Борис Шурко: Роман Алискин руССкомірна скотина ? : ᐯ

Кажуть - власник цього блоґосервісу є вата і руССкомірна скотина:
Вимагаю пояснень !!!
view 0
Борис Шурко
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©
desc
1
2
Я про це знаю. Пізніше поясню. Можливо ви після цього не захочете тут бути. --- влада.нета тут не буде - от і чудово. Бо всі проекти де він був зареєстрований ідуть у небуття. ДОписую: вгалаі-то "рускомірна скотина" звучить як факт. Тобто те що Аліскін "рс" вже не обговорюється(?) Із цього виникає питання "ЧОМУ Аліскін рс?" Краще б запитати у тих хто таке написав/сказав. А у них на мене є мегабайти компромату. --- Але спочатку про нападки псіхів накнопкотикаю... вже написав.
Роман Алискин
05 июн 2022, 12:32
ОК ... чекаю пояснень ... для мене це архіважливо !
Борис Шурко
05 июн 2022, 12:46
" виникає питання "ЧОМУ Аліскін рс?"" 
так ото-ж ,,, це вимагає пояснень
Борис Шурко
06 июн 2022, 08:33
ДОписую: вгалаі-то "рускомірна скотина"
звучить як факт. Тобто те що Аліскін "рс" вже не обговорюється(?)
Із цього виникає питання
"ЧОМУ Аліскін рс?" Краще б запитати у тих хто таке написав/сказав.
Тобто те що Аліскін рск ск вже факт на 100%? --- ну ви ж вже бачили скріншоти від влада.нет на слейтах... (?) --- Питання не закрито. Саме зараз часу нема. Зайнятий реальними справами. І заодно очі перепочинуть. Забіг на 5сек глянути шо і до чого. --- І ето... Потикав я трішки слейт (без реєстрації там) - є перше враження. Напишу, але не сьогодні.
Роман Алискин
06 июн 2022, 12:25
Ти пообіцяв зареєструватись а слейті ... отож я чекаю
Борис Шурко
06 июн 2022, 15:40
та не дуже я хочу там реєструвати. Але доведеться - гляну як воно виглядає.
Роман Алискин
08 июн 2022, 12:23
Перед тим як відповісти на "головне питання" я трішки подумав. Нічого розумного я не придумав. Але після того як я напишу цей коментар, то мабуть потрібно додати у "відпускний пост" "якщо мене не буде, то мене схопили есбеуї"? В сбу мене вже знають - я їм абсолютно не цікавий. Намалювати якісь скріншоти де Аліскін, щось не те написав про укрвладу або цоря зеленовського вони можуть, але мене вже давно і абсолютно нема в жодній деградосно-соціальній мережі. В месенджерах також мене нема. Можливо влад.нет так називає мене тому що я не одягаю вишиванки, не махаю прапорами і не кричу "Слава Україні"? Може тому що я проти війни? Може тому що двічі партійний дєятєль партіі шарія? Але з Шарійом (шарієм) я вже давно попрощався. Хоча на виборах я і голосував за ппш. Десь завалялась якась пісулька про те чому я другий раз не голосував за ппш. А іще я не радію коли гинуть військові. ---

Спочатку було:
Кравчук - Маємо, те що маємо

потім
Кучма - Кучму геть

потім
Ющенко - Якесь недоразумєніє

потім
Янукович - ...

потім
Порошенко - Остаточне прощавай, Стадіон так стадіон

тепер
Зеленський - ...


--- Українці такі молодці. Я не збирався голосувати за Зеленського, а коли він ляпнув, що вчителі будуть отримувати зарплату по 4000 євро. То остаточно переконався, що нічого хорошого з цього всього не вийде. --- Але якщо хтось не виріс із дитячого садка
*
і вважає мене за "рс" - мені від цього не жарко і не холодно, і навіть не фіолетово.
*
- ну наприклад в садку або в молодших класах школи хтось говорить, що в того-чи-в-тої воші... і всі тикають пальцями і оруть "ха-ха, в тебе воші".
Роман Алискин
08 июн 2022, 12:49
Здається у них такий же глюк як і скрізь з укр поштовими серверами - не приходить код підтвердження на @i.ua Вже зареєструвався. І ... побачив іще більше схожості зі своїм сайтом. Але перші враження про слейт будуть пізніше.
Роман Алискин
08 июн 2022, 13:25
Вже зареєструвався
О, дякую! Прохання тепер написати коммент під постом мого друга @bihanskyy щоб він міг Тебе ідентифікувати ..
Борис Шурко
08 июн 2022, 14:29
та не хочу. Я не хочу там пописувати. Нічого хорошого з того не вийде.. Навіщо травмувати психіку нестабільних користувачів слейту. Маю на увазі того ж самого влада.нета та інших подібних. Все ж і так ясно-понятно.
Роман Алискин
08 июн 2022, 14:58
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт
случайный контент