Активность: все открытые посты по тегу
без політики
(новые снизу)

1
2 3 4

Після криворізької ДТП пропонують скасувати жовтий сигнал

Уряд вивчає можливість
скасувати жовтий сигнал
світлофора.
Відповідне доручення отримали поліція, мінінфраструктури та інші органи через аварію, яка сталася 17 квітня в Кривому Розі. ДТП сталася на перехресті в момент, коли на світлофорі блимало жовте світло. Кабмін на засіданні в середу створив комісію з розслідування цієї аварії. Вона має підготувати детальний звіт до 23 травня. "Проаналізувавши останні резонансні ДТП - всі вони пов'язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору", - написав у Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. "Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і найжорсткіша відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал!" - додав він. Постраждалі та загиблі
На місці аварії одразу загинули восьмеро людей та близько 20 постраждали. Ще про одного померлого у лікарні повідомили зранку середи. Наразі у шпиталі перебувають 15 потерпілих, з них троє - у важкому стані. У компанії ArcelorMittal повідомили, що 8 із 9 загиблих були їхніми співробниками, які їхали маршрутним таксі на роботу. Причини ДТП
У поліції заявили, що повідомили про підозру 68-річному водію автомобіля Маzdа, якого вважають винуватцем ДТП. "У зв'язку з погіршенням стану здоров'я затриманого, він перебуває під конвоєм в одній з лікарень Кривого Рогу. Найближчим часом підозрюваний буде доставлений до суду для обрання йому запобіжного заходу", - йдеться в повідомленні. За даними місцевої телекомпанії "Перший Криворізький", на дорозі зіткнулися маршрутка, автобус та легковий автомобіль. Автомобіль Mazda начебто виїхав на перехрестя на жовте блимаюче світло світлофору і зіткнувся із маршруткою, а ту відкинуло під колеса автобуса. 18 квітня у Кривому Розі оголосили днем жалоби.

9 мая: День Победы

Раза три-четыре намеревался написать хоть пару предложений о 9 мая, но до сих пор не могу решить что писать... и нужно ли что-нибудь писать...? Завтра, 9 мая, снова ветеранов будут обливать зеленкой, кефиром, забрасывать яйцами... снова молодое поколение вырожденцев будет бить тех, благодаря которым они вылупились. Дибилизм.
Украина - страна идиотов.
--- Вот и написалось пару предложений.

В 2019 році залізничне сполучення до країн ЄС буде розширено, - Володимир Омелян

"...ми плануємо запровадити потяги сполученням Київ-Берлін та Мукачеве-Кошице вже цього року. Ми продовжуємо свою політику розширення транспортного сполучення з ЄС..."
Полный текст сообщение министэрства инфраструктуры

Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620

Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 дол. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями. «Одне з найважливіших завдань Уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази. Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 дол. – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку», – зауважив Глава Уряду.
Окремо Володимир Гройсман наголосив на розвитку середнього класу в Україні. «Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання», – сказав Прем’єр-міністр. Зазначимо, у новій Угоді Уряд робить акцент на просуванні вітчизняного виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках. Зокрема, визначено спільні зобов’язання щодо створення: - конкурентоспроможних робочих місць; - умов для легалізації зайнятості та оплати праці; - удосконалення системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників. Вперше в Угоді містяться окремі зобов’язання безпосередньо роботодавців, що стосуються забезпечення належного рівня охорони і умов праці, лікування та оздоровлення працівників....
Цю та іншу хєррь можете почитати тут.

Порошенко будет сидеть. Первое интервью Андрея Портнова в Киеве

В воскресенье, 19 мая, в Украину, после пятилетнего отсутствия вернулся бывший заместитель главы Администрации президента Януковича Андрей Портнов. В эксклюзивном интервью "Стране" он рассказал о том, чем планирует заняться уже в самое ближайшее время.
Итак, обо всем по порядку. Известный юрист Андрей Портнов рассказал нам о том, на чем планирует сосредоточиться в своей деятельности в ближайшее время, каким образом и за что будет обеспечено привлечение к уголовной ответственности уходящего президента Петра Порошенко, кому из соратников Порошенко грозит срок, а также о своих взаимоотношениях с командой Владимира Зеленского, судьбах руководителей ключевых силовых структур, судов и Верховной Рады. Так, Андрей Портнов заявил, что уже с завтрашнего дня (с 20 мая - Прим.Ред.) начинает подачу заявлений в НАБУ и ГБР о совершенных преступлениях Петром Порошенко и людьми из его окружения. В главном фокусе, как говорит экс-замглавы АП - те злоупотребления, которые вызывали наибольший резонанс в обществе. Это хищения в армии, история с оборонным заказом завода "Кузня на Рыбальском" и продажи этого актива за 300 млн долларов, а также панамские оффшоры пятого президента. Портнов считает, что украинские суды удовлетворят ходатайства прокуроров о взятии под стражу Порошенко. При этом он также считает необходимым обеспечение ареста имущества уходящего президента и его активов, в том числе в оффшорной юрисдикции. Для этого команда Портнова уже провела подготовительную работу и консультации в Панаме и Великобритании. Портнов назвал ряд персоналий из окружения Порошенко, которым грозит уголовное преследование в первую очередь. Среди них глава его фракции в парламенте Герасимов, глава фракции "Народного Фронта" Максим Бурбак, бывший замглавы Администрации президента Алексей Филатов, нардеп Сергей Пашинский и коммерсанты-чиновники из окружения Порошенко. Комментируя свои отношения с командой нового президента Портнов говорит, что не видит себя в системе органов власти при Зеленском-президенте. Также Портнов считает, что руководители СБУ Грицак и ГПУ Луценко должны быть отправлены в отставку. А у нового главы государства есть все юридические основания для роспуска Верховной Рады. Полностью интервью Андрея Портнова смотрите на видео.

Зеленский надеется, что за год война на Донбассе завершится

Президент Украины Владимир Зеленский выразил надежду, что за год война на Донбассе завершится.
Как передает корреспондент УНИАН, об этом Зеленский заявил во время совместной с президентом Европейского Совета Дональдом Туском и председателем Еврокомиссии Жан-Клодом Юнкером пресс-конференции в Киеве. «Мы предложили, чтобы «Минск» продолжился и чтобы мы решили вопрос прекращения огня, и хочется, чтобы в ближайшее время мы остановили эту войну», - заявил он. «Я хочу надеяться, что за год у нас уже не будет этой войны», - добавил Зеленский.

УКАЗ №4972019 Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету

Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету
З метою забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь, надання широкосмугового доступу до Інтернету, отримання повсюдно громадянами України переваг та можливостей цифрового світу, насамперед у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії постановляю: 1. Затвердити заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету (додаються). 2. Кабінету Міністрів України у взаємодії з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, забезпечити: здійснення заходів з покращення доступу до мобільного Інтернету, затверджених цим Указом, та щомісячне інформування Президента України про стан їх виконання; прийняття актів, необхідних для реалізації цього Указу. 3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України
В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
8 липня 2019 року
ЗАХОДИ з покращення доступу до мобільного Інтернету
1. Визначити до 1 серпня 2019 року умови сумісного функціонування радіоелектронних засобів спеціальних користувачів радіочастотного ресурсу України із радіоелектронними засобами мереж мобільного зв’язку третього та четвертого поколінь загальних користувачів радіочастотного ресурсу України в діапазонах радіочастот 790 - 960 МГц. 2. Вжити до 1 серпня 2019 року заходів щодо вивільнення радіочастотного ресурсу України у діапазоні радіочастот 790 - 862 МГц для впровадження систем рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь. 3. Визначити до 1 жовтня 2019 року строки та умови вивільнення радіочастотного ресурсу України в діапазонах радіочастот 880 - 915 МГц, 925 - 960 МГц спеціальними користувачами радіочастотного ресурсу України. 4. Вжити до 1 жовтня 2019 року заходів щодо усунення фрагментації радіочастотного ресурсу України у діапазонах радіочастот 824 - 960 МГц для впровадження систем рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь. 5. Сприяти впровадженню нових радіотехнологій третього та/або четвертого поколінь, у тому числі шляхом: зміни Плану використання радіочастотного ресурсу України у разі прийняття рішення про можливість дострокового впровадження нової радіотехнології; видачі та переоформлення в установленому порядку на об’єктивній, пропорційній та прозорій основі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 790 - 960 МГц, забезпечивши гармонізоване з Європейським Союзом використання радіочастот у зазначеному діапазоні та конкурентні умови на ринку надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку.
Керівник Офісу Президента України
А.БОГДАН
1
2 3 4