Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання

Депутати сказали: "Всіх спалювати!" Українці відповіли: "Так, ми згодні! Ми ж Європа"
"В 2017 году 61% умерших в Киеве были кремированы в соответствии с собственным волеизъявлением. При этом в Украине, особенно в крупных городах, наблюдается нехватка мест для захоронений."
Кабінет міністрів вніс на розгляд проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання», яким пропонує розвивати кремацію померлих в Україні. Законопроект вже зареєстрований в парламенті: Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання Як зазначається у пояснювальній записці,
ухвалення та реалізація законопроекту дозволить забезпечити економію землі шляхом розвитку кремації
. Водночас в КМУ пропонують надавати органам місцевого самоврядування можливості залучати інвестиції на будівництво нових крематоріїв. Крім того, уряд пропонує запровадити європейський принцип поводження з безхазяйними могилами, а також оформлювати поховання померлого та надання послуг за принципом «єдиного вікна». У КМУ переконані, що це сприятиме запровадженню прозорого механізму надання адмінпослуг, уведенню якісних стандартів послуг поховання. Законопроект також містить норми щодо встановлення заборони передачі правоохоронними органами та закладами охорони здоров'я інформації про померлого надавачам послуг поховання. Проект закону передбачає внесення відповідних змін до Кримінального кодексу України та Закону України «Про поховання та похоронну справу». Від себе додам: не хочу на счет этого рассуждать. Хз что кто и как думает об этом. Меня больше беспокоит то, что большинство украинцев ЗА сжигание. И вот это "ЗА" скорее всего тэмнык спущенный сверху в помоечные СМИ. Думаю скоро на 1+1 будут снимать целые сюжеты о пользе сжигания. Это и экономия драгоценной земли, и удобрение для почвы... Ну на плюсах все "в правильной струе" расскажут.
0 views
Роман Алискин
p: 236 | c: 299 | f: 324
Создатель tbs-mbs, иногда (всегда) несу ахинею
Для просмотра комментариев выполните вход на сайт
285 x 80
285 x 150
285 x 150
285 x 150