Активность: комментарии (новые снизу), стр 8

1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 > >> >>>

Гей-парад в Киеве

Ви що? Геї це ж люди - то їх вибір, як їх за це можна судити. А доблєцная поліція слідкувала за порядком. Їм сказали - от вони і охороняли. --- Та я зрозумів. Оце зараз в Україні тільки одна проблема - утискання прав і зневажання "певних категорій". населення. Всі інші проблеми вже вирішено. Залишилось тільки узаконити одностатеві шлюби і все - потім "всє окажемся в Европе". --- Особисто я ставлюся до геїв дуже негативно, але не агресивно. Якщо я побачу живого гея - я його не стану бити, не буду його чіпати. Якщо хтось лесбіянить або геїть - то хай тихенько це робить. Але навіщо пропаганда цієї хвороби суспільства?, та іще й на державному рівні? --- Впевнений що іще залишились Люди які не бажають щоб їх син колись сказав: "я люблю сірожу, ми з ним одружимось". ---
Анекдот смішний :)
Роман Алискин
18 июн 2018, 12:48

Гей-парад в Киеве

Я теж геїв не б'ю, але для мене то содомія та гріх. І навіть якщо лдина не вірить у Бога, то гидко та бридко. Як можна дивитись на вусатого мужика, який лапає за дупу другого мужика та суне йому у рот свого язика, це ж мерзота повна. Н а зоні таких ізолюють та ложки їм диряві дають
Фан ДМ
18 июн 2018, 13:49

Гей-парад в Киеве

Я живих геїв не бачив (та і мертвих також не бачив), але "Як можна дивитись на вусатого мужика, який..." - то дійсно противно. Але, але... Нехай вони у себе дома все що завгодно роблять - вони ж все рівно вимруть. Але якщо проводять "пряйди" та на державному рівні це підтримується то це хвороба і держави і суспільства (якщо можна відокремити поняття "держава" і "суспільство"). Іще одне "але": Але всі розуміють (або НЕ всі розуміють) навіщо такі "пряйди" проводяться і до якої сім’ї* Україна приєднується. --- * приєднується чи повертається в родину до Європейської сім’ї - це постійно можна почути від того хто вже більше року прощається з нє митою Росієй та повторює своє "остаточне прощавай". Повторююсь: геї геями - хоч комусь противно і хтось сприймає їх за грішників, виродженців, але хай вони існують. Довго вони не проіснують. А коли піарять такий спосіб життя - то я категорично проти такої агітації. Стосовно того що на людях вони займаються неподобством - для мене також трішки неприйнятно, коли в людних місцях відверто лижуться і лапаються особи протилежної статі. Можливо у мене виховання іще із совєцьких часів, де сексу не було, але таке моє відношення, такі думки про все це.
Роман Алискин
18 июн 2018, 19:52

Намалював художество

Ось іще художєство. Пальці трішки глючні вийшли, але то можна обрізати, коли вони будуть клеїтись.
Роман Алискин
18 июн 2018, 23:09

Гей-парад в Киеве

Всі вірно ти кажеш. Як казав колись дєдушка Ленін "Правльной дорогой ідеш, товарищ"
Фан ДМ
19 июн 2018, 00:09

Гей-парад в Киеве

не второпав: це сарказм? і про Леніна не зовсім зрозумів.
Роман Алискин
19 июн 2018, 00:54

Я вболіваю за німців

Телевізора немає з 9 травня 2009 року. В інтернетах не дивлюсь. Брехати для підтримки розмови не хочу. я не футбольний фанат. Я взагалі не фанат чогось або когось.
Роман Алискин
19 июн 2018, 03:32

У кого яка улублена група чи виконавець?

Музику слухаю всяку... Можу (мені простіше) сказати яку музику я не переварюю: не подобається шансон і сучасна попса. Мрію відвідати концерт класичної музики.
Роман Алискин
19 июн 2018, 03:39

Гей-парад в Киеве

Ні, це не сарказм, просто цей вислів пам'ятають ті, кто родився та ріс у САВЕТСКОМУ САЮЗІ. Тому я нікого образити не хотів, просто шутка з минулого, яку ти не з'їв. Все гуд.
Фан ДМ
19 июн 2018, 11:36

Я вболіваю за німців

Це теж позиція, тому від мене ЛАЙК
Фан ДМ
19 июн 2018, 11:37
1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 > >> >>>