Роман Алискин: поиск в постах (новые сверху), стр 52

asc
RLV
<<< << < 51
52
53

ч. 2 Вправи для відновлення зору, як відновити зір без операції, гімнастика для покращення зору

Початок тут
6. Тепер можна відпочити 1-2 хвилинки. І знову повторити всі рухові вправи, АЛЕ їх потрібно робити попередньо закривши очі долонями. АЛЕ закривати потрібно так щоб долоні не торкалися очей. Ось посилання на техніку закривання очей - називається ПАЛЬМІНГ. На відео показано і розказано як його виконувати. Від себе додам: Потрібно дуже добре закривати долонями очі, щоб світло взагалі не проникало! І в перервах між вправами швидко-швидко моргати з закритими очима. Е-е-е… "моргати із закритими очима"… - я щас поясню: Всі рухові вправи ви робите так само як і з відкритими очима, тільки зараз ви повинні щільно затулити очі долонями. Я називаю це "прогрівання очей" – чому прогрівання? – самі зрозумієте. Після того як зробите "8 на боку" і поморгаєте швидко-швидко, можете відкрити очі (тобто прибрати долоні). Залишилось іще раз зробити фокусування (вправа з ниткою) і корекцію кольоросприйняття (повороти). Про корекцію кольоросприйняття (п 5) я тут не розповів. Ви хоча б спочатку спробуйте виконувати всі перераховані вправи. 7. В принципі оце і все. Все оце потрібно виконувати два-три рази в день: ранок, обід, вечір. Або двічі на день. Не робіть вправи більше трьох разів на день! Якщо виконувати більше трьох разів, то буде боліти голова і очі – я це вже перевірив на собі. 8. Іще одне: Коли ви вже зібрались спати, то з заплющеними очима пробуйте робити рухові вправи: вгору-вниз, вліво-вправо, 8 на боку, кругові рухи, можете описувати квадрат, трикутник… Вправи з заплющеними очима перед сном не враховуються в кількість виконання вправ. Тобто можете виконувати вправи три рази (але не більше) і перед сном зробіть тільки рухові вправи із заплющеними очима. 9. Про лінії різної товщини: Коли ви будете виконувати фокусування одним оком, то помітите що якимсь оком ви не бачите тонкої лінії і хрестика. Коли ви дивитесь обома очима на малюнок то з двох зображень складається картинка і ви не помічаєте, що якесь одне (ліве чи праве) око працює гірше. В такому випадку нічого домальовувати не потрібно. Просто виконуйте вправи і ви через деякий час будете бачити чітко і лінії і хрестик в трикутнику. Я вище писав "якщо лінії погано видно, то їх потрібно зробити товстішими" – я мав на увазі: якщо взагалі не видно ліній – то тільки тоді їх треба зробити товстішими. 10.
"Позитивні ознаки" або "Як побачити та зрозуміти, що я бачу краще" або "Як переконатись в тому що дійсно все це працює"?
