Активность: посты (новые снизу), стр 11

Н
е
з
н
а
ю
,
я
к
д
о
д
а
т
и
з
о
б
р
а
ж
е
н
н
я
в
к
о
м
е
н
т
а
р
і

Бля, видалив я попередній запис Випадково Не блогер я аж ніяк Там у коментарі було написано, що додавання картинки В КОМЕНТАР способом [BIMG]посилання_на_картинку[/BIMG] не годиться, бо картинки в інтернеті немає Вона лише у мене Була А ситуація, зображена на цій картинці, у мене постійна І лише з цим сайтом

В
2
0
1
9
р
о
ц
і
з
а
л
і
з
н
и
ч
н
е
с
п
о
л
у
ч
е
н
н
я
д
о
к
р
а
ї
н
Є
С
б
у
д
е
р
о
з
ш
и
р
е
н
о
,
-
В
о
л
о
д
и
м
и
р
О
м
е
л
я
н

"...ми плануємо запровадити потяги сполученням Київ-Берлін та Мукачеве-Кошице вже цього року. Ми продовжуємо свою політику розширення транспортного сполучення з ЄС..."
Полный текст сообщение министэрства инфраструктуры

Z
i
v
e
r
t
-
З
е
л
ё
н
ы
е
в
о
л
н
ы
(
2
0
1
8
)

Zivert - Зелёные волны (2018)

L
i
n
k
i
n
P
a
r
k
-
I
n
T
h
e
E
n
d
(
M
e
l
l
e
n
G
i
T
o
m
m
e
e
P
r
o
f
i
t
t
R
e
m
i
x
)

Linkin Park - In The End (Mellen Gi & Tommee Profitt Remix)

Я
к
я
в
к
р
а
в
у
с
у
с
і
д
к
и
2
2
5
0
0
0
г
р
н
(
т
о
в
А
г
а
т
м
е
й
л
л
о
х
о
т
р
о
н
р
а
з
в
о
д
.
б
у
д
ь
т
е
о
с
т
о
р
о
ж
н
ы
)

тов Агат мейл лохотрон развод. будьте осторожны Приходить до мене сусідка і каже "Мене направили до тебе шоб ти кої-шо перевірив. Ти ж в компутер умієш залазити?" - ??? - Та я ось виграла 225 000 грн. но мені сказали щоб я сходила до тебе, ну для провєрки. - Ну шо там у вас? - Та ось тільки я одна виграла по цій акції чи лотарєї, чи шо воно таке... Дає мені якусь рекламну інформацію. Я миттєво зрозумів що до чого. Запитую: - Ви їм хоть іще нічого не платили, гроші не відсилали? І де ви найшли оцю акцію? - Та в газеті Мєчта чи іще якась... Ні нічого я їм не платила. - А може шось купували? - Да, я купила в них омагнітітєль (чи омагнічувач) для води за 500
*
грн. - А ну дайте я щас провірю шо це за акція така... Глянув я і дізнався що то ***, які займають торгівлею в інтернеті. ВИПРАВЛЯЮСЬ: ТОВ АГАТ МЕЙЛ торгує не тільки в інтернеті, а і через звичайну пошту. Вид діяльності:
КВЕД 47.91 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ФІРМАМИ ПОШТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ АБО ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ
Статутний фонд у них 35 000 грн. Які виграші в сумі 225 000 грн. при їхньому статутному фонді? ... ето... ну самі розумієте. І у виді діяльності нічого не сказано про лотереї або якісь виграшні акції. На листах акції було дуже багато дрібного, тонкого, поганочитаємого тексту. Спочатку сусідка була радісна, мабуть думала що дійсно тільки їй одній так пощастило. А я такий не хороший паганіст зіпсував їй настрій. Я детально не вчитувався в ті акційні бумажки, але підозрюю, що там було написано дрібним текстом, що ніхто нічого не отримує. Це лише маркетинг. Ті хто розводять так людей, знають що і як потрібно робити щоб уникнути відповідальності. Запитав "хто вам прєдложив взяти участь в цій акції?". Вона відповіла, що надоумили її внуки: "ну давай та давай. а вдруг виграєм?".
*
чи 500 чи 560 грн. Я не запам'ятав точно.