Активность: комментарии к постам (новые снизу), стр 7

1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 > >> >>>

Нічні гості (хвора печінка і повний капець)

але я вважаю, що краще без болячок. Та ї хіба дорого обійдеться купівля один-два рази на рік трьох трав загальною вартістю 40 - 50 грн, в порівнянні з якимись конкретними пілюлями проти конкретної болячки. А якщо іще врахувати те що якусь конкретну болячку не лікують один видом пілюлєй, то мабуть профілактика виходить дешевше. Я в тому році купував Звіробій, але від нього тиск підскакує. При нормальному вживанні чудочаю з тиском проблем нема, але ж я його багато п’ю.
Роман Алискин
17 июн 2018, 00:17

Я думаю чи варто писати про особливих користувачів із соц ме...

ну може прям зараз і напишу. Тільки треба змінити назву цього поста, а то іще будуть на мене абіжацца.
Роман Алискин
17 июн 2018, 00:23

Наловив риби

Десь я Оксану загубив. Знайду - покажу.
Роман Алискин
17 июн 2018, 00:24

Наловив риби

Яка Оксана? Вона має якесь відношення до риби? Чи до риболовлі? Рибачка- Соня Оксана?
CyberStranger
17 июн 2018, 04:45

Особливі користувачі із соц мереж

Чи "муж" контролює кожен крок, кожен рух, кожен пук "жєни"? Бува й таке Одного разу йду по базару - мені на зустріч знайома Колись входили в одну компанію Однією толпою бухали-пи$діли-спілкувались Вона - мати-одиначка з сином-школярем З того типу жінок, які спочатку залітають-народжують, а потім продовжують літати -шукати щастя Так от цього разу вона йшла з черговим "чоловіком-мужом" Зі мною привіталися перша Я їй відповів і пішли далі в різні боки А він, чую, почав її допитувати хто я такий, звідки вона мене знає, що в неї зі мною було і т.д. і т.п. з характерними натяками..
CyberStranger
17 июн 2018, 05:10

Особливі користувачі із соц мереж

та є такі. Ото у них життя. Але може їм так подобається?
Роман Алискин
17 июн 2018, 12:48

Намалював художество

Ну класно Тепер скажи своїм замовникам: "Забирайте. З Вас ...сот гривень"
CyberStranger
18 июн 2018, 06:07

Намалював художество

на жаль воно коштує гривень 50. Думаю що вже не буду займатись малюванням. Хочу зайнятись сайтом.
Роман Алискин
18 июн 2018, 12:07

Гей-парад в Киеве

Ви що? Геї це ж люди - то їх вибір, як їх за це можна судити. А доблєцная поліція слідкувала за порядком. Їм сказали - от вони і охороняли. --- Та я зрозумів. Оце зараз в Україні тільки одна проблема - утискання прав і зневажання "певних категорій". населення. Всі інші проблеми вже вирішено. Залишилось тільки узаконити одностатеві шлюби і все - потім "всє окажемся в Европе". --- Особисто я ставлюся до геїв дуже негативно, але не агресивно. Якщо я побачу живого гея - я його не стану бити, не буду його чіпати. Якщо хтось лесбіянить або геїть - то хай тихенько це робить. Але навіщо пропаганда цієї хвороби суспільства?, та іще й на державному рівні? --- Впевнений що іще залишились Люди які не бажають щоб їх син колись сказав: "я люблю сірожу, ми з ним одружимось". ---
Анекдот смішний :)
Роман Алискин
18 июн 2018, 12:48
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 > >> >>>