Роман Алискин: посты, стр 24, (новые сверху)

уху-ху... Два дні я буду з компутером і інтернетами, а потім ... хз

Спочатку кончився інтернет: якась, скоріш всього дуже не хороша бабуся спалила стовп. Є фотодоказ! Майже місяць ніхто нічого не хотів справляти - укртелеком намагається прокладати оптоволокно у центрі, там де цивілізація. А на всих інших абанєнтів їм нас*ать. Потім поліімівся у мене компутер, через кілька днів якось його склаяли. Пропрацював він у мене приблизно днів 4-6. І знову я пропава на місяць. Вчора ніби-то відремонтували, але якщо його не доремонотувати до кінця, то знову через тиждень буде гаплик.
та я сам в шокє від таких подій
Ну то все фігня. Сьогодні іще шось напишу, мабуть, про Горпину Хитропопу. Не про Чорнороту, а іншу - Хитропопу. А іще, завдяки відсутності компутера, відбулась еволюція мого мислення. А іще... А іще я хотів розіслати "спам" коритсувачам. Приблизно такого змісту: "Ви що боїтесь що я обіднію на 50 чи 200 грн? Шось ви всі затихли, чекаєте шмерті сайту?" Але передумав, тому що мені абсолютно пофіг на активність, відвідуванність, не популярність цього блог сервісу. Я займаюсь тим що мені подобається. Про інше пізніше напишу, ЯКЩО знову компутер не почне капризувати.

Ремонт. Некогда сайтом заниматься.

А пропал я на месяц, благодаря укртиликому.

Ленін лежить. Наш мер сіпарадіст. Пора стучать до есбуїв.

Зі слів очільника Царичанської громади Геннадія Сумського, Володимира Ілліча Леніна, точніше, його кам’яну копію, використають, коли виникне в цьому необхідність.
Чіткого варіанту використання пам’ятника на сьогодні немає. Діятимуть у подальшому згідно ситуації.

Шок-маникюр по-русски

Сестры Элеонора и Арина делают в своих салонах нейл-арт с опарышами, муравьями и червями — только они их не рисуют на ногтях, а буквально вживляют. Необычный маникюр понравился пользователям интернета, а зарубежные издания даже прозвали необычный нейл-арт русским маникюром.
Музыка: © ЗАО "С.Б.А. Мьюзик Паблишинг" по лицензии Videohelper, Inc.Composer: Brian Randazzo Видео: ТАСС/Ruptly

2018-09-08 Теперь можно видеть гостей (my visitors)

В профиле пользователя появилась новая кнопка.
Подробно не хочу рассказывать. Думаю что и так всё понятно. (?) И еще одно маленькое изменение: на странице Активности выводятся пользователи которые хоть что-то написали.

EMOTIONAL UPLIFTING TRANCE MIX SEPTEMBER 2018 Episode 54

Музыка, которая мне нравится.

Чудесные покупки (часть 1)

Поломалось на второй день. В первый день удалось прокатится к магазину и назад (всего 1 км). На второй день только выехал из дома... Бл., ***.
Угадайте где покупал?

ч. 7 esvoe ’’закрилось’’

Привіт усім! Сьогодні, 4-го вересня - я, Олександра Струмчинська, хочу зробити офіційну заяву про припинення подальшої моєї участі в просуванні соціальної мережі єСвоє.