Ніхто нічого не замовляв. Це я зробив щоб показати що і як можна витворяти. Можливо потрібно було по іншому зробити (красивіше зрозуміліше).
Що тут треба розуміти: Замість того щоб каркуляторами робити націнку, потенційний замовник ОДИН раз за пару секунд заносить надходження товару в бд і роздруковує цінники (або переписує їх з бд вручну). ВСЕ.
А потім на основі накопичених даних в бд, якщо потрібно буде дізнатись на яку суму, який товар, і від кого надійшов - потрібно лише натиснути пару кнопок.
Так само і з продажами: Продаж товарів ОДИН раз вноситься в бд і коли треба глянути що на яку суму і скільки було продано - тре пару кнопок натиснути і роздрукувати (якщо потрібно).
+ до цього: експорт в ексель дозволяє наглядно побачити стан справ. Можна буде побачити що люди найбільше купують (наприклад, весною може збільшуватись попит на водополивні мотори та шланги), +інші автоматичні розрахунки на основі даних введених ОДИН РАЗ в бд.
Хз... чи пояснювати далі, якщо ти з відео мало що зрозумів, але...
Продажі заносяться в бд, для того, щоб порахувати що скільки і по якій ціні було продано за один, потрібно лише натиснути пару кнопок, а не руками все по сстопітсот разів перераховувати. Так само і за період і по продажах і по надходженню товарів. +до цього діаграми графіки в ексель.
Але це вже ближче до менеджерства, прийняття рішень. Наприклад візьмемо шланги на які кожної весни збільшується попит - можна в кінці зими закупити шланги. На графіках видно що і як, а
з голих цифр не просто.
---
по звітам в податкову та інш: яхз, не знаю чи єдиний податок, чи іще щось, з зарплатою також хз як, по пдв також нічого не знаю.
Але це також можна робити в декілька натискань на кнопки.
---
Писав я раніше коментар, але... ібу...
співучий случий комп заглючив і фсьо пропало. Плюнув я на писанину і пішов домашніми справами займатись. І аж вечером нап... ааа, бл, я ж забув. Ото коли фсьо пропало я іще й клавіатуру зламав.