Борис Шурко: поиск в постах (отсортировано по релевантности), стр 5

desc
1 2 3 4
5
6 7 8 9

Все про картоплю ... і не тільки

Сьогодні мене спитали, чим розробка на C# відрізняється від розробки на C++. Прийшла на думку ось така аналогія, яку трохи масштабував на іншу термінологію. -- Отже, припустимо, у вас є задача - посадити на городі картоплю. Звісно, у вас є багато опцій, як це зробити. 1. Ви можете знайти людину з трактором, яка приїде і посадить вам картоплю, а також людину, яка буде слідкувати, щоб людина з трактором правильно посадила картоплю. Вони приїжджають зі своєю картоплею. Це аутсорсинг. 2. Ви можете знайти людину, яка на вашому тракторі посадить вам вашу картоплю. Це аутстафінг. 3. Ви можете знайти людину, яка прийде і зробить заміри вашого городу, запропонує декілька моделей тракторів та режиму роботи тракториста. У цьому випадку картопля посаджена не буде, але ви будете знати найкращий спосіб це зробити. Це R&D, або науково-дослідний інститут. 4. Ви можете позвати сусіда Колю, щоб він посадив вам картоплю за пляшку самогона і 2 пачки цигарок. Це фриланс. 5. Ви можете позвати всіх своїх родичів, сусідів, друзів, і разом посадити картоплю. Це краудсорсинг. 6. Ви можете пройтись по друзям, сусідам, родичам і розповісти про те, що ви - той, хто найкраще знає, як потрібно садити картоплю, але для цього вам потрібні гроші. Але ви обіцяєте, що як тільки картопля виросте, ви обов'язково пригостите всіх, хто дав гроші, першими. Це краудфандинг. 7. Ви можете взяти плуга, декілька відер, картоплю, книгу "Посадка картоплі за 21 день" і самому посадити картоплю. Правда, якщо вам потрібно буде посадити інший сорт картоплі, аніж той, про який йдеться в книзі, то вам доведеться перекопувати весь город ще раз. Ризик: може прийти сусід вночі і викопати вашу закопану картоплю. Це розробка на Wordpress. 8. Ви можете взяти лопату і посадити картоплю на городі, де вже є добриво, накопані ямки і стоять стрілки, по яким зрозуміло, в якій послідовності потрібно садити картоплю. Це розробка на .NET/C#. 9. Ви можете спочатку зробити лопату, сконструювати відра, вивчити склад грунту, після чого порахувати кількість ямок і послідовно одну за одною заповнювати картоплею. Не пропускаючи жодної ямки. Це розробка на C++. 10. Ви можете прийти до голови радгоспу, і сказати йому, що ви чудово знаєте, як садити картоплю, проте в цьому році ви її садити не будете, але 100% ви займетесь цим в наступному році. І це буде реально круто, а врожай буде в 10 раз більший за урожай сусіда. Тому вам потрібні зараз гроші, лопати, трактор, тракторист (краще два), п'ять копачів і секретарша. Це стартап. -- Олександр Краковецький ©

Канадський Сенат схвалив легалізацію марихуани

Сенат Канади остаточно схвалив законопроект про легалізацію марихуани, повідомляє Reuters. «Нашим дітям було занадто легко діставати марихуану, а злочинцям - наживатися на цьому. Наш план легалізувати марихуану і регулювати її ринок тільки що схвалений Сенатом », - написав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Повнолітні громадяни Канади зможуть купувати до 30 грамів марихуани та вирощувати у себе вдома до чотирьох кущів конопель. Марихуану можна буде продавати онлайн. При цьому марихуану не можна буде продавати в тих же магазинах, де реалізується тютюн і алкоголь. Законопроект був прийнятий 52 голосами за і 29 - проти. Закон повинен почати діяти в термін від двох до трьох місяців.

