Активность: все открытые посты по тегу
ос
(новые сверху), стр 6

1 2 3 4 5
6
7 8 9

Что такое социально-сетевые dahi?

dahi в цензурном переводе: "свидетели большой жопы". В не очень цензурном варианте: deepassholeidiots.

Нужен ли на странице картинки код для вставки картинки в пост или комментарий?

Вот пост о бб-кодах. Думаю что с мобильных устройств будет неудобно(?) "доставать" ссылку на картинку в фотоальбоме.
Нужен ли на странице картинки код для вставки картинки в пост или комментарий?

Каким был сайт? (пока что без видео)

В фотоальбоме есть скриншоты того что было в сети. Позже, возможно, я сниму видео для сравнения того как было и как сейчас.

Как создать пост Как создать фотоальбом Новый пост Новый фотоальбом

Нуууу, эээ, а не скажу. Кто разберется - тот будет шмеяться над теми кто этого не понимает.

Что это? (о сайте)

Не захотел я писать еще один лишний(?) пост и рассказывать о сайте. Вместо этого приведу ссылки на посты, ознакомившись с которыми, вы, наверное, сможете узнать что это за сайт такой.
Информацию о выплатах я специально не выставляю на оборзе... обозрение. Кому интересно - найдет и ознакомится.

Что такое быть взрослым?

Что такое "быть взрослым"?

О неудачной рекламе, про ЮА и про социально-сетевых пользователей

Многие этого не поймут, но свои, местные поймут.
Ну шо розказувати спочатку про цей сайт чи про те, шо в усих і кожного метушиться і мелькотить в голові? Ну добре не буду вас довго мучить, зразу ж:
- Як ми дружим з ЮА?
Дружим ми крЭпко.
- Як давно ми дружим?
Та давненько, іще із школи. Неодноразово забирав її із ГеПеДе (це шось типу ГрупаПродовженогоДня, чи як воно розшифровується? - вже не пам'ятаю). Ох і дитинка була... хм-м... а чому "була"? Вона і зараз... Постійно вона якісь чудеса витворяла. Ось для прикладу: Йшли ми з нею із школи, раптом їй захотілось зайти чи на базарчик чи в якийсь магазин. Я кажу що доведу тебе додому, потім можеш йти куди захочеш, а зараз мені потрібно тебе вчасно доставити додому. Вона злиться, на неї нападають псіхи, вона зупиняється і перестає іти. Доводилось брати її на плече як мішок з кратошкою (ну скоріш не мішок, а торбинку - скіки її було кг в ті часи? - мабуть і 30 кг не було) і нести додому. І коли вже залишалось до дому пару дворів, то ЮА починала свою пєсню "я хочу магазін, я хочу магазін". В цей час вся вулиця розуміла, що Принцеса прибула додому. Ото такі приколи постійно були.
- Це все може і смішно, а якщо серйозно, то як це "Дружим ми крЭпко"?
Любі друзі, а чи у вас не виникає бажання сходити вна... ? Хто збився із путі істіннного, можу вам підказати направлєніє.
 
Тепер про сайт: Це не мій один блог!, це Блог Сервіс. Тут користувач може зареєструватись, щось публікувати, коментувати і за це... отримувати гроші. Реальні гроші!, а не якісь бикоіни чи іншу якусь хрєнь. Але-але... переважна більшість соціально-сєтєвих dahi уміють тільки ставити лайки та робити репости. Деякі високорозвинені навіть можуть рахувати скільки лайків хто кому поставив. А потім влаштовувати скандал типу "ти отій шмарі поставив лайк, вона тобі нравиться?, да?, ну так збирай манатки і мандиклюй до неї..." Якщо у вас є що розповісти, є своя точка зору на щось, або ви хочете мене похвалити/обісрати - реєструйтесь, розповідайте... хто що, для чого і для кого, навіщо і зачєм... Я оце дописую сайт (пишу, дописую
не на цьому сайті
, а сайт! - я його сам придумав і написав, напрограмував) і направляюсь до ЮА для рекламних цілей. Я не знаю скільки в неї підписників на фб чи в інстаграмах, чи іще десь. Знаю, що вона щось десь там продає (кажись якусь косметику і пахучки). Я не бачив і не можу нічого сказати про це - мене нема в жодній соцмережі. І я дуже сумніваюсь в тому що зафейсбучені, вкантачені користувачі можуть продукувати (створювати) контент, і скоріш всього з такої рекламної кампанії нічого не получиться. Але раптом щось та і вийде? За рекламу ЮА затребувала таке... :(( таке що у мене з п'ятого класу не було і нема. Ну я і так багато розповів. Все, досить.
 
Возможно нужен отдельный пост "О сайте"?
 
ДОписываю: Обратите внимание
на дату этого поста
. Отож.. До сих пор я не видел ЮА. По поводу рекламы (щас найду... где-то я уже писал):
Кто такая ЮА? ЮА - человек %), я с ней как-бэ договоривался о рекламе...
 
Дописую: Аж через півроку побачивася з ЮА. ... ВСЬО. Ніякої реклами не буде. Написав би більше, але навіщо?

Понравилась ваша блогосфера

Привет. Прикольная у вас блоггинг-платформа. Аля назад в 90-е. Душевно. Главное, без всяких айти гигантов, просто на энтузиазизме. Поначалу пару секунд не мог понять, как тут писать. Но потом разобрался. Капчу прошел проще простого ;) В общем, удачи и процветания! Спасибо Создателю, что есть такие люди.

Два вопроса: (миллиметр, сантиметр, метр, километр, вольтметр, амперметр)

Как называется устройство, прибор для измерения уровня глюкозы в крови? Как называется устройство, прибор для измерения количества (уровня) глюков?

САМЫЙ ГЛАВНЫЙ ВОПРОС

В отличии от марка сцукерберга и паши дурова, я не буду писать ахинею типа "Алискин о спасении лесов Амазонки" или "Роман Алискин о деньгах". Я хочу задать вопрос бОльшей важности:
Чи можна пердіти в громадских туалетах?
Можно ли пердеть в общественых туалетах?
Если можно, то как громко?
1 2 3 4 5
6
7 8 9