Борис Шурко: Тут на сайті якісь трабли з двигунцем. ᐯ

На днях запостив новий висер. Нині дивлюсь - під ним є кілька коментів. Класно думаю ! Заходжу в свій "кабінет", перевіряю і що я бачу - 0 (Вася, ноль !!!) переглядів :( Як таке може бути? Альо - гараж !!!
view 0
Борис Шурко
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©
desc
1
2
це пост про тралейбас. Я здогадуюсь чому. але зараз гляну...
Роман Алискин
13 мар 2019, 21:24
Вже глянув: Користувач створив мало контенту для того щоб від нього було +1 до перегляду поста. Юзери з ід=1 та ід=21 на +1 до переглядів не впливають - це я раніше десь тут писав.. --- А іще кілька тижнів тому, я зробив щоб параметри впливаючі на +1 до перегляду, зміювались динамічно. Думав що щось не так зробив... Цілу ніч шукав темну кішку в темній кіматі. Але кішки (чи кота) нема і не було. Темної кімнати також нема і небуло. Не лякайте мене так. Я хотів іще більше ахінєї опублікувати, але довелось "шукати кота". Але все рівно вам подяка за повідомлення про дивну поведінку сайту.
Роман Алискин
14 мар 2019, 06:30
Роман Алискин
14 мар 2019, 08:22
треба попереджати про таке ... адже виглядає так, що тут теперка перегляди взагалі не можливо отримати. Буду знати :)
Борис Шурко
15 мар 2019, 10:14
Тобто, якщо у мене мало власних записів, то і перегляди мої нікому не зарахуються? Оце правильно Оце класно Так і треба Ромка, придумай ще щось, щоб обійти оте своє правило про грошові виплати
CyberStranger
17 мар 2019, 05:38
Трохи не все до кінця зрозумів. 1 - якщо в користувача мало постів і/або коментарів і/або він недавно зареєструвався, то при перегляді ним, поста ІНШОГО користувача, цьому користувачу (пост якого переглядають) не буде +1 до перегляду поста. Так було з самого початку. 2 (що я зимою дописав) - якщо залогінений користувач (і цей користувач ВЖЕ МАЄ достатню репутацію для "додавання" +1 до перегляду поста) переглядає пост користувача, у якого недостатня кількість постів і/або коментарів і/або він недавно зареєструвався, то +1 до перегляду поста не буде. Я своїми поясненнями тільки іще більше заплутую (і мабуть відлякую) публіку.
Роман Алискин
17 мар 2019, 06:04
Тому іще раз спробую пояснити (щоб остаточно всіх заплутати і розлякати ;%:))): Наприклад: 1 - для того щоб ВІД ТЕБЕ було +1 у пост ІНШОГО користувача, тобі потрібно написати (цифри тільки для прикладу) 10 постів, 20 коментарів, і бути зареєстрованим на сайті більше 2 тижнів. 2 - Для того щоб ТОБІ було +1 до перегляду поста (якщо твій пост буде переглядати ІНШИЙ зареєстрований і залогінений користувач), потрібно щоб цей користувач відповідав умовам 1 пункту і щоб у тебе також була певна кількість постів, коментарів, і минув деякий час від дня реєстрації. Якщо дуже просто сказати, то користувач який написав 1 пост, 1 коментар, і зареєструвався вчора - не матиме репутації для того щоб від нього було +1 іншим користувачам. І якщо цей користувач створив 1 пост, написав 1 коментар і з моменту його реєстрації пройшло мало часу - він не потрапить вна П'ятницю. --- Якщо іще простіше пояснити, то... Зимою два Користувачі потрапили вна П'ятницю. Ну один іще нічого. Він хоч щось написав і прокоментував. Заробив 235 грн. А інший користувач створив всього лише один цікавий (дуже цікавий) пост. І потрапив вна П'ятницю. Ото тоді я вирішив що так воно не дуже годиться. Інші пишуть, коментують... А тут опанькі - 1 пост і вже 300 грн. --- Але той користувач не отримав гроші. Бо мене уникає і ховається. То знайомий користувач, майже сусід %;)). Але можливо я все-таки змушу його взяти оті 300 грн.
Роман Алискин
17 мар 2019, 06:31
А якщо іще простіше, то можеш створити пост в якому напишеш, що поки що я відмовляюсь отримувати виплати. Тоді при потраплянні вна П'ятницю нічого страшного не буде - я буду писати (відмова, відмова) обов'язково з посиланням на твій пост. Ну а потім, коли тут суми виплат зростуть до многіх тищщ, я нагадаю тобі що ти можеш створити іще один пост в якому напишеш "з настуного дня я відмовляюсь від Відмови і хочу брати участь в П'ятницях". ---
Роман Алискин
17 мар 2019, 06:42
Тобто, якщо у мене мало власних записів, то і перегляди мої нікому не зарахуються? так було з самого початку. Зимою я іще й дату сюди приліпив. Вище вже написав - чому так. Я от не можу зрозуміти Чому всі жахаються цього сайту? Написав мєсним рібятам, що починають перші кроки в рекламі - так вони "ушлі в аут". Вони не розуміють що це за сайт такий і що до чого тут. --- Покоління обконтачених, зафейсбучених і відінстаграмлених. Інше піЖніше прокоментую, докоментую і закоментую. Хочу матюкатись, але мабуть не буду. А може...
Роман Алискин
17 мар 2019, 06:55
"Я от не можу зрозуміти Чому всі жахаються цього сайту? Написав мєсним рібятам, що починають перші кроки в рекламі - так вони "ушлі в аут". Вони не розуміють що це за сайт такий і що до чого тут. --- Покоління обконтачених, зафейсбучених і відінстаграмлених." На мій погляд рекламодавці оминають твій сайт лише через МАЛУ кількість користувачів-читачів. Який сенс кидати рекламу для 50 глядачів? З них цю рекламу подивляться всього людей 10, а зацікавиться взагалі 1-2. Так що твої "мєсні рібята" не такі, як ти пишеш "не розумілі", а корисливі люди.
CyberStranger
17 мар 2019, 10:27
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт
случайный контент