Все частіше вчені, повязують явища на Землі з явищами в Космосі

Як дивився це відео, на небі у нас о 18:00 хмари так затягнулись, що стало темно в кімнаті. Десь з поточної дати, починається "Бабине літо" і ближчими днями грози. Не надто пізно для гроз? Відео не можу пропустити беру в закладки, читайте перші хвилини про зміни і явища всієї сонячної системи, а не тільки Землі та події до сліз.
Враження, що ми зробили Інтернет, аби за цим спостерігати, на воді і щепках вже нічого немає, цивілізація, спарувалась в он-лайні. І на память приходять ці слова(нижче поясню) 25 І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль, 26 коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться. (Лук.21:25,26) Автор цих слів, євангелист Лука, як один з тих, що розширено передав нам це бачення в майбутньому, і він же один з видатних вчених того часу. Мій основний викладач Біблії, яку я почав вивчати з юнацтва, дає на Ютубі, повну лекцію по цій книзі До речі цей вчитель, проживає в Іспанії
Знайшов ще одни зручний канал по темі подій на планеті
Також скромно аби не спамити в стрічці, вставляю посилання тут, запрошую в мою команду https://globus-inter.com/ru/land/people?invite=7159097 Реєструємось за посиланням, скачуємо додаток(тільки для Віндовс або Андроід) входимо в додаток тими даними, що на сайт. І заробляємо на перегляді оголошень, для України зручно. Перед установкою додатку, тестуйте вашими системами безпеки у мене проблем не знайдено.
4 views
uspih
p: 78 | c: 372 | f: 24
Про навчання і проведіння
Для просмотра комментариев выполните вход на сайт