360x50

Активность сайта: новые сообщения

уху-ху... Два дні я буду з компутером і інтернетам...
Спочатку кончився інтернет: якась, скоріш всього дуже не хороша бабуся спалила стовп. Є фотодоказ! Майже місяць ніхто нічого не хотів справляти - укртелеком намагається прокладати оптоволокно у центрі, там де цивілізація. А на всих інших абанєнтів їм нас*ать. Потім поліімівся у мене компутер, через кілька днів якось його склаяли. Пропрацював він у мене приблизно днів 4-6. І знову я пропава на місяць. Вчора ніби-то відремонтували, але якщо його не доремонотувати до кінця, то знову через тиждень буде гаплик.
та я сам в шокє від таких подій
Ну то все фігня. Сьогодні іще шось напишу, мабуть, про Горпину Хитропопу. Не про Чорнороту, а іншу - Хитропопу. А іще, завдяки відсутності компутера, відбулась еволюція мого мислення. А іще... А іще я хотів розіслати "спам" коритсувачам. Приблизно такого змісту: "Ви що боїтесь що я обіднію на 50 чи 200 грн? Шось ви всі затихли, чекаєте шмерті сайту?" Але передумав, тому що мені абсолютно пофіг на активність, відвідуванність, не популярність цього блог сервісу. Я займаюсь тим що мені подобається. Про інше пізніше напишу, ЯКЩО знову компутер не почне капризувати. >>>
2018-Nov-17, 02:47
Ремонт. Некогда сайтом заниматься....
А пропал я на месяц, благодаря Правайдєру. Есть фото - скоро покажу. >>>
2018-Oct-12, 12:19
Ленін лежить. Наш мер сіпарадіст. Пора стучать до ...
Зі слів очільника Царичанської громади Геннадія Сумського, Володимира Ілліча Леніна, точніше, його кам’яну копію, використають, коли виникне в цьому необхідність.
Чіткого варіанту використання пам’ятника на сьогодні немає. Діятимуть у подальшому згідно ситуації.
>>>
2018-Sep-09, 13:26
Шок-маникюр по-русски...
Сестры Элеонора и Арина делают в своих салонах нейл-арт с опарышами, муравьями и червями — только они их не рисуют на ногтях, а буквально вживляют. Необычный маникюр понравился пользователям интернета, а зарубежные издания даже прозвали необычный нейл-арт русским маникюром.
Музыка: © ЗАО "С.Б.А. Мьюзик Паблишинг" по лицензии Videohelper, Inc.Composer: Brian Randazzo Видео: ТАСС/Ruptly
>>>
2018-Sep-08, 17:33
2018-09-08 Теперь можно видеть гостей (my visitors...
В профиле пользователя появилась новая кнопка.
Подробно не хочу рассказывать. Думаю что и так всё понятно. (?) И еще одно маленькое изменение: на странице Активности выводятся пользователи которые хоть что-то написали. >>>
2018-Sep-08, 03:01
EMOTIONAL UPLIFTING TRANCE MIX SEPTEMBER 2018 Epis...
Музыка, которая мне нравится.
>>>
2018-Sep-06, 20:58
Переплата это хорошо, если бы......
Переплата это хорошо. Было бы еще лучше, если бы эти услуги были бы без проблемными. >>>
2018-Sep-06, 13:29
Виктор Цой. Перемен......
>>>
2018-Sep-06, 01:48
Виктор Цой - Следи За Собой, Место Для Шага Вперёд...
>>>
2018-Sep-06, 01:36
Чудесная покупка (угадайте где купил?)...
Поломалось на второй день. В первый день удалось прокатится к магазину и назад (всего 1 км). На второй день только выехал из дома... Бл., ***.
Угадайте где покупал?
>>>
2018-Sep-05, 23:17
ч. 8 esvoe ’’закрилось’’...
Привіт усім! Сьогодні, 4-го вересня - я, Олександра Струмчинська, хочу зробити офіційну заяву про припинення подальшої моєї участі в просуванні соціальної мережі єСвоє. >>>
2018-Sep-05, 18:49
Атака Джеби: сильнейший ураган с начала века проше...
На Дальнем востоке бушует тайфун Джеби. Сильные дожди и ураганный ветер обрушились на Сахалин и Приморье, тысячи человек осталось без света и воды. В Японии жертвами сильнейшего с начала века урагана стали больше 10 человек. Затоплен один из главных аэропортов страны. >>>
2018-Sep-05, 16:55
Фейсбук поламався(?)...
Фейсбук поламався(?) >>>
2018-Sep-04, 00:11
У нас 3 года подряд идут плановые санитарные выруб...
У нас 3 года подряд идут плановые санитарные вырубки. А у вас? >>>
2018-Sep-02, 17:22
Не паліть суху траву! Бережіть природу...
Шановні мешканці Могилівської ОТГ!
Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави руйнує ґрунтовий покрив, знищує ґрунтоутворюючі мікроорганізми.
Упорядковуються території підприємств, установ, приватних присадибних ділянок. Робиться добра справа, скерована на оздоровлення навколишнього середовища. Але нерідко такі прибирання супроводжуються спалюванням сміття, опалого листя та сухостою. А між тим, це дуже шкодить навколишньому середовищу, виникає ризик виникнення пожеж.
При спалюванні трави на присадибних ділянках виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки, особливо за сухої вітряної погоди. При спалюванні висохлої рослинності вздовж доріг існує загроза неконтрольованого поширення вогню. Дим може надовго зависати в повітрі, погіршуючи видимість на дорогах. Викладені факти є неспростовним доказом того, що спалювання рослинних решток завдає численних загроз довкіллю та здоров’ю людини. Самовільне спалювання сухої рослинності та її решток передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Господар, який впорядковує свій город чи обійстя, має бути готовий для сплати штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн., юридичні особи - від 850 до 1700 грн. Такі дії загрожують навколишньому середовищу та становлять небезпеку життю людей. Гасіння таких пожеж тягне за собою значні затрати коштів, які станом на сьогоднішній день вкрай необхідні нашій державі. Давайте спробуємо зберегти нашу громаду від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе. Будьте відповідальними за свої вчинки !
ВОГОНЬ НЕ ПРОБАЧАЄ ПОМИЛОК
Землевпорядник Могилівської ОТГ М. В. Демченко
>>>
2018-Sep-02, 12:31
285 x 80
285 x 80
285 x 80
285 x 150
285 x 150
285 x 150
Активность Статистика Пятница