Ідете ви біля заправки – подивіться на ціни, запам’ятайте де конкретно ви стояли чи проходили і як бачили цихри. Через два-три дні знову відправтесь туди і подивіться знову – чи є різниця? У кого є настінний календар – можете періодично дивитись на нього з однакової відстані. Я відчув результат через чотири дні. На п’ятий день я вже заспокоївся! Продовжив далі відновлювати оченята. Але позаймавшись всього днів 8-10 (вісім-десять) я перестав займатися очима. Не тому що став бачити как Арьол, а тому що я дружу з подружкою... Звуть її Лінь. Вона не японка і не китаянка. Вона просто Лінь. Зараз коли я пересиджу біля компутера, то у мене буває погіршення зору. Але я вже НІКОЛИ НЕ СИДЖУ ПЕРЕД МОНІТОРОМ В ТЕМНІЙ АБО ПОГАНО ОСВІТЛЕНІЙ КІМНАТІ! Про відчуття легкості в очах я не пишу, і про те що в сонячний день біль* в очах зникне також не пишу – все це станеться після двох-трьох днів виконання моїх рекомендацій. Про біль в очах в сонячний день – у мене таке було. Коли на дворі сонце – то дивитись на навколишній світ неприємно. Болять очі і освітлені предмети здаються занадто освітленими і коли на них дивишся то болять очі. Точно словами важко пояснити, але я надіюсь, що ви мене зрозумієте. 11. ПРОТИПОКАЗАННЯ: 1 – Якщо менше ніж півроку назад було проведено хірургічне втручання. 2 – Якщо вже є відшарування сітківки (отслоение сетчатки). 3 – Якщо людина вже повністю незряча. 4 – Якщо є механічні пошкодження ока або паразити в оці (незн. можливо я багато передивився Доктора Хауса, але якщо хтось живе в оці то вправами такої проблеми не вирішити).
12. ВСІ ВПРАВИ РОБЛЯТЬСЯ БЕЗ ОКУЛЯРІВ, БЕЗ ЛІНЗ. НА ПЕРІОД ЗАНЯТЬ (а потім назавжди) ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ОКУЛЯРІВ І\АБО ЛІНЗ. В ПРОТИЛЕЖНОМУ ВИПАДКУ НЕМА НІЯКОГО СЕНСУ РОБИТИ ВСІ ЦІ ВПРАВИ.
13. Підсумок: Спочатку робите рухові вправи по 20-80 разів кожну. Ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! Це я вдруге повторюю. В перервах між вправами моргаєте. Потім виконуєте фокусування – в перерві також можна поморгати. І корекція кольоросприйняття (повороти). Потім знову рухові вправи АЛЕ під пальмінгом, тобто "з прогріваням", іще раз фокусування і корекція кольоросприйняття. Два-три рази на день. Не робіть більше трьох разів на день. Вечером перед засинанням з заплющеними очима зробіть рухові вправи. 14. Що далі?: Після того як ви відновите зір, ви можете іще більше покращити зір. Для цього продовжуйте виконувати вправи, АЛЕ збільшіть відстань між собою і намальованим трикутником. Наприклад ви сиділи на відстані 4 метри від листка з трикутником. Відсядьте на 7 метрів і продовжуйте виконувати вправи. А іще через деякий час можете аж на 10 метрів збільшити відстань між вами і листком з трикутником. А можете покращити зір і сказати собі: "Ну я вже бачу краще ніж раніше але не ідеально, але так як у мене нема часу – то для мене і цього покращення вистачить. Поки що більше не хочу займатися своїм зором. Можливо колись… потім… коли знову стану погано бачити – я займусь цими вправами іще раз". 15. Напослєдок: ...
Поширюйте цю інформацію! Для когось вона дуже важлива.
16. Вкінці кінця я не скажу і не напишу, те що обично кажуть певні свідки чогось-там %), і не побажаю здаровья, успєхов, і всіго наілутччєго. Напишу ось що:
Ніякий х… не буде виконувати роботу замість вас.
Ви самі можете прямо зараз почати відновлювати власний зір.
Це все було написано 2015-06-квітня.

