Роман Алискин: поиск в постах (отсортировано по релевантности), стр 25

desc

ʼ
З
а
р
а
з
а
,
я
п
о
м
о
ю
п
и
с
и
к
,
а
д
а
л
ь
ш
е
б
у
д
е
т
в
и
н
о
ʼ
(
б
л
о
г
с
е
р
в
и
с
б
л
о
г
-
п
л
а
т
ф
о
р
м
а
)

Судя по показателям сео-гугло-статистики, блог сервис почему-то показывается по поисковым словам "голые письки и голые сиськи".
Увидел я в статистике это и вспомнил историю. Я точно не помню кто и что, кто кому кум/кума/сваха/сват/теща/тесть... а также не помню каким хреномакаром эта семья имеет отношение к моим уродственникам. Было это где-то в 198х или в 199х годах. Український хлопець Петровасій привів свою майбутню жінку-росіянку Мотрону знайомитись зі своєю сімєю. І якось так сталось: Мотрона пожалілась Петровасію що їхній якийсь родич (я точно не пам'ятаю хто) її принижує. Не одноразово говорив їй: "Зараза, я помою писик, а дальше будет вино". Потім нарешті з'ясувалось що то була не "зараза", і не "пісік", і не "віно". Їй хтось із Петровасійної сім'ї сказав: "Зараз я помию писок, а дальше буде видно". Тут потрібно пояснити як так сталось, що росіянка Мотрона почула ʼЗараза, я помою писик, а дальше будет виноʼ, але пояснити тут треба тільки про пісік і віно.
 
писок (пысок)
- морда, обличчя, рожа, страшномордіє
а дальше буде видно
- далі буде видно (зрозуміло) що робити блог сервис блог-платформа

К
р
а
с
и
в
ы
й
F
i
r
e
f
o
x
(
и
с
а
й
т
т
о
ж
е
к
р
а
с
и
в
ы
й
)

Для Chrome-браузеров уже есть красота. А для Firefox выбираете тему, потом идете сюда и устанавливаете подходящую тему. Что из этого получится, смотрите на видео.

П
р
и
в
і
т
,
i
d
6
7

Пока что разбирайтесь. Если что не понятно - подскажем, поможем. НО!!! Вспомните когда вы впервые попали вна фб вк или слейт... Там абсолютно всё было понятно с первого раза?

С
а
м
с
е
б
я
н
е
п
о
х
в
а
л
и
ш
ь
.
.
.

Обратите внимание на фон
этой картинки в любой цветовой теме.
Такую незаметную мелочь никто не увидит и не оценит.

О
д
н
о
к
л
а
с
н
и
ц
я
О
л
я
с
п
у
н
д
ю
к
а
л
а
м
і
й
ф
о
т
о
а
п
а
р
а
т
,
а
і
н
ш
а
о
д
н
о
к
л
а
с
н
и
ц
я
,
С
в
і
т
л
а
н
а
,
п
у
н
д
ю
к
а
л
а
м
о
ю
к
у
к
у
р
у
д
з
у

Про Олю:
Поїхав я центр села, ближче до цивілізації... Зустрів однокласницю, кажу/запитую "Сфоткаєш мене посеред центру, разом з Тюхтієм?" Дав їй фотоапарат і кажу "Відійди метрів на 20". Вона відійшла, сфоткала раз, два... Я їй махаю руками і кричу "Давай іще знімай!" А вона стала відходити все далі і далі від мене, я став шото якось хвилюватись, думаю "ну невже вона щас знкне з фотіком?, і нафіг їй здався такий древній фотік?" Поки думав, Оля зникла за правим поворотом. Я від такої фігні аж проснувся. Знову з таким дивним відчуттям що було коли я катався на лісапєті по супермаркету.
 
Тепер про Світлану:
Була у нас колись-десь-якась земельна ділянка, 6 соток. Щось ми там садили... Але було воно далеко від дому. І так сталось що біля земельних ділянок інші люди випасали своїх велико- і малорогатих домашніх тваринок. І всі люди стали помічати що хтось у них (і в нас) ламає, зриває молоду кукурудзу.... І ось одного дня в школі (я тоді іще був монунький) Світлана-однокласниця пробалакалась. Сказала шось типу "ну я прийду додому, поїм, тверєй погодую... Потім підем кудись туди" То Світлана щось домовлялась з кимось кудись іти. А її запитують "ну а ти встигнеш? У тебе ж не якийсь кіт чи собака, щоб їх швидко нагодувати..." "Тюю, а шо там тих тварєй годувать? Главне води поналивати. А рядом огороди - піду нашматраю молодої кукурузи, кину і всьо "
 
Колись я цю історія про Світлану розповів у однокласниках (давно було діло). Ой що там почалось! І образи, і матюки, і посилання... Але воно мені все навіть не фіолетово, а взагалі аж ніяк.

И
з
м
е
н
е
н
и
я
в
и
н
т
е
р
ф
е
й
с
е
б
а
н
к
о
в
с
к
о
г
о
с
а
й
т
а

Раньше не было возможности выбрать русский язык на сайте банка, а сейчас уже разблокировали такую возможность.
Но флаг России не спешат ставить на место. Может уже и в банкоматах, терминалах вернули русский язык? Где-то шото у меня было по этому поводу, если найду - допишу.