Глюки сайту tbs-mbs.net

Шось пішло не так .... >>>

Ти весь час щось чекаєш

Ти весь час щось чекаєш ... Я, не так давно, зрозумів одну страшну річ: все життя дорівнює слову "чекай". Ти весь час щось чекаєш. Чекаєш, поки охолоне кава. Чекаєш літо. Чекаєш Новий Рік. Чекаєш коли впаде астероїд, і коли твоя кішка нарешті нажереться. Ти чекаєш повідомлення в Фейсбук і дзвінка на телефон. Не важливо скільки тобі, тридцять, сімдесят або п'ять. У сорок ти чекаєш, дружину з роботи, а в п'ять, коли мама забере з садка. І все чекаєш і чекаєш: зарплату, закінчення фільму, у моря погоди, коли підуть зайві кілограми, а прийде сиве волосся. Чекаєш перемогу над своїми страхами і поразки конкурента. Чекаєш, чекаєш, чекаєш. Чекаєш нових переглядів у tbs-mbs.net .... Чекаєш подарунка і просто доброго слова. Чекаєш підступу і трамвай. Чекаєш доставку піци і закінчення робочого дня. І знову чекаєш, чекаєш, чекаєш. Чекають всі, всього і завжди. І навіть полковник чекає на листа, хоча йому ніхто не пише. Але найсолодше те, що хтось чекає і на тебе. Не тому, що від тебе щось потрібно, а просто чекає, тому, що ти є. Не важливо де тебе чекають: в мережі, будинку, або в пеклі .... Поспішайте до тих, хто чекає. Інший раз їм достатньо звичайного "мурк", і їм спокійно, що ти ось, ти тут.

Щастя = велич ?

Люди часто скаржаться на життєві труднощі. Сприймають їх як покарання або незаслужену перешкоду на шляху до благої, на їхню думку, цілі. Всі соцмережі кишать постами з жартами і цитатами про те, як все дається важко, як дістала робота з маленькою зарплатою, які навколо підлі заздрісники, невдячні любовні партнери, придурошні політики і як просто всяке "бидло" отруює своїм існуванням життя "мислячому", "нетакомуякфсі" інтелектуалу, який погруз в екзистенційній кризі. Цікаво, що змушує дуже і дуже багатьох людей вдаватися до ниття через найменші життєві негаразди? Чому всіх так турбує важливість тихого, спокійного і нічим не примітного життя? Мені в голову прийшла трохи дивна, але начебто логічна думка: людям, коли вони народилися, ніхто не обіцяв щастя і нескінченного благоденства. І якщо задуматися, то ці установки на "щастя" і "достаток" мають під собою соціальну природу, тобто по факту це нав'язані оточенням уявлення про те, як має бути. А з бездоганного дотримання правил - чужих, придуманих не нами - не може вийти нічого доброго. Просто тому, що з шаблону неможливо створити нові форми, а в психологічному полі, в якому панує повний комфорт, не народиться криза, мотивуюча на нестандартне, а іноді і принципово нове рішення проблем. Дивно, що труднощі сприймаються саме як перешкода на шляху, а не як його частина. Якщо подивитися на біографії відомих, діяльних людей, то виявиться, що більш ніж половина з них в різний час переживала серйозні, часом навіть травмуючі потрясіння і злидні. І навпаки: люди, в цілому задоволені своїм становищем і ситуацією навколо, як правило, менше за все хочуть бачити або ставити перед собою серйозні цілі, віддалені вище від містечково-споживчих потреб. Тому що коханню, співчуттю, достатку і прагненню до спокою чужа агресивність, яка штовхає вперед, як ніщо інше. У людини, притаманній негативними емоціями і почуттями - страхом, заздрістю, ненавистю і злістю - набагато більше шансів чогось добитися, тому що вона більш витривала. Тоді як ті, хто звик до комфорту і гармонії з соціальним середовищем і оточенням, перед труднощами спасують, оскільки життя їх не загартувало. А чи потрібне нам таке життя, яке робить нас слабкими і нікчемними своєю безтурботністю і банальними радощами? Чого в ньому хорошого? Чи варте воно того, щоб прагнути до нього? Навіть щаслива людина може бути нікчемою. Навіть нещасний може бути великим.

Інтернет - це рай для шизофреніка

Інтернет - це рай для шизофреніка.... Тут він може свою особистість не просто роздвоїти чи навіть потроїти, а ще й прилюдно влаштувати діалог з самим собою, залучаючи до спілкування нічого не підозрюючих користувачів.