Подсказка по капче. Неадектватная капча. Ответ на капчу, капча-вопрос, капча-ответ

Ответом должно быть ОДНО СЛОВО на русском или украинском языке.

Как получить деньги? Что такое Пятница? Кто получает выплаты?

У зарегистрированных пользователей каждую пятницу есть возможность получить тришкы грошэй. Пользователь у которого будет наибольшее количество просмотров постов, написанных за неделю
в пятницу попадет на эту страницу. Победитель пятницы получит от 50 грн. до 300 грн.
 
 
Сколько же лет должно пройти, чтобы весь мир узнал об этом чудесном блог сервисе?
Это не акция и не временно. Так было задумано с самого начала. Так будет всегда. Только сумма выплат будет увеличиваться. Как получить деньги: пополнение счета мобильного телефона или перевод денег на карту. По поводу пополнения - если вы из далёких стран, то хйзн. На сайте-пополнялке написано, что можно на 140 стран пополнять счет мобильника, но я не проверял. --- Прочтите несколько слов про обман. --- Пояснение по суммам: начинаю с 50 грн., если Пятница не состоялась, в следующую Пятницу сумма увеличивается на 50 грн. Так (пока что) до 300 грн. После 300 грн, будет 50 грн. Я же не могу бесконечно увеличивать суммы выплат. ---
Если есть Пятничный пользователь, то на следующую Пятницу опять начинаю с 50 грн.
Если что не ясно - спрашивайте.

Что такое Аркадий? Меня заблокировал Аркадий. (автоблокировка)

Если вы увидели такое предупреждение
не пугайтесь.
Аркадий - робот, который следит за порядком на сайте. Зачем Аркадий нужен? На сайте он блокирует спамботов. Но он может ошибочно заблокировать реального пользователя. После нескольких предупреждений сработает автоматическая блокировка.
По этому поводу не стоит волноваться. Администрация сайта вас разблокирует, если вы реальный пользователь, а не спамбот.

Ігри на сайті

Колись я був зареєстрований в Аднакласнікках... Там є багато "корисних і розвиваючих" ігор. В одну з них я трішки погрався...
Пам’ятаю що я вирощував там їбочки та іншу хрєнь... І догрався до того, що (в реальному світі) у дворі двометрові бур’яни повиростали, на огороді також бур’яни, а я бля., прилип до тих Аднакласнікків і все. Мене хвилювали тільки їбочки та наступний рівень у грі. Справжні їбочки дивіться тут. Сидів-сидів я в Аднакласнікках, грався-грався, і догрався... поки не в*вся прям біля компутера. Потім, змінивши штани, я задумався про адекватність своєї поведінки... Після того випадку я ніколи не заходив в/на Аднакласнікки. Що з цього всього? Для чого я все оце пишу? Я не хочу засирати Мізки користувачам цього сайту. Я не хочу щоб користувачі перетворювались на аднакласно-вкантачену біомасу.
На цьому сайті ніколи не буде тупих ігор.

Музыка на сайте

Я не планировал, и не планирую размещать на сайте музыку. Но если исполнители и/или те кто их продюссит, будут мне платить деньги за размещение мьюзичєскага творчєства на сайте, то возможно я задумаюсь о размещении их творчества.

Как оформлять сообщение?

При написании сообщений вам доступны бб-коды:
Выравнивание справа с выравниванием по левому краю
[right]Выравнивание справа
с выравниванием по левому краю[/right]
Выравнивание справа
с выравниванием по правому краю
[right]Выравнивание справа[/right]
[right]с выравниванием по правому краю[/right]
h2 -
текст в бб-коде h2
hgl -
выделяет текст
соde
if (x > z) {
  printf 'x больше z';
} elseif(x < z) {
  printf 'z больше x';
} else {
  printf 'x равно z';
}
картинка в bimg


[BIMG]https://www.google.com.ua/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_272x92dp.png[/BIMG]

img - картинка в уменьшенном масштабе


[IMG]https://www.google.com.ua/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_272x92dp.png[/IMG]

video - видео с YouTube


[VIDEO]https://yоutu.bе/JHw7p6OgtWY[/VIDEO]
короткая ссылка

[VIDEO]https://www.youtube.com/watch?v=JHw7p6OgtWY[/VIDEO]
обычная ссылка

url - http ссылка


[URL=https://tbs-mbs.net/allskins-pg1-sort2-ss/]название ссылки[/URL]

название ссылки Используя несколько бб-кодов, можно делать всякое такое:
В фотоальбом одновременно можно
загружать
до девяти
файлов
.
или так
В фотоальбом одновременно можно загружать до девяти файлов.

