Роман Алискин: посты, стр 33, (новые сверху)

Революція? Революція гідності чи огидності?

Революція
- (франц. revolution — обертання, переворот, від пізньолат. revolutio — поворот, коловорот) — різкий, стрибкопод. перехід від одного якісного стану до іншого, від старого до нового в розвитку певних явищ природи, сусп-ва, пізнання; переворот у сусп. розвитку або його вияв у тій чи ін. сфері сусп. життя. Розрізняють соціальну P., політичну P., P. у науці й техніці та ін. Поняття «революція» протилежне поняттю «еволюція». Державний переворот -
Насильницька та неконституційна зміна влади в державі
або збройний виступ армії проти державної влади у результаті таємної змови. Переворот, як правило, є зміною при владі однієї фракції правлячої верхівки на іншу. Така зміна влади здійснюється, зазвичай, невеликою групою людей, частіше — але не завжди — військовими і не має підтримки більшості населення. Державний переворот може здійснюватися під керівництвом однієї або кількох політичних партій, нездатних завоювати владу іншим, демократичним шляхом (себто через вибори). З огляду етимології «переворот» — це те саме, що й революція (лат. revolutio — поворот, переворот). Однак в політичній історії поняття «революція» застосовують до масштабних і тривалих процесів, що ведуть до глибоких, якісних змін в розвитку явищ суспільства, тоді як «переворот» застосовують власне до події зміни влади, що її наслідки не обов'язково є революційними за своїми масштабами або призводять до тріумфу в суспільстві реакційно-консервативних сил. Зазвичай, після перевороту в країні встановлюється диктатура, а іноді розпочинається громадянська війна. Питання: Що було в 2013-2014 рр? І що буде з ПорохХуйлом?
Я нічого не вигадав. Вся інформація відкрита.

ПорохХуйло

Сьогодні 2018 рік. Якщо про Фіктора Ведоровича Януковича можна говорити будь-що, то про нинішнього Пєттю Шиколадованого ніччо поганого сказати не можна. Він же у вас святєйший. Але мине рік-два і почнеться...: Пєття гандон, піпірас, і всяке таке інше. Впевнений що через рік-два так і буде. Для того щоб Пєття Шиколадований звикав до майбутнього, я прям зараз публікую його передвиборче поганяло. Щоб народ на його виступах активно підтримав і нагадав йому хто він є.
Хоча він і сам, мабуть, знає хто він такий. Цікаво яке гівно буде після Пєтті, і куди буде тікати Пєття від щирих Українців під час наступної чергової мирної революції гідності огидності?

ч. 2 Вправи для відновлення зору, як відновити зір без операції, гімнастика для покращення зору