Ласкаво присимо в майбутньому

Світ змінився. Я відчуваю це у воді. Я відчуваю це в землі. Насправді ні - ніфіґа не відчуваю, звичайно, земля з водою і надалі мають звичні фізичні параметри. Але Світ змінився, тим не менше, і людина пристосувалась. Ми якось непомітно опинились в майбутньому. Ласкаво просимо. Самий, мабуть, головний наслідок такого ось стрибка в невідомість, це руйнування загальноприйнятої системи цінностей. А разом з нею і звичного нам маленького світу. Так, старі педики завжди ниють, мовляв, "книги якісь понапридумали, інша справа - береста!" і цим нікого не здивуєш. Але сучасний світ виставляє людству значно вагоміший цінник. Кінець історії не настав, скоріше навпаки - зараз розвиток максимально прискорився і вже через двадцять років ми не впізнаємо власну планету, як мені здається. Благословенна античність, де за пару століть нічого не відбувається, залишилася в минулому. Власне, про що це я? Уявімо собі селянина, який народився в 1900-му році в Німецької Імперії, а помер городянином в 1980 р. в НДР. Скільки разів його життя переверталось з ніг на голову, це ж здуріти можна. Він ще пам'ятає пафос Другого Рейху, можливо навіть взяв участь в окопному пеклі Першої Світової, застав революцію, капітуляцію Німеччини, пекельні репарації та інфляцію в сотні відсотків в день. Дикий треш післявоєнної Німеччині, загальний реваншизм і заполітизованість, люті вуличні рубки нацистських і комуністичних штурмовиків, прихід до влади Гітлера, ріст промисловості, націонал-соціалізм, перші роки війни, захоплення Європи, похід на СРСР, пекельні звиздюліни, розгром Третього Рейху, окупацію, входження у Варшавський Блок, Холодну Війну, Карибську Кризу. Вже немолодий, він застав фінал СРСР і помер з думкою, що червона машина одного разу поховає цю планету. Все це на тлі технічного прогресу, який тоді крокував вперед невблаганно і кожні кілька років істотно міняв життя. Загальна грамотність. Урбанізація. Підвищення рівня життя. Соціальні зміни, на зразок сексуальної революції, "жінки теж люди" та інші дивні думки. Вмираючи, цей громадянин оглядав своє життя як-би з боку і думав "бляха, що це було взагалі?" Якась низка пекельних кульбітів, незрозумілих і спонтанних змін, які до кінця життя вже навіть впадлу вдумливо вивчати. Людина банально втомлюється від такого темпу життя, йому хочеться сказати "історія, відчепись, я тільки почав звикати, а ти знову поперла поперек борозни" і виїхати в будиночок в Альпах. Тепер візьмемо життя цього громадянина і порівняємо темп зміни Реальності з нинішнім. Життя не просто не сповільнилася, вона пре все швидше з кожним роком. І той калейдоскоп фіґні, що пролітав у нашого німця за 80 років, нині зтискається до 30-40. Ті, кому зараз 30-40 +, уже ніфіґа не розуміють і хочуть на інший глобус. Планета занадто розігналася, це змушує більшу частину громадян відверто прифіґівати з того, що відбувається. Прогрес кришить психіку, ламаючи Реальність з такою швидкістю, що нова не встигає оформитись толком заново. На жаль, ми нині замкнені на планеті з кількома мільярдами поїхавших братків, які вже не усвідомлюють що творять і тому пророкувати майбутнє сьогодні може тільки дуже затятий оптиміст. Суспільство розшаровується, сімейні цінності відмирають, ідеології рудиментують. Нас неможливо збити зі шляху, тому що ми не знаємо куди йдемо. Через таку швидкість змін горизонт подій вже прямо перед носом, скоро ми остаточно за нього вивалимося такими темпами. Одне можна гарантувати. Нудно не буде. Швидше навпаки, жити стане краще, жити стане веселіше. Прифіґіють абсолютно всі.....