Хто я? (про Яника-танкіста, про єдиний магазин, про що люди балакають)

Іще задовго до того, як я став мільйонером, я займався всякою хєрньою. Картоплю саджав, підгортав, воював із жужуками, прополював, викопував..., помідори, перці та капусту саджав, прополював, поливав. Коли у мене була вода в дворі (ну, еее, свердловина і мотор були справні для поливу огороду), то я весною посадив три відра картоплі. Прополював її, підгортав, жуків травив, поливав... І виросла вона мені аж по плечі (чи до плечей). Прям якісь дерева, а не картопелька... Ну і прийшов час викопувати. Виявилось, що хтось вкрав одне відро картошки. Як я це порахував, попередньо не викопавши всю картоплю? Тю-ю... ну саджав я три відра, а викопав два. І та картошка %:;((( ну така... як горох. Але це мене остаточно не вбило. Весною наступного року посадив я сотню помідорів (хотів восени закрити на зиму), але води для поливу не було. Я спеціально слідкував за прогнозами, щоб зразу ж після того, як я посаджу помідорки, були дощі. Ну ясєнь-красєнь що за прогнозами повинні бути дощі, але насправді ніяких дощів не було і всі помідори через пару днів посохли к їбеням. Плюнув я на огород і посилено зайнявся творенням цього сайту.
 
Наше село Залупівка таке монуньке як... (ну дуже мале село, всі знають один одного). Деякі жителі села, котрі полюбляють багато балакати, постійно всовуючи свої шмаркляві носи в явно не їхні справи, постійно навчають всіх, "як треба жити". Ну ця біда не оминула і мене. Колись я почув таку розмову в магазині (у нас є аж один магазин, ми найкрутіше село серед всих ближніх сел). Початок розмови я пропустив і точно не зрозумів хто конкретно розмовляв , але навотсрюкавши свої вухоньки почув: - ... та воно не здорове, нема ні квартири, ні машини, навіть мопеда нема. У нього нема ні копійки, кому воно нужне? Я не піду за нього... - Ну не кажи, гроші у нього є. От тільки ума до грошей нема. Колись шось з Нової Почти віз. Я спитала в нього - шо везеш? - таа, книжки заказав. Буду просвіщаться - а ну ж давай показуй, шо то за книжки, скіки потратив на них? - ну ось ця стоє 800 грн, оця 1200 грн, а оцю дуже дешево взяв, повезло, із скидкою купив за 400 грн. Це почула Сінтія (я впізнав її голос). - от дюрне! та не шоби дюрне, а... словєй такіх ні нахажу. Лутше би купіл калбаскі, вон там етіх... пільмєнєй, сєл би і наєлся. Ох, мне би січас двє тищі... - він же якийсь сайт робе, то може йому дєйствітєльно нужні оті книжки? Но за такі гроші... - та він постійно слайт якийсь робе. Коли його не встрітиш, йому всіхда ніколи, шось він ото всіхда думає... хм-м... Слайт - шо воно таке? Його можна з’їсти? - та хай хоч чим не-будь занімається. Як кажуть "чим би дитя не тішилось, якби не плакало". Колись побачила його і кажу "тобі треба картошка на посадку? зайди до мене, я тобі не дорого продам". Та який там хєр?, яка там картошка, який огород... Шо з того Романа буде? Сам скаже "да, все ви правильно говорите", а сам зробе все по своєму. Колись встрітила його в лісі. Він іще й бігає в лісі, бо считає себе товстим. А сам же худющий і здохлющий... ага так ото встрітила я його і кажу "ти, лацюга, ти хоч біля двору бур’яни повиривай". Він сказав "харашо. повириваю", і побіг дальше. І шо ви думаєте? Той бур’ян і до сих пір там. Тут в магазин заходить Яник-танкіст. Танкіст він тому що з самого срання і до утра пече в танчіки. Коротше кажучи повністю відбитий користувач World of Tanks. Заходить і запитує: - кого обсуждаєм, кому кісточки перемиваєм? - та про Романа ми тут бєсєдуєм - ааа, тільки ви тихіше. А ще краще про нього взагалі навіть думати поганого нічого не думайте. Бо оце ви тут його обсуждаєте, а він зараз або шось дома робить, або спить, або іще десь лазе, але все що про нього ви оце тут кажете - він якось чує. Колись я шось у нього по компутерам спитав. Він сказав шо треба оте і оте зробити. А я і кажу "та страшнувато якось, а вдруг згорить?" Він сказав "та не сри". Понятно, шо він мав на увазі "не бойся", але я після цього три.. три тижні не міг в туалет сходить.
Хто я?
Кому яке діло хто автор цього сайту? Скільки нас? Звідки ми? Що хочу сказти однозалупцям, сельчанам односельчанам, Залупівківчанам:
ІДІТЬ В/НА..., ЗАБУВ У ВАС ЗАПИТАТИ, ЯК МЕНІ ДОЖИВАТИ ВЛАСНЕ ЖИТТЯ.
фото магазину пізніше опублікую. Він у нас один. Наша гордість ;%:))) - у вас такого нема. Ось магазин

