Роман Алискин: посты, стр 19, (новые сверху)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>>

Zivert - Ветер перемен Саундтрек OST Чернобыль 2. Зона отчуждения

Zivert - Ветер перемен Саундтрек OST Чернобыль 2. Зона отчуждения

Наша команда дарит яйца хакерам

Залогинися с логином admіn, получи полный контроль над системой.
Пароль: какой-нибуть, больше 7 символов.

Скачать рингтон Це остаточне прощавай mp3 Порошенко

Тут вы можете скачать рингтон це Остаточне прощавай mp3 Порошенко. Сначала пару слов об этом странном, непонятном сайте: 1 - Сайту нужна не финансовая поддержка. 2 - Это волшебный блог сервис. Тут в пятницу вы можете получить от 50 грн до 300 грн (пока что от 50 до 300). Сайт придуман и создан абсолютно с нуля. 3 - НО... Если вы не можете понять что как зачем почему и зачем..., то прошу вас забыть об этом сайте навсегда. Сидите в фейсбуках, вкантактах, аднаглазниках... ставьте калсы, лайки, делайте репосты фейковых новостей стогодичной свежести. --- В справке и в др разделах я уже подробно расписал как на этом блог сервисе получить выплаты. Повторяться не хочу.
Скачай и установи рингтон
в исполнении Петра Порошенки.
Размер файла 1 мегабайт.

     1061671 байт
md5: 56742e77b11e123ef81459196b830b1e  ostatochne_gby.mp3

Этот кусок вырезан из видео всем известного крИмльовского прапогандиста - Анатолия Шария.
Надеюсь Анатолий не будет подавать в суд.
Вот стопитсот остаточных прощавай.
вот еще
Думаю опубликовать еще один рингтон из этого нижнего видео. Нужно ли это делать?

Як я вкрав у сусідки 225 000 грн (тов Агат мейл лохотрон развод. будьте осторожны)

тов Агат мейл лохотрон развод. будьте осторожны Приходить до мене сусідка і каже "Мене направили до тебе шоб ти кої-шо перевірив. Ти ж в компутер умієш залазити?" - ??? - Та я ось виграла 225 000 грн. но мені сказали щоб я сходила до тебе, ну для провєрки. - Ну шо там у вас? - Та ось тільки я одна виграла по цій акції чи лотарєї, чи шо воно таке... Дає мені якусь рекламну інформацію. Я миттєво зрозумів що до чого. Запитую: - Ви їм хоть іще нічого не платили, гроші не відсилали? І де ви найшли оцю акцію? - Та в газеті Мєчта чи іще якась... Ні нічого я їм не платила. - А може шось купували? - Да, я купила в них омагнітітєль (чи омагнічувач) для води за 500
*
грн. - А ну дайте я щас провірю шо це за акція така... Глянув я і дізнався що то ***, які займають торгівлею в інтернеті. ВИПРАВЛЯЮСЬ: ТОВ АГАТ МЕЙЛ торгує не тільки в інтернеті, а і через звичайну пошту. Вид діяльності:
КВЕД 47.91 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ФІРМАМИ ПОШТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ АБО ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ
Статутний фонд у них 35 000 грн. Які виграші в сумі 225 000 грн. при їхньому статутному фонді? ... ето... ну самі розумієте. І у виді діяльності нічого не сказано про лотереї або якісь виграшні акції. На листах акції було дуже багато дрібного, тонкого, поганочитаємого тексту. Спочатку сусідка була радісна, мабуть думала що дійсно тільки їй одній так пощастило. А я такий не хороший паганіст зіпсував їй настрій. Я детально не вчитувався в ті акційні бумажки, але підозрюю, що там було написано дрібним текстом, що ніхто нічого не отримує. Це лише маркетинг. Ті хто розводять так людей, знають що і як потрібно робити щоб уникнути відповідальності. Запитав "хто вам прєдложив взяти участь в цій акції?". Вона відповіла, що надоумили її внуки: "ну давай та давай. а вдруг виграєм?".
*
чи 500 чи 560 грн. Я не запам'ятав точно.