Рекурсія

ЧИ БУЛО КОЛИСЬ НІЧОГО? Уявна мандрівка у початок часів і зародження Всесвіту Чи думав ти колись про Початок? Що це? Щось, що було першим. Чи щось що було у найперші миті часового буття. Чи напружував ти колись свої мізки такими думками? Чекай-чекай, скажеш ти, хіба не може такого бути, що колись просто нічого не було? Хіба не можливо, що квадрильйони років тому, не існувало взагалі нічого? Це теорія, яку варто розглянути. Так і зробимо, за допомогою ілюстрації. Скажімо є велика кімната. Вона повністю замкнена і розміром з футбольне поле. У ній нема ні вікон, ні дверей, ні жодних шпаринок у стінах. Всередині кімнати немає нічого... Взагалі нічого. Жодної зайвої частинки. Немає повітря. Немає пилюки. Немає світла. Просто замкнений простір, з темрявою всередині. То що ж відбувається? Скажімо у нас є мета – створити в кімнаті щось, будь-що. Але правила такі: не можна використовувати нічого, що поза кімнатою. Що ж робити? Добре, кажеш ти, а що якщо я спробую створити іскру всередині кімнати? Тоді в кімнаті буде світло, навіть якщо і на секунду. Це вже буде щось. Однак ти знаходишся поза кімнатою, тому таке не спрацює. А якщо телепортувати щось у кімнату, як у фільмі «Зоряний Шлях»? Проте за правилами це теж не дозволено, бо ти використовуватимеш речі поза кімнатою. Дилема ось у чому: треба створити щось у кімнаті, використовуючи щось, що є кімнаті. Але у кімнаті немає нічого. Ну, скажеш ти, може там з’явиться бодай якась частинка чогось, якщо пройде якийсь час. У цій теорії, проте, є три проблеми. Перше це та, що час сам по собі не робить нічого. Різні речі відбуваються протягом часу, але сам час немає жодного стосунку до них. Наприклад, якщо пекти тістечка 15 хвилин, то їх спечуть не оті 15 хвилин, а тепло від печі. Якщо просто зачекати 15 хвилин, тістечка як були, так і залишуться сирими. У нашому випадку ми маємо кімнату, де немає абсолютно нічого. Тому 15 хвилин самі по собі нічого не зроблять. Добре, скажеш ти, а що якщо ми зачекаємо вічність (еон часу)? Еон це пучок відрізків часу зібраних разом. Якщо б зачекати вічність, чи спекла би вона тістечка? Друга проблема: чому щось має «зародитися» в кімнаті? Так чи інакше потрібна буде причина, щоб щось з’явилось. Але в кімнаті немає нічого. В кімнаті немає нічого, щоб спричинило появу чогось. (А це наше завдання – щоб навіть і причина виникла всередині кімнати). Ну, скажеш ти, а як щодо маленької частинки чогось? Хіба не існує шансу, що щось маленьке має більше шансів на появу, аніж щось велике, наприклад футбольний м’яч? Тут ми стикаємося з третьою проблемою: розміром. Як і час, розмір є абстрактним поняттям. Він відносний. Уяви собі, що у тебе є три бейсбольні м’ячі, усі різного розміру. Один розміром 30 см, другий 15 см, а третій стандартног розміру. Імовірність появи якого м’яча є найбільшою? М’яча стандартного розміру? Ні! Усі три м’ячі матимуть одинакову імовірність появи! Розмір не матиме значення. Проблема не в розмірі. Проблема у тому чи будь-який м’яч будь-якого розміру «з’явиться» у повністю ізольованій, порожній кімнаті. Якщо ти вважаєщ, що найменший м’яч може з’явитися у кімнаті, неважливо скільки пройде часу, то тобі потрібно визнати, що це справджуватиметься і для атома. Розмір тут не грає ролі. Імовірність безпричинної появи найменшої частинки чогось така ж, як і імовірність появи холодильника!   Але ідемо далі. Візьмемо нашу велику, темну-претемну кімнату і заберемо у неї стіни. А потім збільшимо кімнату до безкінечності у всіх напрямках. Тепер не буде нічого ззовні кімнати, бо кімната – це все, що буде. Крапка. У цій непроглядній безкінечній кімнаті немає світла, пилюки, будь-яких частинок, немає повітря, жодних елементів чи молекул. Це повне ніщо. Більше того, ми можемо назвати його Абсолютне Ніщо.  Виникає запитання: якщо квадрильйони років тому було Абсолютне Ніщо, то хіба не буде там Абсолютне Ніщо і зараз? Так. Навіть щось найменше не може появитися з Абсолютно Нічого. Все, що у нас залишається – це Абсолютне Ніщо. Висновок можна зробити такий: Абсолютне Ніщо ніколи не існувало. Чому? Тому що якби Абсолютне Ніщо колись існувало, то зараз все щебуло би Абсолютне Ніщо! Якби Абсолютне Ніщо колись існувало, зовні не було би нічого, щоб створити щось. Повторю ще раз, якби Абсолютне Ніщо колись існувало, то зараз все ще було би Абсолютне Ніщо. Однак щось таки існує. Зрештою, багато речей існує. Ти, наприклад, існуєш. Це вже дуже важливе щось. Таким чином, ти є доказом того, що Абсолютне Ніщо ніколи не існувало. Якщо ж Абсолютне Ніщо ніколи не існувало, то це означає, що завжди існувало бодай Щось. Але що? Була це одна річ чи багато? Може це атом? Або якась частинка? Або молекула? Або м’яч? М’яч-мутант? Холодильник? Тістечка?

