Роман Алискин: Автоматизация бизнес-процессов 1 ᐯ

Щас занят созданием полезной штуки.
Недавно зашел к однокласснице в магазин, у нее три магазина (три точки продаж). Глянул как она делает приемку товара и вспомнил что я что-то знаю и умею. Вместо того чтобы руками и калькулятором по несколько минут делать начисления, можно все это сделать за полсекунды.
Это я только приемку товара сделал. А если всё-всё перевести из бумаги, калькулятора и ручки на КОМПУТЕРНЫЕ РЕЛЬСЫ?
view 10
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
1
2
Ти, звичайно, молодець З цим ніхто не сперечається Але навіщо вигадувати велосипеди? Якщо існують готові повноцінні бухгалтерські програми Ви, зрозуміло, можете сказати, що це дорого Та існує ж безліч неліцензійних, взламаних програм, які дозволяють проводити всі операції по руху товарів, розрахункам з постачальниками, покупцями, враховувати поточні (накладні) витрати і навіть підраховують прибутки-збитки Вони ІДЕАЛЬНО підходять для малих підприємців p.s. В разі крайньої потреби можу поділитися взламаною програмою 1сПредприятие (що не потребує реєстрацій і оплат) версія 8.3 (підходить для Віндовс 10)
CyberStranger
15 май 2023, 10:39
ги-ги, але у нас в районі всі рохують тільки бумажкою і каркулятором. Зате у фубуках і інстограмах днями і ночами сидять. Я питав її чому вона до сих пір все вручну робить? І про програми казав... Вона сказала щось типу "... думали ми ставити касовий апарат, але це ?дорого?, і поки що так справляюсь..." Якщо тобі відповісти "чому бізнесюки не використовують автоматизовані системи обліку?": Вони просто не розуміють що таке автоматизація, і які з цього вигоди. Про касовий апарат: Він тільки випльовує чек і стучить в податкову про те що відбувся факт продажу на таку ту суму, і бізнесюк повинен сплатити Х грн податку (хз, може воно трохи або зовсім не так), АЛЕ... Яким чином касовий апарат допоможе в обліку? Касовий апарат не вміє робити націнку і формувати всякі звіти, друкувати цінники.
Роман Алискин
15 май 2023, 10:56
Але навіщо вигадувати велосипеди? Тому що мені подобається Тому що конкретно під замовлення - я хочу щось корисне для людей робити - з урахуванням всих капризів - можливість заробити трішки грошей --- І ето... Якщо людина взагалі ніколи не бачила 1с і подібних програм? Я ось шототіпа букалтер, але в 1с (що ти мені колись присилав) ні хуху непоніме. А що говорити про людину яка навчалась на риболова? Ну тобто не риболова, а за спеціальністю Рибоводство.
Роман Алискин
15 май 2023, 11:13
В разі крайньої потреби можу поділитися ти мені її присилав. я вище вже згадав про це.
Роман Алискин
15 май 2023, 11:18
сучасні касові апарати не лише випльовують чеки і стучать в податкову вони комплектуються сканерами штрих-кодів, спец.програмою для компютера та обовязково підключаються до компютера або навіть самі виконують всі операції компютера при оптовій закуівлі, постановці товарів на облік в програму вже вводяться всі дані про товар включаючи і ціни (і закупівельні, і продажні) а при продажі вручну робиться лише сканування штрих-коду товару все інше програма робить автоматично але це не лише дорого це можливо лише офіційно тому, якщо захочеш продати щось "мимо каси" - зламаєш і голову, і апарат
CyberStranger
15 май 2023, 11:26
якщо підключається до комп'ютера, то дійсно повинно бути якесь облікове програмне забезпечення. хм-м... Якщо в майбутньому однокласниця захоче поставити і касовий апарат і зчитувачі штрих-кодів і спецпрограми то нафіг їй те що я пропоную? Не знаю, спочатку хочу зробити автоматизацію продаж, а потім іще раз до неї забіжу і покажу і розкажу шо до чого і як. Бо якщо я цього не зроблю - то ніхто цього не зробить. --- З приводу того, що всі все руками рахують: ну не всі, і не все. Деякі магазинчики обладнанні зчитувачами штрих-кодів і якимсь програмним забезпеченням, але більшість без систем автоматизації.
Роман Алискин
15 май 2023, 11:43
програма робить автоматично але це не лише дорого це можливо лише офіційно Не поняв. Це ти про те що потрібно ліцензійне ПЗ і налаштування зв'язків
*
з податковою? Ну для супермаркетів у яких сотні/тисячі магазинів по всій Україні це не дуже дорого. А для середнього і малого бізнесу можливо і дорого. ---
*
- не в смислі кум, кума, знайомий, а налатування ПЗ для роботи з податковою.
Роман Алискин
15 май 2023, 15:19
сучасні РКО працюють ЛИШЕ з ліцензійним програмним забезпеченням і продаються ЛИШЕ з ліцензійним програмним забезпеченням
CyberStranger
16 май 2023, 11:51
ааа, ну трішки зрозумів. Хоч і не второпав що таке РКО. Розрахункове Касове Обладнання?
Дорого - це скільки виходить в місяць?
В інтернетах шукати... ааа, Розрахунково - касове обслуговування - та хіба це дорого? Або я не те шукаю або не туди дивлюсь? Ось конкретно прівєтбанк. Деякі pdf я переглянув. Ну може воно по-троху-по-троху за місяць і набігає значна сума.
Роман Алискин
16 май 2023, 12:26
та не РКО, а РРО реєстратори розрахункових операцій
CyberStranger
16 май 2023, 13:00
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт