Роман Алискин: поиск в постах (отсортировано по релевантности), стр 31

desc

ой, карамба. Ошибок стало еще больше. Придется исправлять.

Один пользователь удалился. Из-за этого проявились некоторые ошибки. Нужно исправлять, но я не хочу :(((, - незн. может сегодня\завтра займусь.

Догвилль, Ларс фон Триер

Ранее пытался смотреть, но не мог посмотреть более 10 минут. Через несколько лет посмотрел. О чем фильм - не скажу.
Не все смогут смотреть и досмотреть. Если решили посмотреть, то смотрите без перемоток и не с конца!

іпать-тарахтєть, і в зад і вперед, таку Цихрову краіну

Приїхав я з центра села... і ху... хутко-швидко пишу наступне: Щоб отримати якусь довідку потрібні інші довідкИ. Одна з них - довідка про доходи. А для того, щоб отримати довідку про доходи, потрібні: - довідка про приписку (чи прописку) - копія жовтаво-блакитнуватого пластику (копія пластикового паспорту) - копія виписки з піліції (паспортного столу) про внесення чогось-там в якийсь-там державний реєстр (видається при отриманні паспорту)
Яка тут може бути Цифрова крайіна???

Капец. Вот это да-а...

Пришел сосед. Говорит что ему отремонтировали компьютер, только нужно восстановить все пароли, все закладки... Оказалось мастер установил ему виндовс7 вместо Линукса. Ну понятно что все-все с диска ушло в небытийо :( Пока что все быстро и хорошо работает, но надолго ли это???

Зараза, я помою писик, а дальше будет вино

Судя по показателям сео-гугло-статистики, блог сервис почему-то показывается по поисковым словам "голые письки и голые сиськи".
Увидел я в статистике это и вспомнил историю. Я точно не помню кто и что, кто кому кум/кума/сваха/сват/теща/тесть... а также не помню каким хреномакаром эта семья имеет отношение к моим уродственникам. Было это где-то в 198х или в 199х годах. Український хлопець Петровасій привів свою майбутню жінку-росіянку Мотрону знайомитись зі своєю сімєю. І якось так сталось: Мотрона пожалілась Петровасію що їхній якийсь родич (я точно не пам'ятаю хто) її принижує. Неодноразово говорив їй: "Зараза, я помою писик, а дальше будет вино". Потім нарешті з'ясувалось що то була не "зараза", і не "пісік", і не "віно". Їй хтось із Петровасійної сім'ї сказав: "Зараз я помию писок, а дальше буде видно". Тут потрібно пояснити як так сталось, що росіянка Мотрона почула ʼЗараза, я помою писик, а дальше будет виноʼ, але пояснити тут треба тільки про пісік і віно.
 
писок (пысок)
- морда, обличчя, рожа, страшномордіє
а дальше буде видно
- далі буде видно (зрозуміло) що робити

Красивый Firefox (и сайт тоже красивый)

Для Chrome-браузеров уже есть красота. А для Firefox выбираете тему, потом идете сюда и устанавливаете подходящую тему. Что из этого получится, смотрите на видео.

Сам себя не похвалишь...

Обратите внимание на фон
этой картинки в любой цветовой теме.
Такую незаметную мелочь никто не увидит и не оценит.

Однокласниця Оля спундюкала мій фотоапарат, а інша однокласниця, Світлана, пундюкала мою кукурудзу

Про Олю:
Поїхав я центр села, ближче до цивілізації... Зустрів однокласницю, кажу/запитую "Сфоткаєш мене посеред центру, разом з Тюхтієм?" Дав їй фотоапарат і кажу "Відійди метрів на 20". Вона відійшла, сфоткала раз, два... Я їй махаю руками і кричу "Давай іще знімай!" А вона стала відходити все далі і далі від мене, я став шото якось хвилюватись, думаю "ну невже вона щас знкне з фотіком?, і нафіг їй здався такий древній фотік?" Поки думав, Оля зникла за правим поворотом. Я від такої фігні аж проснувся. Знову з таким дивним відчуттям що було коли я катався на лісапєті по супермаркету.
 
Тепер про Світлану:
Була у нас колись-десь-якась земельна ділянка, 6 соток. Щось ми там садили... Але було воно далеко від дому. І так сталось що біля земельних ділянок інші люди випасали своїх велико- і малорогатих домашніх тваринок. І всі люди стали помічати що хтось у них (і в нас) ламає, зриває молоду кукурудзу.... І ось одного дня в школі (я тоді іще був монунький) Світлана-однокласниця пробалакалась. Сказала шось типу "ну я прийду додому, поїм, тверєй погодую... Потім підем кудись туди" То Світлана щось домовлялась з кимось кудись іти. А її запитують "ну а ти встигнеш? У тебе ж не якийсь кіт чи собака, щоб їх швидко нагодувати..." "Тюю, а шо там тих тварєй годувать? Главне води поналивати. А рядом огороди - піду нашматраю молодої кукурузи, кину і всьо "
 
Колись я цю історія про Світлану розповів у однокласниках (давно було діло). Ой що там почалось! І образи, і матюки, і посилання... Але воно мені все навіть не фіолетово, а взагалі аж ніяк.

Изменения в интерфейсе банковского сайта

Раньше не было возможности выбрать русский язык на сайте банка, а сейчас уже разблокировали такую возможность.
Но флаг России не спешат ставить на место. Может уже и в банкоматах, терминалах вернули русский язык? Где-то шото у меня было по этому поводу, если найду - допишу.