Про бойову спецпропаганду made in USSR

Цікаво, а чи розголошую я зараз державну таємницю? Я ж добре пам'ятаю цей підручник з синім розмазаним штампом спецчастини і зошити для конспектів з пронумерованими сторінками, для вірності прошиті наскрізь товстою провощеною ниткою. Цілком таємно Я вчився на журфаці МДУ [Московський державний університет імені Ломоносова], у нас була військова кафедра. В обстановці секретності нас навчали бойової спецпропаганди - мистецтву сіяти розбрат в рядах супротивника за допомогою дезінформації та маніпуляції свідомістю. Страшна, доповім вам, штука. Без жартів. Бойова, або «чорна», пропаганда допускає будь-яке спотворення реальних фактів задля вирішення пропагандистських завдань. Це ефективна зброя, що використовується з єдиною метою вибивання мізків противнику. Метод «гнилого оселедця». Метод «перевернутої піраміди». Метод «великої брехні». Принцип «40 на 60». Метод «абсолютної очевидності». Всі ці методи і техніки ви теж насправді знаєте. Просто не усвідомлюєте цього. Як і годиться. Нас вчили використовувати техніки бойової спецпропаганди проти солдатів армії супротивника. Сьогодні вони використовуються проти мирного населення нашої власної країни [Росії]. Уже два роки, читаючи російські газети або переглядаючи телевізійні шоу, я з цікавістю відмічаю, що люди, котрі координують в Росії вкидання та інтерпретацію новин, явно вчилися за тим же підручником, у того ж таки бадьорого полковника або його колег. Ось наприклад метод «гнилого оселедця». Працює так. Підбирається брехливе звинувачення. Важливо, щоб воно було максимально брудним і скандальним. Добре працює, наприклад, дрібне злодійство, або, скажімо, розтління дітей, або вбивство, бажано з жадібності. Мета «гнилого оселедця» зовсім не в тому, щоб звинувачення довести. А в тому, щоб викликати широке, публічне обговорення його ... НЕсправедливості і НЕвиправданості. Людська психіка влаштована так, що, як тільки обвинувачення стає предметом публічного обговорення, неминуче виникають його «прихильники» і «противники», «знавці» і «експерти», оскаженілі «обвинувачувачі» і затяті «захисники» обвинуваченого. Але незалежно від своїх поглядів всі учасники дискусії знову і знову вимовляють ім'я обвинуваченого в зв'язці з брудним і скандальним обвинуваченням, втираючи таким чином все більше «гнилого оселедця» в його «одяг», поки нарешті цей "запах" не починає слідувати за ним всюди . А питання «вбив-вкрав-спокусив чи все-ж-таки ні» стає головним при згадці його імені. Або, наприклад, метод «40 на 60», придуманий ще Геббельсом. Він полягає у створенні ЗМІ, які 60 відсотків своєї інформації дають в інтересах супротивника. Зате, завоювавши таким чином його довіру, решту 40 відсотків використовують для надзвичайно ефективної, завдяки цій довірі, дезінформації. Під час Другої світової війни існувала радіостанція, яку слухав антифашистський світ. Вважалося, що вона британська. І тільки після війни з'ясувалося, що насправді це була радіостанція Геббельса, що працювала за розробленим ним принципом «40 на 60». Дуже ефективний метод «великої брехні», який трохи схожий на «гнилий оселедець», але насправді працює інакше. Його суть полягає в тому, щоб з максимальним ступенем впевненості запропонувати аудиторії настільки глобальну і жахливу брехню, що практично неможливо повірити, що про таке можна брехати. Трюк тут в тому, що правильно скомпонована і добре придумана «велика брехня» викликає у слухача чи глядача глибоку емоційну травму, яка потім надовго визначає його погляди всупереч будь-яким доказам логіки і розуму. Особливо добре працюють в цьому сенсі брехливі опису жорстоких знущань над дітьми або жінками. Припустимо, повідомлення про розп'яту дитину за рахунок глибокої емоційної травми, яку воно викликає, надовго визначить погляди того, хто отримав цю інформацію, скільки б його потім не намагалися переконати, використовуючи звичайні логічні докази. Але особливо полюбляв наш бадьорий полковник метод «абсолютної очевидності», що дає хоч і не швидкий, але зате надійний результат. Замість того щоб щось доводити, ви подаєте те, в чому хочете переконати аудиторію, як щось очевидне, само собою зрозуміле і тому безумовно підтримуване переважаючою більшістю населення. Незважаючи на свою зовнішню простоту, цей метод неймовірно ефективний, оскільки людська психіка автоматично реагує на думку більшості, прагнучи приєднатися до нього. Важливо тільки пам'ятати, що більшість обов'язково має бути переважною, а її підтримка абсолютною і безумовною - в іншому випадку ефекту приєднання не виникає. Однак якщо ці умови дотримуються, то число прихильників «позиції більшості» починає поступово, але впевнено рости, а з плином часу збільшується вже в геометричній прогресії - в основному за рахунок представників низьких соціальних верств, які найбільш схильні до «ефекту приєднання». Одним з класичних способів підтримки методу «абсолютної очевидності» є, наприклад, публікація результатів різного роду соціологічних опитувань, які демонструють абсолютну суспільну єдність з того чи іншого питання. Методики «чорної» пропаганди, природно, не вимагають, щоб ці звіти мали хоч якесь відношення до реальності. Я можу продовжувати. Вчили нас взагалі-то цілий рік, і список методів досить великий. Важливо, однак, не це. А ось що. Методи «чорної» пропаганди впливають на аудиторію на рівні глибоких психологічних механізмів таким чином, що наслідки цього впливу неможливо зняти звичайними логічними аргументами. «Велика брехня» досягає цього ефекту за допомогою емоційної травми. Метод очевидності - через «ефект приєднання». «Гнилий оселедець» - за рахунок імплементації у свідомість аудиторії прямої асоціацію між об'єктом атаки і брудним, скандальним обвинуваченням. Простіше кажучи, бойова спецпропаганда перетворює людину на зомбі, який не тільки активно підтримує імплементовані в його свідомість установки, але й агресивно протистоїть тим, хто дотримується інших поглядів або намагається його переконати, користуючись логічними аргументами. Інакше, власне, і бути не може. Всі методи бойової спецпропаганди об'єднує єдина мета. Вона полягає в тому, щоб послабити армію супротивника за рахунок внесення в її ряди внутрішньої ворожнечі, взаємної ненависті і недовіри один до одного. І сьогодні ці методи застосовуються проти нас самих. І результат, до якого вони призводять, рівно той, для досягнення якого вони і були створені. Тільки взаємна ненависть і внутрішня ворожнеча виникають не в армії противника, а в наших будинках і сім'ях. Просто вийдіть на вулицю і подивіться, як змінилася країна [Росія] за останні три роки. Мені здається, проти власного населення бойова спецпропаганди працює навіть ефективніше, ніж проти солдатів противника. Напевно, тому, що на відміну від солдатів противника мирне населення не може себе захистити. Владимир Яковлев

