Роман Алискин: Считаем шоНибудь с Романом Алискиным ᐯ

Считаю я свои финаненсы до копеечки. Тут уже хвастался. А щазз решил показать финаненсовые дела за 07 месяц 2023 года. Вот pdf, и тута же диаграмма расходов.
По поводу сигарет: я хотел месяц прожить без сигарет..., но не відержал, купил одну пачку. А еще позже вторую и третью уже брал в "кредит". Ну как это так?: захожу в магазин, говорю "я без денег", нагребаю продукты, товары и иду\еду домой. --- Вообще-то я давно хотел сделать такой отчет ДЛЯ! собеза (или как оно щас называется?). Там меня некоторые постоянно задалбывают: "Роман, ти ж получаєш гроші. Куди ти їх діваєш?" Если б эти задалбыватели хоть раз посчитали свои расходы, то может быть они перестали бы меня беспокоить. Распечатаю - отвезу.
view 2
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
вирішив і ... не показав ;Р
CyberStranger
11 авг 2023, 11:38
Я їздив по мнясо. Тому що приїхав утром додому, сів домальовувати та дописувати про бліх та всяке інше, напали на мене блохи. Попшикав в хаті вікна позакривав і в магазин. Приїхав - провітрив, мнясо приготував, трішки поїв. Сів далі дописувати.
Роман Алискин
11 авг 2023, 11:58
переглянув я твої витрати і не знайшов там суттєвої, вагомої складової електроенергії ти вже і за світло не платиш? щоб одрізали нах... як і газ? і ще: що то за тариф у вас на воду - 60,6? то 2 куба? чи то якась інша вода, з магазину, у пляшках?
CyberStranger
11 авг 2023, 14:34
і ще: що то за тариф у вас на воду - 60,6? то 2 куба? --- ЧОТИРИ рази купував мінеральну з магазину. По електро нема витрат, тому що я сплачую через інтернети, а їх не було в даному періоді - тому і не заплатив. Взагалі-то у мене навіть на сьогодні КАЖИСЬ переплата за електроенергію. Зараз перевірю... --- ого, у мене була НЕМАЛЕНЬКА переплата, але зараз показує до сплати 309 грн. потрібно розбиратись.
Роман Алискин
11 авг 2023, 18:25
ось також без сплати за електрику. Буду платити в жовтні, через пару днів.
Роман Алискин
05 окт 2023, 19:09
Для добавления комментариев выполните вход на сайт