Роман Алискин: Автоматизация бизнес-процессов 2 ᐯ

Вообще-то я неправильно кой-чё сделал, но это внутренности. Если чё, придется делать по-научному. :( не охота, но придется.
view 8
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
подивився я твій мультик... ну таке... я, наприклад, не зрозумів багато чого. це тобі саме в такому вигляді замовляли? для чого це? я, коли працював у ЧП, з мене вимагали АБСОЛЮТНО інше, ніяк не схоже на це. сюди файли excel не додаються - надсилаю на ел.пошту.
CyberStranger
20 июн 2023, 12:29
Ніхто нічого не замовляв. Це я зробив щоб показати що і як можна витворяти. Можливо потрібно було по іншому зробити (красивіше зрозуміліше). Що тут треба розуміти: Замість того щоб каркуляторами робити націнку, потенційний замовник ОДИН раз за пару секунд заносить надходження товару в бд і роздруковує цінники (або переписує їх з бд вручну). ВСЕ.
 
А потім на основі накопичених даних в бд, якщо потрібно буде дізнатись на яку суму, який товар, і від кого надійшов - потрібно лише натиснути пару кнопок. Так само і з продажами: Продаж товарів ОДИН раз вноситься в бд і коли треба глянути що на яку суму і скільки було продано - тре пару кнопок натиснути і роздрукувати (якщо потрібно). + до цього: експорт в ексель дозволяє наглядно побачити стан справ. Можна буде побачити що люди найбільше купують (наприклад, весною може збільшуватись попит на водополивні мотори та шланги), +інші автоматичні розрахунки на основі даних введених ОДИН РАЗ в бд. Хз... чи пояснювати далі, якщо ти з відео мало що зрозумів, але... Продажі заносяться в бд, для того, щоб порахувати що скільки і по якій ціні було продано за один, потрібно лише натиснути пару кнопок, а не руками все по сстопітсот разів перераховувати. Так само і за період і по продажах і по надходженню товарів. +до цього діаграми графіки в ексель. Але це вже ближче до менеджерства, прийняття рішень. Наприклад візьмемо шланги на які кожної весни збільшується попит - можна в кінці зими закупити шланги. На графіках видно що і як, а з голих цифр не просто. --- по звітам в податкову та інш: яхз, не знаю чи єдиний податок, чи іще щось, з зарплатою також хз як, по пдв також нічого не знаю. Але це також можна робити в декілька натискань на кнопки. --- Писав я раніше коментар, але... ібу... співучий случий комп заглючив і фсьо пропало. Плюнув я на писанину і пішов домашніми справами займатись. І аж вечером нап... ааа, бл, я ж забув. Ото коли фсьо пропало я іще й клавіатуру зламав.
Роман Алискин
20 июн 2023, 20:57
файли на пошті бачив, сильно не вникав. --- ааа, іще ось шо: можливо потенц. замовник читає все оце, хоча я дуже сумніваюсь. Ніхто із сусідів, друзів, знайомих, близьких і не дуже, не знають про цей сайт. --- Я все іще не можу вылєчіцца. Будуть якісь новини - напишусь.
Роман Алискин
20 июн 2023, 21:05
"...ааа, іще ось шо: можливо потенц. замовник читає все оце, хоча я дуже сумніваюсь. Ніхто із сусідів, друзів, знайомих, близьких і не дуже, не знають про цей сайт. --- Я все іще не можу вылєчіцца..." зрозуміло, більше всякої дурні не писатиму лікуйся, одужуй швидше
CyberStranger
21 июн 2023, 09:08
нема ніяких дурниць. Я опублікував щось не зрозуміле (як і багато чого %:)), а ти не зрозумів. --- і ето... тоді ж взагалі тут ніхто крім мене не буде нічого писати. Але я нікого не змушую писати. Нікому нічого не розсилаю і не нагадую. "Спамом" я займався всього лише раза два-три.
Роман Алискин
22 июн 2023, 18:37
Для добавления комментариев выполните вход на сайт