Рельєфи патріотизму

В одній вишивальній спільноті сьогодні срач - дівчина вишила на дупі джинсів два тризуби, всі їй пишуть, що це кхм не найкраще місце для державного символу, а вона - "ви нічо не розумієте, це креатив". Дівчина не троль при цьому явно, просто "молода-неопытна". Дивлюсь я на цю дупу з гербом і розумію, що багато ще буде таких дуп, це похмілля, від якого нікуди не дітись. Вже не будуть тризуб та жовто-блакитні прапори на фестивалях прерогативою вузького прошарку укрохіпстерів, ми хотіли щоб це стало модно, і це стало модно. А коли це модно і массово, то певний процент "споживачів" цієї моди (великий процент!), не будуть так трепетно ставитись до цих символів, як хотілося б. Навіть війна не допоможе. Мода не має нічого спільного з душою. І будуть вішати тризуби на жопи, танцювати стриптиз в жовто-блакитному бікіні та носити труси з гербами. І чим далі - тим більше цього буде. А ми, колишні укрохіпстери будемо бурчать: "А от в наші часи...", і возмущатись. Хоча хто знає, може через дупу - й не найгірший спосіб щось прищепити? Все-таки неможливо зробити всі 45 (чи скільки нас там) мільйонів населення ідеологічно підкованими громадянами, наша мета - створити критичну массу людей, які б асоціювали себе з Україною, серед яких це хоча б модно. Хай навіть на дупі....
1 2 3 4
5
6 7 8 9
случайный контент