CyberStranger: Все ответы на комментарий #1845 к посту

Автоматизация бизнес-процессов 1

Ти, звичайно, молодець З цим ніхто не сперечається Але навіщо вигадувати велосипеди? Якщо існують готові повноцінні бухгалтерські програми Ви, зрозуміло, можете сказати, що це дорого Та існує ж безліч неліцензійних, взламаних програм, які дозволяють проводити всі операції по руху товарів, розрахункам з постачальниками, покупцями, враховувати поточні (накладні) витрати і навіть підраховують прибутки-збитки Вони ІДЕАЛЬНО підходять для малих підприємців p.s. В разі крайньої потреби можу поділитися взламаною програмою 1сПредприятие (що не потребує реєстрацій і оплат) версія 8.3 (підходить для Віндовс 10)
CyberStranger
15 май 2023, 10:39

ги-ги, але у нас в районі всі рохують тільки бумажкою і каркулятором. Зате у фубуках і інстограмах днями і ночами сидять. Я питав її чому вона до сих пір все вручну робить? І про програми казав... Вона сказала щось типу "... думали ми ставити касовий апарат, але це ?дорого?, і поки що так справляюсь..." Якщо тобі відповісти "чому бізнесюки не використовують автоматизовані системи обліку?": Вони просто не розуміють що таке автоматизація, і які з цього вигоди. Про касовий апарат: Він тільки випльовує чек і стучить в податкову про те що відбувся факт продажу на таку ту суму, і бізнесюк повинен сплатити Х грн податку (хз, може воно трохи або зовсім не так), АЛЕ... Яким чином касовий апарат допоможе в обліку? Касовий апарат не вміє робити націнку і формувати всякі звіти, друкувати цінники.
Роман Алискин
15 май 2023, 10:56

Але навіщо вигадувати велосипеди? Тому що мені подобається Тому що конкретно під замовлення - я хочу щось корисне для людей робити - з урахуванням всих капризів - можливість заробити трішки грошей --- І ето... Якщо людина взагалі ніколи не бачила 1с і подібних програм? Я ось шототіпа букалтер, але в 1с (що ти мені колись присилав) ні хуху непоніме. А що говорити про людину яка навчалась на риболова? Ну тобто не риболова, а за спеціальністю Рибоводство.
Роман Алискин
15 май 2023, 11:13

В разі крайньої потреби можу поділитися ти мені її присилав. я вище вже згадав про це.
Роман Алискин
15 май 2023, 11:18