CyberStranger: Злий я на VODAFONE безмежно ᐯ

"Ви використали весь пакет МБ на 4 тижні - 500 МБ. Кожні наступні 100 МБ на день по 5 грн . Після 20го пакета МБ швидкість до кінця доби буде обмежено до 32кбіт/с. Оновлення пакета на 4 тижні - *101*444#" 20 пакетів по 5 грн!!! Це ще по 100 грн щомісячно!!! За що?!! Мабуть варто їх послати на...
view 4
CyberStranger
BlogBook
desc
1
2
В куйстарі, мабуть, не краще. Постійно шлють смс із рекламою, яку я не читаючи, видаляю. Скоро обіцяють 4жо: ... покупаем 4G роутер, и получаем безлимитный интернет до 45 Мгб одновременно и дома и на телефоне за единую плату 130 грн. мес. Сегодняшние предложения безлимита 5 Мгб сек. будут выглядеть смешно даже за даром. .... Киевстар отвечал на вопросы журналистов на счет 4G что покрытие произойдет очень быстро, потому что оборудование то же самое что уже установили для 3G и менять его не надо. Внедрение 4G заключантся только в поэтапной программной перепрошивке уже обновленных базовых станций. Сам для себя делаю ставку 99% что все Интеры Укеры телекомы, а так же частные Wi-Fi сети могут потихоньку собирать чемоданы на выход.
Думаю що перед тим як їх послати, варто ознайомитись із цінами інших опіраторів.
Роман Алискин
24 апр 2018, 10:43
Звісно ж ознайомлюсь В порівнянні з моїм тарифом від інтертелекому цей водафон поки що дешевше
CyberStranger
24 апр 2018, 18:49
Інтертелеком
у нас в районі - це навіть не "не провайдер", а хр... зна шо.
Роман Алискин
24 апр 2018, 20:37
Мабуть треба писати довідку про Ленту Новостей та Особенности блог-сервиса. Бо бачу що користувачі частіше заходять сюди. Хоч зареєструватись клепки не вистачає %:;)), але щось цікаве тут знаходять.
Роман Алискин
24 апр 2018, 20:54
Зараз нічого не можу сказати напевно Я ним давно вже не користувався 3g модем валяється, та я їм не користуюсь і грошей їм не плачу
CyberStranger
24 апр 2018, 21:32
От бачиш?.. Реклама діє А що там можна написАти про Ленту Новостей та Особенности блог-сервиса?
CyberStranger
24 апр 2018, 21:40
Ні. То не через той відеоролик. З 2018-04-14 було зроблено ДВА переходи з того відео. То канал з накрученими користувачами. Ги, ну є користувачі які не розуміють нічого: як, що, навіщо і для чого. Я тобі вже про капчу писав %:)). Але мені такі користувачі не потрібні - от саме для цього я і зробив таку "звєрську" капчу. А іще вона мене рятує від роботів, що розсилають спам. Скрін не хочу сюди вставляти - бо він 1 мб - то лише зайві витрати трафіку. Але посилання на скрін наведу. Спамботи засмічують сайт
Які особливості для користувачів? Ну, наприклад, власний коментар не у своєму блозі (не під своїм постом/фоткою) можна відредагувати або видалити протягом 24 годин, після його публікації. Іще про дружбу дещо потрібно написати. Є обмеження на подачу заявок та прийняття в друзі. Іще є обмеження на кількість завантажуваних картинок за добу. І обмеження на одноразове завантаження картинок (до 9 штук). Якщо користувач не подружився з іншими і не підписався, то у нього не буде новин. Підписувати користувачів, з моменту їх реєстрації, на себе я не хочу. Іще є захист від накрутки переглядів. Для чого? і що це таке? Наприклад, є на сайт і Уася Голопупенко. Цей Уася хитрозроблений. Він створив пост - написав там якусь хєрню і створив іще 1 або 100 аккаунтів і думає: "от я щас всих наіпу, буду заходити під різними аккаунтами і перегляди створений мною пост - кількість переглядв буде збільшуватись і я в п’ятницю отримаю гроші" - ага, хрєн там. Оце я такий дурень, що такого не передбачив? Не вийде нічого у Голопупенка. Я думаю, що вже стало зрозуміліше на сайті (нафігація, свіжі коменти, пости), профіль користувача, оформлення? бл., увесь текст не влазить в один коментар: кількість символів від 4 до 2048.
Роман Алискин
24 апр 2018, 22:30
Така фігня стається тому що для сайтів використовують WordPress. Я в ньому ніфіга не розбираюсь. Я вважаю що (сам себе не похвалиш...) бекенд, код сайту який користувачі не бачать, у мене хороший. А фронтенд (шрифти, розташування елементів), мабуть, дуже поганий. Поєднання кольорів - я хйзн. У мене мабуть якісь проблеми з кольоросприйняттям? Кому не подобається нехай самі розфарбовують як захочуть. На головній я про це написав. Та і кольорові теми можна обирати. Хоч їх поки що чотири штуки, але вибір є.
Роман Алискин
24 апр 2018, 23:31
"Мабуть треба писати довідку про Ленту Новостей" ... так - треба, бо я її досі не знайшов :)
# user20 #
26 май 2018, 15:47
тому що її іще нема. Але вона вам вже не потрібна. Зараз я напишу фотокомент під вашою картинкою. І завантажу якусь картинку. У верхньому меню все буде видно. --- але довідку треба написати.
Роман Алискин
26 май 2018, 15:52
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт