Активность: посты (новые снизу), стр 8

1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 > >> >>>

Ну нарешті москалі програли)))

Сьогодні москальня програла Уругваю 3-0. І хоча вони виходять з групи, але потраплять або на Португалію, або на Іспанію. До побачення Російська Педерація

НБУ відмовляється від дрібних монет: як заокруглюватимуть решту

НБУ більше не карбуватиме монети в 1, 2, 5 та 25 копійок, а також запровадить заокруглення сум у чеку під час розрахунках готівкою. Ці правила набудуть чинності з 1 липня. Вони передбачені постановою НБУ "Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів", ухваленою ще в березні. Водночас усі накарбовані монети і надалі будуть в обігу, а магазини і далі можуть встановлювати ціни, що завершуються на 99 копійок. Як заокруглювати
Від 1 липня суму, що закінчується на 1-4 копійки, заокруглюватимуть у бік зменшення, а від 5 до 9 копійок - збільшуватимуть. У безготівкових розрахунках, наприклад, якщо ви розраховуєтеся карткою, заокруглення не застосовуватиметься. У НБУ кажуть, що були змушені відмовитися від дрібних монет, бо вони
"втратили свою купівельну спроможність"
. "Собівартість виготовлення монет перевищує їх номінальну вартість", - заявив директор департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко. За його словами, якщо порівняти з 1996 роком, коли запровадили українську грошову одиницю, купівельна спроможність 1 гривні зменшилася до 7 копійок, а 10 гривень - до 71 копійки. В НБУ кажуть, що розуміють, що на початку у бізнесу можуть виникнути побоювання стосовно того, чи правильно вони застосовують правила заокруглення. Тому Нацбанк звернувся до міністерства фінансів та ДФС з проханням надати детальні роз'яснення та не застосувати до бізнесу штрафних санкцій за проведення касових операцій, пов'язаних із заокругленням. Копійки зникнуть, банкноти перетворяться на монети Рішення НБУ про оптимізацію грошового обігу також передбачало і заміну банкнот номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень монетами відповідних номіналів. Наприкінці квітня дві з цих монет - номіналом в 1 і 2 гривні - вже увійшли в обіг. За словами голови НБУ Якова Смолія, впродовж двох-трьох років із обігу зникне майже половина від загальної кількості монет - це близько 1 млрд монет дрібних номіналів. Тож середня кількість монет, що припадають на одного українця, зменшиться удвічі. Водночас і банкнот в обігу також стане менше, - приблизно на 40%.

Коли ж почнуть тут зявлятись активні користувачі?

Коли ж ми перестанемо ділити ці 50 грн між собою? Давайте уявимо коли тут почнуть з'являтись нові та активні люди, які будуть тягнуи сюди своїх друзів та знайомих. Я так вважаю що це буде не дуже скоро, але воно потім буде нарощуватися по арифметичній прогресії як сніжний ком. Які ваші варіанти?

В ядрі Лінукса 4.15 віявили баг

В деяких ноутбуках після оновлення системи на це ядро, перестав робити Wi-Fi адаптер. Поки що проблему не вирішили, але можна відкотитися на стару версію ядра.

Реальне покращення вже сьогодні

Вітаємо із запуском 4G (LTE)! Користуйтесь Інтернетом нового покоління вже зараз (у межах Вашого тарифа без додаткових оплат). Карта покриття та налаштування: 4g.vodafone.ua

Для кого сайт? В чем прикол? И что дальше?

Для кого предназначен этот ресурс?
хм-м... Мне намного проще ответить для кого не предназначен этот сайт. Сайт не для одноклассниковской, вкантаченной, затвитерённой публики. Пользователи из этих мест даже зарегистрироваться не могут.
В чем прикол?
Никаких приколов. При/для регистрации и в профиле не нужно указывать никакой личной информации. Номера телефонов и кредитных карт я не собираю.
Что дальше?
Во время создания сайта я никому не рассказывал что именно я делаю. Просто иногда сообщал что я создаю "нечто". О том что будет дальше я тоже никому никогда не сообщал. И сейчас не скажу. Но кое-что хочу сообщить: Когда активных пользователей станет больше, то я хочу выплачивать не по 50 грн, а по 100 грн. Нужно пояснение: Каждую Пятницу пользователь может получить выплату в сумме 50 грн. Если в Пятницу никто не попал на страницу Пятницы, то в следующую Пятницу сумма выплаты увеличивается на 50 грн. С увеличением числа активных пользователей я буду выплачивать в Пятницу 100 грн, а если никто из пользователей не попал на страницу Пятницы, то в следующую Пятницу сумма выплаты увеличится не на 50 грн, а на 100 грн. Только есть великая бяда-пИчаль: большинство уже зарегистрированных пользователей, которые только зарегистрировались и всё, ждут когда я им буду деньги вручать... - ага щазз. Повторять то, что уже не один раз сказано\написано я не хочу.

2018-08-17 прилетело обновление

Переконопатил код, перешел на sef-url, исправил страшные %:)) ошибки,
нашел в коде коней %)...
... но такого обновления пользователи не заметят. А новые темы, наверное, заметят все(?). Добавил несколько цветовых тем. Если у вас Firefox, гляньте сюда. В связи с переходом на sef-url, возможны ошибки - если что-то не так, прошу сообщать мне на tbs-mbs.net # ukr точка net или в комментариях.

2018-06-29, 50 грн

У меня были проблемы с интернетами. Только сейчас, 2018-08-19, будет выплата.

Куда я пропал?

Примерно 18-20 июня в селе прошел дождик, с грозами, с буйными ветрами... Искрило, оборвало провода... После непогоды приехали электрики и спилили деревья (не только у меня). Я свой двор не узнал - еле зашел.
Когда электрики пилили, оборвали телефонный кабель.
Пару дней я откапывал кабель, расчищал ветки. И только потом подал заявку на ремонт телефонной линии. Ну подал заявку и жду, звоня роботам на 0800506800, ... 1 неделя, 2 неделя, 3 неделя... - а там сообщают "Шановний абонет, на вашій лінії тривають ремонтні роботи..." Решил я обратится к оператору. Оператор контакт-центра обрадовал меня, сообщив, что я подавал заявку на ремонт, но она уже закрыта. Закрыли ее 28 июня. Я был в шокках. Ведь за все то время пока "трывалы рэмотни роботы" с меня брали плату, как будто у меня с телефоном и интернетами все в порядке! Еще раз подал заявку на ремонт. Сделали мне интернет на полдня. Потом я решил поставить телефон и интернет на паузу пока Укртелеком не отремонтирует линию. Наконец они сделали - я побежал в тиликом и снял интернеты с паузы. За время отсутствия я чуток волновался за сайт - думал что тут будет куча порнухи и всякого такого. Но ничего страшного не произошло. Всё очень стабильно. Новых,
активных
пользователей тоже не добавилось.
1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 > >> >>>