Активность: посты (новые снизу), стр 28

О
д
н
о
к
л
а
с
н
и
ц
я
О
л
я
с
п
у
н
д
ю
к
а
л
а
м
і
й
ф
о
т
о
а
п
а
р
а
т
,
а
і
н
ш
а
о
д
н
о
к
л
а
с
н
и
ц
я
,
С
в
і
т
л
а
н
а
,
п
у
н
д
ю
к
а
л
а
м
о
ю
к
у
к
у
р
у
д
з
у

Про Олю:
Поїхав я центр села, ближче до цивілізації... Зустрів однокласницю, кажу/запитую "Сфоткаєш мене посеред центру, разом з Тюхтієм?" Дав їй фотоапарат і кажу "Відійди метрів на 20". Вона відійшла, сфоткала раз, два... Я їй махаю руками і кричу "Давай іще знімай!" А вона стала відходити все далі і далі від мене, я став шото якось хвилюватись, думаю "ну невже вона щас знкне з фотіком?, і нафіг їй здався такий древній фотік?" Поки думав, Оля зникла за правим поворотом. Я від такої фігні аж проснувся. Знову з таким дивним відчуттям що було коли я катався на лісапєті по супермаркету.
 
Тепер про Світлану:
Була у нас колись-десь-якась земельна ділянка, 6 соток. Щось ми там садили... Але було воно далеко від дому. І так сталось що біля земельних ділянок інші люди випасали своїх велико- і малорогатих домашніх тваринок. І всі люди стали помічати що хтось у них (і в нас) ламає, зриває молоду кукурудзу.... І ось одного дня в школі (я тоді іще був монунький) Світлана-однокласниця пробалакалась. Сказала шось типу "ну я прийду додому, поїм, тверєй погодую... Потім підем кудись туди" То Світлана щось домовлялась з кимось кудись іти. А її запитують "ну а ти встигнеш? У тебе ж не якийсь кіт чи собака, щоб їх швидко нагодувати..." "Тюю, а шо там тих тварєй годувать? Главне води поналивати. А рядом огороди - піду нашматраю молодої кукурузи, кину і всьо "
 
Колись я цю історія про Світлану розповів у однокласниках (давно було діло). Ой що там почалось! І образи, і матюки, і посилання... Але воно мені все навіть не фіолетово, а взагалі аж ніяк.

С
а
м
с
е
б
я
н
е
п
о
х
в
а
л
и
ш
ь
.
.
.

Обратите внимание на фон
этой картинки в любой цветовой теме.
Такую незаметную мелочь никто не увидит и не оценит.

П
р
и
в
і
т
,
i
d
6
7

Пока что разбирайтесь. Если что не понятно - подскажем, поможем. НО!!! Вспомните когда вы впервые попали вна фб вк или слейт... Там абсолютно всё было понятно с первого раза?

К
р
а
с
и
в
ы
й
F
i
r
e
f
o
x
(
и
с
а
й
т
т
о
ж
е
к
р
а
с
и
в
ы
й
)

Для Chrome-браузеров уже есть красота. А для Firefox выбираете тему, потом идете сюда и устанавливаете подходящую тему. Что из этого получится, смотрите на видео.

ʼ
З
а
р
а
з
а
,
я
п
о
м
о
ю
п
и
с
и
к
,
а
д
а
л
ь
ш
е
б
у
д
е
т
в
и
н
о
ʼ
(
б
л
о
г
с
е
р
в
и
с
б
л
о
г
-
п
л
а
т
ф
о
р
м
а
)

Судя по показателям сео-гугло-статистики, блог сервис почему-то показывается по поисковым словам "голые письки и голые сиськи".
Увидел я в статистике это и вспомнил историю. Я точно не помню кто и что, кто кому кум/кума/сваха/сват/теща/тесть... а также не помню каким хреномакаром эта семья имеет отношение к моим уродственникам. Было это где-то в 198х или в 199х годах. Український хлопець Петровасій привів свою майбутню жінку-росіянку Мотрону знайомитись зі своєю сімєю. І якось так сталось: Мотрона пожалілась Петровасію що їхній якийсь родич (я точно не пам'ятаю хто) її принижує. Не одноразово говорив їй: "Зараза, я помою писик, а дальше будет вино". Потім нарешті з'ясувалось що то була не "зараза", і не "пісік", і не "віно". Їй хтось із Петровасійної сім'ї сказав: "Зараз я помию писок, а дальше буде видно". Тут потрібно пояснити як так сталось, що росіянка Мотрона почула ʼЗараза, я помою писик, а дальше будет виноʼ, але пояснити тут треба тільки про пісік і віно.
 
писок (пысок)
- морда, обличчя, рожа, страшномордіє
а дальше буде видно
- далі буде видно (зрозуміло) що робити блог сервис блог-платформа

К
а
п
е
ц
.
В
о
т
э
т
о
д
а
-
а
.
.
.

Пришел сосед. Говорит что ему отремонтировали компьютер, только нужно восстановить все пароли, все закладки... Оказалось мастер установил ему виндовс7 вместо Линукса. Ну понятно что все-все с диска ушло в небытийо :( Пока что все быстро и хорошо работает, но надолго ли это???

і
п
а
т
ь
-
т
а
р
а
х
т
є
т
ь
,
і
в
з
а
д
і
в
п
е
р
е
д
,
т
а
к
у
Ц
и
х
р
о
в
у
к
р
а
і
н
у

Приїхав я з центра села... і ху... хутко-швидко пишу наступне: Щоб отримати якусь довідку потрібні інші довідкИ. Одна з них - довідка про доходи. А для того, щоб отримати довідку про доходи, потрібні: - довідка про приписку (чи прописку) - копія жовтаво-блакитнуватого пластику
*
(копія пластикового паспорту) - копія виписки з піліції (паспортного столу) про внесення чогось-там в якийсь-там державний реєстр (видається при отриманні паспорту)
Яка тут може бути Цифрова крайіна???
---
*
- спочатку було написано "копія жовтаво-блакитнуватого пластикового гівна", але я потім трішки виправив. Я не пишаюсь тим що я українець.

Д
о
г
в
и
л
л
ь
,
Л
а
р
с
ф
о
н
Т
р
и
е
р

Ранее пытался смотреть, но не мог посмотреть более 10 минут. Через несколько лет посмотрел. О чем фильм - не скажу.
Не все смогут смотреть и досмотреть. Если решили посмотреть, то смотрите без перемоток и не с конца!

о
й
,
к
а
р
а
м
б
а
.
О
ш
и
б
о
к
с
т
а
л
о
е
щ
е
б
о
л
ь
ш
е
.
П
р
и
д
е
т
с
я
и
с
п
р
а
в
л
я
т
ь
.

Один пользователь удалился. Из-за этого проявились некоторые ошибки. Нужно исправлять, но я не хочу :(((, - незн. может сегодня\завтра займусь.