Запрет выезда отставка министра бегут депутаты украины судебное решение порошенко сбежал приговор

Суд відкрив провадження щодо заборони виїзду з України для 180-ти топ-чиновників
Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національної поліції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби щодо заборони після проведення парламентських та президентських виборів виїзду з України топ-чиновників. Суд розглядатиме справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту нацбезпеки та не протидії організованій злочинності особами, які обіймають політичні посади і які, на думку позивача, могли вчиняти корупційні злочини. Також позивач просить визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами. Серед третіх осіб, окрім Президента України Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зазначено понад 50 народних депутатів президентської фракції, більше ніж 40 членів Уряду, голова правління НАК «Нафтогаз України», а також судді Верховного Суду і члени ВККСУ. Загалом 180 третіх осіб. Як відомо, раніше суд відкрив провадження у справі за позовом Олександра Дубінського, який також просить суд заборонити високопосадовцям та політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів.
Климкин подал в отставку
Павел Климкин заявил, что уходит в отставку с поста министра иностранных дел Украины. Видео с соответствующим заявлением он опубликовал в Facebook.
«Как я и обещал – только что написал заявление об отставке. В понедельник, в день инаугурации, направлю его в Верховную Раду и новому президенту. Я считаю, что так правильно. Правильно по-человечески, правильно с точки зрения нормальной политической культуры, поскольку нам она необходима», – сказал Климкин. По его словам, об отставке он заранее предупредил Владимира Зеленского. Также Климкин считает, что новый президент имеет право на собственную команду и внешнеполитическую стратегию. Министр добавил, что готов помогать новой власти и поблагодарил всех за «уникальные пять лет работы».
Турчинов подав у відставку
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.
Турчинов вказує, що пов’язує таке рішення з припиненням повноважень чинного президента Петра Порошенка. "Враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну", – зазначає секретар РНБО. Турчинов перебував на посаді секретаря РНБО України з січня 2015 року. У прес-службі РНБО зазначають, що за цей період були зроблені суттєві кроки по зміцненню оборони та безпеки країни. Серед ухвалених рішень названо: нову Стратегію національної безпеки України, Воєнну доктрину України, Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України, Стратегію кібербезпеки України, затверджено Стратегічний оборонний бюлетень України, Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період, Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні, Доктрину інформаційної безпеки України, пакет нормативно-правових актів щодо санкційної політики держави. Відповідно до закону України "Про санкції" Рада національної безпеки і оборони ухвалила низку рішень щодо застосування санкцій стосовно 3140 фізичних і 1193 юридичних осіб. Зазначається, що Турчинов сприяв відродженню українського оборонно-промислового комплексу: "відновлено виробництво та створено нові підприємства, які забезпечують ЗСУ й інші силові структури всією необхідною зброєю та військовою технікою". "Під його безпосереднім керівництвом у найкоротші терміни почали вироблятися ракетні комплекси, зокрема, "Вільха", "Вільха-М", "Нептун" тощо", – наголошують в РНБО. Вказано також, що Турчинов регулярно відвідував зону бойових дій. пы. сы.: Такой заголовок поста будет лучше срабатывать при поиске.
0 views
Роман Алискин
p: 422 | c: 646 | f: 478
Создатель tbs-mbs, иногда (всегда) несу ахинею
Для просмотра комментариев выполните вход на сайт