6. Тепер можна відпочити 1-2 хвилинки. І знову повторити всі рухові вправи,
АЛЕ їх потрібно робити попередньо закривши очі долонями. АЛЕ закривати потрібно так щоб долоні не торкалися очей. Ось посилання на техніку закривання очей - називається
ПАЛЬМІНГ. На відео показано і розказано як його виконувати. Від себе додам: Потрібно дуже добре закривати долонями очі, щоб світло взагалі не проникало! І в перервах між вправами швидко-швидко моргати з закритими очима. Е-е-е… "моргати із закритими очима"… - я щас поясню: Всі рухові вправи ви робите так само як і з відкритими очима, тільки зараз ви повинні щільно затулити очі долонями. Я називаю це "прогрівання очей" – чому прогрівання? – самі зрозумієте.
Після того як зробите "8 на боку" і поморгаєте швидко-швидко, можете відкрити очі (тобто прибрати долоні). Залишилось іще раз зробити фокусування (вправа з ниткою) і корекцію кольоросприйняття (повороти).
Про корекцію кольоросприйняття (п 5) я тут не розповів. Ви хоча б спочатку спробуйте виконувати всі перераховані вправи.
7.
В принципі оце і все. Все оце потрібно виконувати два-три рази в день: ранок, обід, вечір. Або двічі на день.
Не робіть вправи більше трьох разів на день! Якщо виконувати більше трьох разів, то буде боліти голова і очі – я це вже перевірив на собі.
8.
Іще одне: Коли ви вже зібрались спати, то з заплющеними очима пробуйте робити рухові вправи: вгору-вниз, вліво-вправо, 8 на боку, кругові рухи, можете описувати квадрат, трикутник… Вправи з заплющеними очима перед сном не враховуються в кількість виконання вправ. Тобто можете виконувати вправи три рази (але не більше) і перед сном зробіть тільки рухові вправи із заплющеними очима.
9.
Про лінії різної товщини: Коли ви будете виконувати
фокусування одним оком, то помітите що якимсь оком ви не бачите тонкої лінії і хрестика. Коли ви дивитесь обома очима на малюнок то з двох зображень складається картинка і ви не помічаєте, що якесь одне (ліве чи праве) око працює гірше. В такому випадку нічого домальовувати не потрібно. Просто виконуйте вправи і ви через деякий час будете бачити чітко і лінії і хрестик в трикутнику. Я вище писав "якщо лінії погано видно, то їх потрібно зробити товстішими" – я мав на увазі:
якщо взагалі не видно ліній – то тільки тоді їх треба зробити товстішими.
10.
"Позитивні ознаки" або "Як побачити та зрозуміти, що я бачу краще" або "Як переконатись в тому що дійсно все це працює"?
Ідете ви біля заправки – подивіться на ціни, запам’ятайте де конкретно ви стояли чи проходили і
як бачили цихри. Через два-три дні знову відправтесь туди і подивіться знову – чи є різниця? У кого є настінний календар – можете періодично дивитись на нього з однакової відстані. Я відчув результат через чотири дні. На п’ятий день я вже заспокоївся!
Продовжив далі відновлювати оченята. Але позаймавшись всього днів 8-10 (вісім-десять) я перестав займатися очима. Не тому що став бачити как Арьол, а тому що я дружу з подружкою... Звуть її Лінь. Вона не японка і не китаянка. Вона просто Лінь.
Зараз коли я пересиджу біля компутера, то у мене буває погіршення зору. Але я вже НІКОЛИ НЕ СИДЖУ ПЕРЕД МОНІТОРОМ В ТЕМНІЙ АБО ПОГАНО ОСВІТЛЕНІЙ КІМНАТІ!
Про відчуття легкості в очах я не пишу, і про те що
в сонячний день біль* в очах зникне також не пишу – все це станеться після двох-трьох днів виконання моїх рекомендацій.
Про
біль в очах в сонячний день – у мене таке було. Коли на дворі сонце – то дивитись на навколишній світ неприємно. Болять очі і освітлені предмети здаються занадто освітленими і коли на них дивишся то болять очі. Точно словами важко пояснити, але я надіюсь, що ви мене зрозумієте.
11.
ПРОТИПОКАЗАННЯ:
1 – Якщо менше ніж півроку назад було проведено хірургічне втручання.
2 – Якщо вже є відшарування сітківки (отслоение сетчатки).
3 – Якщо людина вже повністю незряча.
4 – Якщо є механічні пошкодження ока або паразити в оці (незн. можливо я багато передивився Доктора Хауса, але якщо хтось живе в оці то вправами такої проблеми не вирішити).
12. ВСІ ВПРАВИ РОБЛЯТЬСЯ БЕЗ ОКУЛЯРІВ, БЕЗ ЛІНЗ. НА ПЕРІОД ЗАНЯТЬ (а потім назавжди) ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ОКУЛЯРІВ І\АБО ЛІНЗ. В ПРОТИЛЕЖНОМУ ВИПАДКУ НЕМА НІЯКОГО СЕНСУ РОБИТИ ВСІ ЦІ ВПРАВИ.
13.
Підсумок: Спочатку робите рухові вправи по 20-80 разів кожну. Ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! Це я вдруге повторюю. В перервах між вправами моргаєте. Потім виконуєте фокусування – в перерві також можна поморгати. І корекція кольоросприйняття (повороти). Потім знову рухові вправи АЛЕ під пальмінгом, тобто "з прогріваням", іще раз фокусування і корекція кольоросприйняття. Два-три рази на день. Не робіть більше трьох разів на день. Вечером перед засинанням
з заплющеними очима зробіть рухові вправи.
14.
Що далі?: Після того як ви відновите зір, ви можете іще більше покращити зір. Для цього продовжуйте виконувати вправи, АЛЕ збільшіть відстань між собою і намальованим трикутником. Наприклад ви сиділи на відстані 4 метри від листка з трикутником. Відсядьте на 7 метрів і продовжуйте виконувати вправи. А іще через деякий час можете аж на 10 метрів збільшити відстань між вами і листком з трикутником.
А можете покращити зір і сказати собі:
"Ну я вже бачу краще ніж раніше але не ідеально, але так як у мене нема часу – то для мене і цього покращення вистачить. Поки що більше не хочу займатися своїм зором. Можливо колись… потім… коли знову стану погано бачити – я займусь цими вправами іще раз".
15. Напослєдок: ...
Поширюйте цю інформацію!
Для когось вона дуже важлива.
16. Вкінці кінця я не скажу і не напишу, те що обично кажуть певні свідки чогось-там %), і не побажаю здаровья, успєхов, і всіго наілутччєго.
Напишу ось що:
Ніякий х… не буде виконувати роботу замість вас.
Ви самі можете прямо зараз почати відновлювати власний зір.
Це все було написано 2015-06-квітня.