Я був дуже злий.

Півночі я ремонтував велосипед... На ньому покришка була отака (вже аж завтра сфоткаю). Та іще й камера пробита. Коли ремонтував - матюкався на все село :(( Заклеївши дірку, поки натягував покришку з підкладками, зробив іще дві дірки :(, тому що з підкладками під покришку, скласти все до купи не дуже просто (або я не вмію
*
). Злився я тому що кілька разів сам дірявив велокамеру, і на додачу іще і насос поламався ТРИ рази. Перший раз насос поламався там де я його на другий день після покупки вже ремонтував. Розірвало (пластмасовий) шланг в місці кріплення біля насосу. Другий раз поламався в середині. Відкрутилось все що було в середині. Якщо в кого буде така поломка, ось навіть відео ремонту є. Але я якось без відео відремонтував насоссяру (не в перший раз така фігня, і не з першим насосом).
Третій раз насос поламався біля з'єднання біля видуву (не знаю/забув як воно називається), ну те місце де ота фігня кріпиться до отієї піпки на велокамері %:)). Також шланг поламався. Справив і цю фігню. Але заклеювання дірок в камері та шукання дірищ на покришці мені особливого задоволення не приносило. Не тому що важко чи нудто, муторно, набридливо... Усвідомлення того, що я на цьому відремонтованому лісапєті навіть до магазину можу не доїхати, відбивало всяку охоту ремонтування (з гімна нічого хорошого не вийде). А потрібно було добратися аж до цивілізації, у центр села, а туди іще далі чим до магазину. І потім (оце одна з головних причин моєї злої лютої злості) доведеться купити такі самі деталі/взадчастини. Потім через два місяці, а може і раніше... знову все по колу. В результаті колесо я так і не відремонтував. Пішов пішки в центер... Поклонився банкомату - згадав деякі (всі) нецензурні слова. Півшов назад, додому. Злющий я був іще через ддуужжее ссммееррддююччіі носки/тухлі. Мабуть в кожного є, чи були тапочки, сапожки, ботинки, кросівки, які дуже-дуже воняють. Достатньо один раз їм засмердітися - і ото вже вічно вони будуть воняти. Я цілу ніч (точніше півночі) в них мучився (чманів від ароматів), і в них же пішов на поклон до банкомату. Прийшов додому, трішки попиляв дрючків, розтопив в хаті, зняв вонючки - попарив ноги і вже якось не дуже я і злий. Зараз буду носки стирать. Вони також смердючі. А завтра знову пішки двигать аж в центер :( в тих же вонючих тапках. І по такі самі гавняні велокамеру і покришку: шось я трішки скаженію від таких думок :%;((( А іще я злий, бо у мене знову почав зуб рости. Вже днів 5 або тиждень трішки поболює.
*
- лісапєторємонт мене вже дістав. І це не тому що я не вмію. Я раз в два місяці постійно, регулярно міняю велопокришки. Інші деталі та механізми якось іще крутяться.
0 views
Роман Алискин
p: 422 | c: 646 | f: 478
Создатель tbs-mbs, иногда (всегда) несу ахинею
Для просмотра комментариев выполните вход на сайт