Сайт временно будет недоступен с 10.06 до 12.06.

Активность: посты (новые снизу), стр 15

Ч
у
д
е
с
н
ы
е
п
о
к
у
п
к
и
(
ч
а
с
т
ь
4
)

Если непонятно: Срок годности 2 года. Дата выпуска январь 2016, май 2016

З
е
л
е
н
с
к
и
й
н
а
д
е
е
т
с
я
,
ч
т
о
з
а
г
о
д
в
о
й
н
а
н
а
Д
о
н
б
а
с
с
е
з
а
в
е
р
ш
и
т
с
я

Президент Украины Владимир Зеленский выразил надежду, что за год война на Донбассе завершится.
Как передает корреспондент УНИАН, об этом Зеленский заявил во время совместной с президентом Европейского Совета Дональдом Туском и председателем Еврокомиссии Жан-Клодом Юнкером пресс-конференции в Киеве. «Мы предложили, чтобы «Минск» продолжился и чтобы мы решили вопрос прекращения огня, и хочется, чтобы в ближайшее время мы остановили эту войну», - заявил он. «Я хочу надеяться, что за год у нас уже не будет этой войны», - добавил Зеленский.

У
К
А
З
4
9
7
2
0
1
9
П
р
о
д
е
я
к
і
з
а
х
о
д
и
з
п
о
к
р
а
щ
е
н
н
я
д
о
с
т
у
п
у
д
о
м
о
б
і
л
ь
н
о
г
о
І
н
т
е
р
н
е
т
у

Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету
З метою забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь, надання широкосмугового доступу до Інтернету, отримання повсюдно громадянами України переваг та можливостей цифрового світу, насамперед у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії постановляю: 1. Затвердити заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету (додаються). 2. Кабінету Міністрів України у взаємодії з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, забезпечити: здійснення заходів з покращення доступу до мобільного Інтернету, затверджених цим Указом, та щомісячне інформування Президента України про стан їх виконання; прийняття актів, необхідних для реалізації цього Указу. 3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України
В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
8 липня 2019 року
ЗАХОДИ з покращення доступу до мобільного Інтернету
1. Визначити до 1 серпня 2019 року умови сумісного функціонування радіоелектронних засобів спеціальних користувачів радіочастотного ресурсу України із радіоелектронними засобами мереж мобільного зв’язку третього та четвертого поколінь загальних користувачів радіочастотного ресурсу України в діапазонах радіочастот 790 - 960 МГц. 2. Вжити до 1 серпня 2019 року заходів щодо вивільнення радіочастотного ресурсу України у діапазоні радіочастот 790 - 862 МГц для впровадження систем рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь. 3. Визначити до 1 жовтня 2019 року строки та умови вивільнення радіочастотного ресурсу України в діапазонах радіочастот 880 - 915 МГц, 925 - 960 МГц спеціальними користувачами радіочастотного ресурсу України. 4. Вжити до 1 жовтня 2019 року заходів щодо усунення фрагментації радіочастотного ресурсу України у діапазонах радіочастот 824 - 960 МГц для впровадження систем рухомого (мобільного) зв’язку третього та четвертого поколінь. 5. Сприяти впровадженню нових радіотехнологій третього та/або четвертого поколінь, у тому числі шляхом: зміни Плану використання радіочастотного ресурсу України у разі прийняття рішення про можливість дострокового впровадження нової радіотехнології; видачі та переоформлення в установленому порядку на об’єктивній, пропорційній та прозорій основі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 790 - 960 МГц, забезпечивши гармонізоване з Європейським Союзом використання радіочастот у зазначеному діапазоні та конкурентні умови на ринку надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку.
Керівник Офісу Президента України
А.БОГДАН

ʼ
ʼ
б
я
б
к
а
у
Л
я
ш
к
є
в
к
є
ʼ
ʼ
,
п
о
р
ч
а
,
н
а
г
о
в
о
р
и
,
ц
е
р
к
в
а
,
б
о
г
і
в
с
е
і
н
ш
е

хм-м... цікаво-цікаво. Чим церква відрізняється від "бябкі у Ляшкєвкє"? Це питання зрозуміють не всі. Тому перед тим як кричати на аліскіна і обзивати його безбожником і чортом рогататим, ссатаною, прислужником діавола, раджу вам всім трішки подумати. --- З одного боку якась "бябка у Ляшкєвкє" і якісь порчі, наговори...... З іншого боку якийсь бог, якісь церкви, якась віра у щось....