Початок тут
6. Тепер можна відпочити 1-2 хвилинки. І знову повторити всі рухові вправи, АЛЕ їх потрібно робити попередньо закривши очі долонями. АЛЕ закривати потрібно так щоб долоні не торкалися очей. Ось посилання на техніку закривання очей - називається ПАЛЬМІНГ. На відео показано і розказано як його виконувати. Від себе додам: Потрібно дуже добре закривати долонями очі, щоб світло взагалі не проникало! І в перервах між вправами швидко-швидко моргати з закритими очима. Е-е-е… "моргати із закритими очима"… - я щас поясню: Всі рухові вправи ви робите так само як і з відкритими очима, тільки зараз ви повинні щільно затулити очі долонями. Я називаю це "прогрівання очей" – чому прогрівання? – самі зрозумієте. Після того як зробите "8 на боку" і поморгаєте швидко-швидко, можете відкрити очі (тобто прибрати долоні). Залишилось іще раз зробити фокусування (вправа з ниткою) і корекцію кольоросприйняття (повороти). Про корекцію кольоросприйняття (п 5) я тут не розповів. Ви хоча б спочатку спробуйте виконувати всі перераховані вправи. 7. В принципі оце і все. Все оце потрібно виконувати два-три рази в день: ранок, обід, вечір. Або двічі на день. Не робіть вправи більше трьох разів на день! Якщо виконувати більше трьох разів, то буде боліти голова і очі – я це вже перевірив на собі. 8. Іще одне: Коли ви вже зібрались спати, то з заплющеними очима пробуйте робити рухові вправи: вгору-вниз, вліво-вправо, 8 на боку, кругові рухи, можете описувати квадрат, трикутник… Вправи з заплющеними очима перед сном не враховуються в кількість виконання вправ. Тобто можете виконувати вправи три рази (але не більше) і перед сном зробіть тільки рухові вправи із заплющеними очима. 9. Про лінії різної товщини: Коли ви будете виконувати фокусування одним оком, то помітите що якимсь оком ви не бачите тонкої лінії і хрестика. Коли ви дивитесь обома очима на малюнок то з двох зображень складається картинка і ви не помічаєте, що якесь одне (ліве чи праве) око працює гірше. В такому випадку нічого домальовувати не потрібно. Просто виконуйте вправи і ви через деякий час будете бачити чітко і лінії і хрестик в трикутнику. Я вище писав "якщо лінії погано видно, то їх потрібно зробити товстішими" – я мав на увазі: якщо взагалі не видно ліній – то тільки тоді їх треба зробити товстішими. 10.
"Позитивні ознаки" або "Як побачити та зрозуміти, що я бачу краще" або "Як переконатись в тому що дійсно все це працює"?
Ідете ви біля заправки – подивіться на ціни, запам’ятайте де конкретно ви стояли чи проходили і як бачили цихри. Через два-три дні знову відправтесь туди і подивіться знову – чи є різниця? У кого є настінний календар – можете періодично дивитись на нього з однакової відстані. Я відчув результат через чотири дні. На п’ятий день я вже заспокоївся! Продовжив далі відновлювати оченята. Але позаймавшись всього днів 8-10 (вісім-десять) я перестав займатися очима. Не тому що став бачити как Арьол, а тому що я дружу з подружкою... Звуть її Лінь. Вона не японка і не китаянка. Вона просто Лінь. Зараз коли я пересиджу біля компутера, то у мене буває погіршення зору. Але я вже НІКОЛИ НЕ СИДЖУ ПЕРЕД МОНІТОРОМ В ТЕМНІЙ АБО ПОГАНО ОСВІТЛЕНІЙ КІМНАТІ! Про відчуття легкості в очах я не пишу, і про те що в сонячний день біль* в очах зникне також не пишу – все це станеться після двох-трьох днів виконання моїх рекомендацій. Про біль в очах в сонячний день – у мене таке було. Коли на дворі сонце – то дивитись на навколишній світ неприємно. Болять очі і освітлені предмети здаються занадто освітленими і коли на них дивишся то болять очі. Точно словами важко пояснити, але я надіюсь, що ви мене зрозумієте. 11. ПРОТИПОКАЗАННЯ: 1 – Якщо менше ніж півроку назад було проведено хірургічне втручання. 2 – Якщо вже є відшарування сітківки (отслоение сетчатки). 3 – Якщо людина вже повністю незряча. 4 – Якщо є механічні пошкодження ока або паразити в оці (незн. можливо я багато передивився Доктора Хауса, але якщо хтось живе в оці то вправами такої проблеми не вирішити).
12. ВСІ ВПРАВИ РОБЛЯТЬСЯ БЕЗ ОКУЛЯРІВ, БЕЗ ЛІНЗ. НА ПЕРІОД ЗАНЯТЬ (а потім назавжди) ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ОКУЛЯРІВ І\АБО ЛІНЗ. В ПРОТИЛЕЖНОМУ ВИПАДКУ НЕМА НІЯКОГО СЕНСУ РОБИТИ ВСІ ЦІ ВПРАВИ.
13. Підсумок: Спочатку робите рухові вправи по 20-80 разів кожну. Ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! Це я вдруге повторюю. В перервах між вправами моргаєте. Потім виконуєте фокусування – в перерві також можна поморгати. І корекція кольоросприйняття (повороти). Потім знову рухові вправи АЛЕ під пальмінгом, тобто "з прогріваням", іще раз фокусування і корекція кольоросприйняття. Два-три рази на день. Не робіть більше трьох разів на день. Вечером перед засинанням з заплющеними очима зробіть рухові вправи. 14. Що далі?: Після того як ви відновите зір, ви можете іще більше покращити зір. Для цього продовжуйте виконувати вправи, АЛЕ збільшіть відстань між собою і намальованим трикутником. Наприклад ви сиділи на відстані 4 метри від листка з трикутником. Відсядьте на 7 метрів і продовжуйте виконувати вправи. А іще через деякий час можете аж на 10 метрів збільшити відстань між вами і листком з трикутником. А можете покращити зір і сказати собі: "Ну я вже бачу краще ніж раніше але не ідеально, але так як у мене нема часу – то для мене і цього покращення вистачить. Поки що більше не хочу займатися своїм зором. Можливо колись… потім… коли знову стану погано бачити – я займусь цими вправами іще раз". 15. Напослєдок: ...
Поширюйте цю інформацію! Для когось вона дуже важлива.
16. Вкінці кінця я не скажу і не напишу, те що обично кажуть певні свідки чогось-там %), і не побажаю здаровья, успєхов, і всіго наілутччєго. Напишу ось що:
Ніякий х… не буде виконувати роботу замість вас.
Ви самі можете прямо зараз почати відновлювати власний зір.
Це все було написано 2015-06-квітня.

Подсказка по капче. Неадектватная капча. Ответ на капчу, капча-вопрос, капча-ответ

Ответом должно быть ОДНО СЛОВО на русском или украинском языке.