Опции, настройка вашего профиля

Показывать моих друзей - если флажок установлен, ваши друзья смогут просмотреть ваших друзей Применять тему ко всем страницам - если флажок
установлен
, то вы после входа на сайт, будете видеть все страницы сайта в том оформлении, которое вы выбрали на странице оформлений. Если у вас параметр/флажок Применять тему ко всем страницам
не установлен
, вы будете видеть страницы других пользователей в их цветовом оформлении, которое они выбрали на странице оформлений. Включить защиту сессии - (добавлено 2019-06-09). Если вас очень достала ошибка #76 - можете отключить этот параметр. Если вы не знакомы с ошибкой #76 - значит вам очень повезло. Сообщать о новых комментариях - вам может показаться что этот параметр не работает. Уведомления будут вам приходить если вы
некоторое время не заходили
на сайт. Отключить рекламу - думаю что эта опция когда-то пропадет. Сообщаю заранее, чтобы это не было сюрпризом для вас. Когда\если появится реклама на сайте, то я уберу эту опцию или буду требовать деньги за ее активацию. Значения вводимые на странице редактирования профиля имеют ограничение на
минимальную
длину. Некоторые спецсимволы удаляются.
Всё остальное должно быть понятно.

Параметры доступа к фотоальбомам, постам

При создании и редактировании поста/фотоальбома вы можете задать параметры доступа, влияющие на возможность просмотра и комментирования.
первый параметр Хх: доступ для просмотра второй параметр хХ: доступ к комментированию
первый параметр
: Aх (все) - фотоальбом/пост могут просматривать/читать зарегистрированные и не зарегистрированные пользователи Fх (друзья) - фотоальбом/пост могут просматривать/читать только ваши друзья Pх (только я) - закрытый фотоальбом/пост. Никто, кроме автора, не имеет доступа к фотоальбому/посту. Вы можете использовать посты/фотоальбомы с таким параметров в качества черновика при подготовке публикаций.
второй параметр
: xA (все) - комментарии могут видеть все пользователи. Комментировать могут все зарегистрированные пользователи, кроме заблокированных вами. xF (друзья) - комментарии могут видеть и оставлять только ваши друзья xP (только я) - закрытый для комментирования фотоальбом/пост. Только автор может видеть/оставлять комментарии. Первый параметр имеет бОльший приоритет. Если вы зададите параметры доступа
PA
- то никто, кроме вас, не сможет получить доступ к фотоальбому/посту. Обратите внимание на этот пост. Кажись в нем должны быть две картинки, но вместо картинок какой-то глюк. Да, в посте есть две картинки, но они в альбоме c ограниченным доступом. Вот такие хитрости можно делать. Можно много чего вытворять с сайтом. Например, можно создать магазин. Загрузить фото товаров и добавить описание, цену... Можно создать группу, эээ..., например, "Информ-Какой-тоГород" и публакашить туды новости. Много чего можно, так и будет!, но когда??? В данный период времени (я щас (2022-02-18, 16:30) у себя на локалхосте удаляю, закрываю лишние свои посты, переписываю и сокращаю справку. готовлюсь к вываливанию на сервер) тут зарегистрировано всего три с половиной пользователя.
<<< << < 51
52
53