Роман Алискин: Автоматизация бизнес-процессов 1 ᐱ

Щас занят созданием полезной штуки.
Недавно зашел к однокласснице в магазин, у нее три магазина (три точки продаж). Глянул как она делает приемку товара и вспомнил что я что-то знаю и умею. Вместо того чтобы руками и калькулятором по несколько минут делать начисления, можно все это сделать за полсекунды.
Это я только приемку товара сделал. А если всё-всё перевести из бумаги, калькулятора и ручки на КОМПУТЕРНЫЕ РЕЛЬСЫ?
view 10
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
asc
1
2
А якщо людина ніколи не бачила MS ACCESS? Я зрозумів що з "автоматизацією" у мене ніччо не вийшло. Завтра допишу - прям щас сплю. --- Хотів сьогодні вечером показати деякі фоточки, але їх треба трішки помалювати. Сьогодні вечером я був зайнятий, тільки додому добрався.
Роман Алискин
09 авг 2023, 22:58
ага, управляють масштабом і підібраний масштаб автоматично зберігається в профілі. Після логіну налаштований розмір тексту буде таким яким його наклацаєш.
Роман Алискин
18 май 2023, 13:08
збільшують-зменшують якісь тексти?
CyberStranger
18 май 2023, 12:40
А з приводу приватних підприємців... Ну люди завжди були різними, і нині вони різні, і завжди будуть різними. --- Знаєш що роблять дві праві кнопки?
Роман Алискин
17 май 2023, 16:52
бліін., писав комент, але він не відправився :%((, тепер дуже коротко доведеться відповісти. --- це лише невеличка частинка того, що необхідно і, відверто кажучи, не найскладніша Для мене доробити - не проблема. Коли зроблю - буде відео. Проблема в тому про що ти сам вище написав: "А якщо людина ніколи не бачила MS ACCESS?" - але і це не проблема. Є можливість створити мінімальний інтерфейс на пару кнопок. Вона ж не буде створювати бд, вона буде КОРИСТУВАТИСЬ субд і бд. Я вважаю що краще за секунду зробити розрахунок, ніж руками все рахувати. І якщо дані будуть внесені в бд, то з них можна отримати багато всякої інформації. Головне - не перестаратись, не наробити зайвого, бо людина може не зрозуміти і заплутатись. --- Дурень думкою багатіє. Я ж іще не зробив, а вже губу розкатав. Ніхто мені не казав що чекає від мене новаторських, інноваційних пропозицій.
Роман Алискин
17 май 2023, 16:43
"...Это я только приемку товара сделал..." саме так це лише невеличка частинка того, що необхідно і, відверто кажучи, не найскладніша
CyberStranger
17 май 2023, 15:21
А з приводу приватних підприємців... Російською мовою їхня абревіатура - ЧП Так само, як надзвичайної події (чрезвычайное происшествие - ЧП) І, на мою думку, такий збіг - не випадковий
CyberStranger
17 май 2023, 15:10
"...І ето... Якщо людина взагалі ніколи не бачила 1с і подібних програм?.." А якщо людина ніколи не бачила MS ACCESS? ;) :Р
CyberStranger
17 май 2023, 15:05
ааа, вже дійшло осьосьо вони на рИзетці. У нас в селі є підприємці у яких дохід за рік більше 1 000 000 грн і вони жаліються що за РРО (за його обслуговування) потрібно банку платити АЖ 300 (триста) грн в місяць. Це більш всього по тарифам РКО (я вище писав) + інші сплати. До чого це все: за рік за одну приблуду буде 3600 грн. Але з доходом більше 1 000 000 на рік це не така і велика сума. Хоча підприємців, мабуть, можна якось зрозуміти.
Роман Алискин
16 май 2023, 15:20
та не РКО, а РРО реєстратори розрахункових операцій
CyberStranger
16 май 2023, 13:00
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт