Активность: все открытые посты по тегу
ос
(новые сверху), стр 17

<<< << < 11 12 13 14 15 16
17
18

Нова модель літака з іонним двигуном здійснила перший політ.

Команда винахідників Массачусетського технологічного інституту змогла реалізувати мрію про найтихіший та найбільш екологічно чистий літак.

Ремонт. Некогда сайтом заниматься.

А пропал я на месяц, благодаря укртИЛИкому.

Для кого сайт? В чем прикол? И что дальше?

Для кого предназначен этот ресурс?
хм-м... Мне намного проще ответить для кого не предназначен этот сайт. Сайт не для одноклассниковской, вкантаченной, затвитерённой публики. Пользователи из этих мест даже зарегистрироваться не могут.
В чем прикол?
Никаких приколов. При/для регистрации и в профиле не нужно указывать никакой личной информации. Номера телефонов и кредитных карт я не собираю.
Что дальше?
Во время создания сайта я никому не рассказывал что именно я делаю. Просто иногда сообщал что я создаю "нечто". О том что будет дальше я тоже никому никогда не сообщал. И сейчас не скажу. Но кое-что хочу сообщить: Когда активных пользователей станет больше, то я хочу выплачивать не по 50 грн, а по 100 грн. Нужно пояснение: Каждую Пятницу пользователь может получить выплату в сумме 50 грн. Если в Пятницу никто не попал на страницу Пятницы, то в следующую Пятницу сумма выплаты увеличивается на 50 грн. С увеличением числа активных пользователей я буду выплачивать в Пятницу 100 грн, а если никто из пользователей не попал на страницу Пятницы, то в следующую Пятницу сумма выплаты увеличится не на 50 грн, а на 100 грн. Только есть великая бяда-пИчаль: большинство уже зарегистрированных пользователей, которые только зарегистрировались и всё, ждут когда я им буду деньги вручать... - ага щазз. Повторять то, что уже не один раз сказано\написано я не хочу.

Ну нарешті м
ос
калі програли)))

Сьогодні москальня програла Уругваю 3-0. І хоча вони виходять з групи, але потраплять або на Португалію, або на Іспанію. До побачення Російська Педерація

Тупею с каждым днем. Преодолеть = Подолати.

Сегодня бегал и пришло мне в голову слово "преодолеть". Начал згадувати як воно звучить на українській мові... Так і не зміг його перекласти :( Только добравшись домой, вспомнил об этом. Забывать что-то - это еще полбеды, а забывать о том что забываешь - це вже катастрофа. Якби я не сидів біля компутера - то вже отупів би до нормального рівня. Став би таким як більшість.

Хто якою системою користується?

Я користуюсь з 2010 року Убунту Лінукс. А ви?

М
ос
калі перемогли Єгипет(((

Нажаль москалі перемогли 3-1 у Єгипта і впереше в історіїї виходять до плей-офф

Нічні г
ос
ті (хвора печінка і повний капець)

Серед ночі стукає сусід... Каже, киваючи на порожню трилітрову банку, що стояла біля дверей: - У мене іще пів банки є... Будеш? - Та не хочу я. Я не п’ю. - відповідаю я, здогадавшись що в сусіда в банці є. Потім сусід помітив що у мене щось, мабуть йому цікаве, лежить в кімнаті, підійшов ближче, щоб розгледіти і дати свою експертну оцінку. - Шо це? - взявши коробку в руки і крутячи її в руках, запитує сусід. - Трава - кажу я. - ааа, це від... печінка... шлюхи.... Шлюхи? Які "шлюхи"... ааа, "шляхи"... кишко-такт... По ходу у тебе больна печінка і із шлюхами проблеми? А ну шо на другій пачкі написано?... печінка, метоборизм... - Це трави. Я їз них чай роблю і п’ю - перебив я його експертологічний плин думок. - Ну іще на оце подивлюсь - беручи в руки третю пачку, сказав сусід. І додав - Ну от, тут тоже написано "печінка", значить у тебе больна печінка... - ааа, ну тепер ясно шо і до чого - хитро щось думаючи, промовив сусід. --- Мені абсолютно нас*ать хто що думає і каже. Трави я періодично попиваю, щоб жити без потрапляння до врачєй. Бути здоровим дешевше, ніж лікуватись. Ну можливо бути здоровим і не дешеве задоволення, але набагато приємніше бути здоровим, ніж хворим. Особливо в нинішній час.

Почистив рибу (одну вкрали)

Почистив дві Поки повернувся-розвернувся...
Сусідський кіт спундюкав одну рибину. Мені залишилась тільки одна.
<<< << < 11 12 13 14 15 16
17
18