Активность сайта: новые комментарии

А я завжди шукаю так як щасливіше, свобода над усе. Я на Майдан з вами не піду бо несу відповідальність за себе. Ви за себе не відповідаєте, перекладаєте на іншого Порошенка, Зеленського, та інших, потім ламаєте їх, ставите інших і робите як вам "треба" Я готовий нести відповідальність перед судом, і за свої справи, та перед Богом. Ви нести відповідальність перед судом не збираєтесь. І колись у Бога, кінчиться таймер, і дасть вам на зразок більшовиків, і побачимо хто залишиться живим тоді, як і було - це протерта платівка по всій історії.
2019-Oct-23, 18:00
Здесь кроме блога, ничего нет. Вот основная карта https://tbs-mbs.net/activity/posts/ и поле поиска. Все просто как дверь. И подточено для победителя в Пятницу. Поле комментирования никогда не пропадает если не закрыто.
2019-Oct-23, 15:41
Во, тут могу писать, а в той теме пропало поле ответа. Насчёт вашего сайта - почему бы не сделать тогда аватарку сбоку слева от сообщения? Почему то периодически пропадает возможность пистать ответ в теме. И огромная просьба - сделайте пожалуйста карту сайта как на гх. Сбоку в виде ветки, такой вид реально удобен. Насчёт того, что я показал свой форум - мне показалось, что так вы больше поймёте меня как админ админа. Ваш сайт, мой сайт. Мой форум задан для обмена информацией о заработке, решении проблем, отзывах о различных сервисах. А тема о отзывах о сайтах, там где можно ссылку писать, для того и создана, чтобы ссылки там размещать, а не где попало. Да и целиком ссылки я не запрещал, их можно размещать, но со скринами выплат или чтобы она была полезной. А то знаешь сколько спамеров налетело. В день вычищал ссылок по 5 штук, потом ужесточил правила и мы с Мариной стали банить. Она у меня кстати модератор. Её ник Лебеда.
2019-Oct-23, 14:45
З першого рядка замітки мова про виплати. Про український велосипед не чув але чув приказку про велосипед.
2019-Oct-23, 00:28
я за півроку з Блог Сервісу, зняв понад 1000 грн. з червня по жовтень - це не пів року.
2019-Oct-22, 23:51
Сайт не для заробітку на ньому. Виплати це побічний ефект. Коли користувачів буде більше - суми виплат зростуть (це вже давно написано - не хочу посилання шукати). Але не те я очікував почути/побачити.
Я десь написав отой текст. Мені цікаво як хто його розуміє, чи не розуміє.
2019-Oct-22, 23:46
Добре саме хотів але скромнічав бо як не як нагадує рекламу, провести змагання по сервісам які я зараз знаю, а хтось знає більше чим я, і більше заробляє, а саме: який сервіс дає мені сьогодні більший заробіток. Тут залежить від перспективи вашого сайту, так в одиночку я за півроку з Блог Сервісу, зняв понад 1000 грн. це безумовне лідерство але нехай на цьому сайті буде учасників більше, що за півроку мені гарантовано? Це абсолютно не відомо, можливо середнє 500 грн. і то не факт, тому важко рівняти з іншими сайтами. Враження, що ваш сайт чи не перший який платить гривнями в цьому є перевага для України, не знаю як для інших за курсом їх валют. В багатьох сервісах є ланцюжкова система де чим більше учасників в твоєму ланцюжку, тим краще заробляється. У вас в цьому не зовсім ясно бо чим більше учасників тим далі ми за місцем у Пятниці і сама Пятниця далі. Можливо ваш сайт не треба відносити до місця для заробітку, тут приз як сюрприз. Можливо вам треба шукати в основу іншу концепцію не робити важіль на саму оплату.
2019-Oct-22, 21:39
До речі: у нас Газ, ще трохи здешевшав. Було 6.6, тепер 6.14 грн.
2019-Oct-22, 02:15
Та відкрийте ви самі магазин: компютер є, замовляйте людям в он-лайн. Скажу по приколу: не давно через Інтернет, надіслали мені туалетне відро, перлось поштою аж ну, хороше відро... велике, запакували і Укрпоштою. Багато що так купую.
2019-Oct-21, 22:15
Подивився. Було цікаво, але не прям дуже-дуже. Кінець прикольний. Було б цікаіше обговорити це кіно за чаєм або кавою. Я ось зараз щось накалякаю про "свій" фільм. Ну тобто про те що мені сподобалось. Але фільм про який я зараз напишу можна дивитись тільки один раз (другий, третій раз буде вже не цікаво). Палата, фільм 2010 року, трішки схожий на фільм жахів.
2019-Oct-21, 22:13
Я цього матеріалу не дивився
2019-Oct-21, 16:14
Те, що я вперше побачив сам, і переконаний, що не бачило більшість. А ви бачили цей матеріал? Наражаєтесь на екзамен.
2019-Oct-21, 14:31
Найважче зрозуміти як зробити щасливіше якщо заради свободи, треба маленький дисплей, а відео дійсно варте перегляду то будемо брати корисне з нікчемного. В такий спосіб вам не погрожує те про що відео, ви будете не там і не в тому світі.
2019-Oct-21, 14:28
дякую за пораду = спробую нині переглянути ....
2019-Oct-21, 11:34
Цікава ідея - показати своїм підписникам-читачам-глядачам те, що транслювали по ефірному телебаченню ще три роки тому Відчувається Ваша глибока повага до них Чи, може, Ваша аудиторія не має телебачення? Чи, може, в них амнезія третьої стадії?
2019-Oct-21, 05:32
Скачую там, де є вільніший доступ до інтернету (наприклад, на роботі) А дивитись зручніше на нормальному екрані телевізора, а не на 4-дюймовому екрані телефону Чи це так складно зрозуміти? Не дивно, що Вам фільм не сподобався Не дивіться То не для Вас
2019-Oct-21, 05:11
Для чого вам качати якщо є опція 240р на такий бітрейд, вистачить 1 Мб.с. і піде мало ліміту. Вже звикаємо до хмарних сховищ але ж і вінчестер на Терабайт не дешевий. Робіть як щасливіше.
2019-Oct-21, 00:29
АЛЕ НА МЕГОГО ФІЛЬМ НЕ МОЖНА СКАЧАТИ ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТЕ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО АБСОЛЮТНО НЕ ТЕ
2019-Oct-21, 00:11
я ж не знаю хто ви, користувач чи замісник адміна. Але на Мегого є керування бітрейдом, і без проблем можна дивитись на низьких швидкостях там є безкоштовні фільми, тестуйте.
2019-Oct-20, 21:04
Ви що з іншої планети? Повторюю 1. Мені проблемно дивитись онлайн 2. Цим блог-сервісом заробляють ВИКЛЮЧНО користувачі, які отримують гроші по п'ятницям (тобто Ви)
2019-Oct-20, 20:48