Навигация: Теги сообщений и Комментарии

Теги сообщений:
Под каждым сообщением указаны: автор, теги сообщения, количество просмотров, параметры доступа к сообщению, дата создания.
Далее просто скриншот без пояснений
Комментарии:
Под каждым комментарием указан автор комментария, ссылка на
этот комментарий
и если это комментарий-ответ на комментарий опубликованный ранее, ссылка на отвеченный комментарий (коммент на который ответили - обозначается как
answ xxx
).
О навигации в фотоальбомах я не хочу рассказывать. Думаю в этом ничего сложного нет.

tbs-mbs.net privacy notes Заметки о конфиденциальности

 
Ресурс https://tbs-mbs.net/ НЕ отслеживает действия пользователей, НЕ содержит трекеров. Как это проверить? Активируйте любой блокировщик рекламы и посетите сайт (обновите страницу). Блокировщик покажет результат.
 
Resource https://tbs-mbs.net/ does NOT track user activity, does NOT contain trackers. How do I check it out? Activate any ad-blocker and visit (refresh page). The blocker will show the result.
 
Ресурс https://tbs-mbs.net/ НЕ відстежує дії користувачів, НЕ містить трекерів. Як це перевірити? Активуйте будь-який блокувальник реклами і відвідайте сайт (оновіть сторінку). Блокувальник покаже результат.
 

Навигация: Профиль и активность пользователя, аватар

При нажатии на Сообщения в профиле пользователя, будут выведены все сообщения пользователя. Комментарии - будут показаны комментарии пользователя. Картинки - будут показаны фотоальбомы пользователя. Сообщения и комментарии выводятся
с учетом параметров доступа
. Поэтому я пишу пояснение для, казалось бы, очевидного. Сообщение и комментарии с доступом для друзей, будут доступны только друзьям пользователя. Если вы просматриваете свой профиль и количество комментариев указано больше чем показывается после нажатия на ссылку
Коментарии
- это значит что пользователь закрыл доступ к своему посту/сообщению, а вы ранее оставляли свои комментарии в этом посте/сообщении. Или вы комментировали сообщение пользователя, а это сообщение было с доступом к комментированию - для друзей, и позже вы прекратили дружбу.
Количество комментариев включает в себя комментарии к сообщениям и комментарии к картинкам. На странице всех сообщений пользователя имеется меню Сообщения, Комментарии, Фотокомментарии.
Фотокомментарии - это комментарии пользователя к картинкам. Сообщения, Комментарии и Фотоальбомы можно просмотреть описанным выше способом (из профиля пользователя). А также нажав на ссылки возле аватара пользователя.
p: сообщения c: комментарии f: картинки

Как получить деньги? Что такое Пятница? Кто получает выплаты?

У зарегистрированных пользователей каждую пятницу есть возможность получить от 50 до 300 грн. Пользователь у которого будет наибольшее количество просмотров постов, написанных за неделю
в пятницу попадет на эту страницу. Победитель пятницы получит от 50 грн. до 300 грн. 4 января 2019 150 грн 11 января 2019 200 грн 18 января 2019 250 грн (есть) 25 января 2019 50 грн 1 февраля 2019 100 грн 8 февраля 2019 150 грн 15 февраля 2019 200 грн 22 февраля 2019 250 грн 1 марта 2019 300 грн 8 марта 2019 50 грн 15 марта 2019 100 грн 22 марта 2019 150 грн 29 марта 2019 200 грн 5 апреля 2019 250 грн 12 апреля 2019 300 грн 19 апреля 2019 50 грн 26 апреля 2019 100 грн 3 мая 2019 150 грн 10 мая 2019 200 грн 17 мая 2019 250 грн 24 мая 2019 300 грн 31 мая 2019 грн 7 июня 50 грн
14 июня 500 грн
(500 грн потому что 14 июня - великий день ;).) 21 июня 2019 500 грн (без объяснений "почему") 28 июня 2019 500 грн (есть) Если бы я вешал лапшу пользователям на уши, то мог бы написать и 1000 и 10 000, но 500 грн - это вполне реальная сумма, которую я готов подарить вам. Что для этого нужно:? та ничего сложного: Нужно зарегистрироваться и создавать посты, писать комментарии, критиковать, высказывать свое мнение об этом уникальном блог сервисе. Или вести свой блог на интересную вам тему. 5 июля 2019 50 грн (есть) 12 июля 2019 50 грн 19 июля 2019 100 грн 26 июля 2019 150 грн (есть) 2 августа 2019 50 грн 9 августа 2019 100 грн 16 августа 2019 150 грн 23 августа 2019 200 грн (есть) 30 августа 2019 50 грн (есть) 6 сентября 2019 50 грн (есть) 13 сентября 2019 50 грн 20 сентября 2019 100 грн 27 сентября 2019 150 грн 4 октября 2019 200 грн 11 октября 2019 250 грн 250 грн 18 октября 2019 50 грн 25 октября 2019 100 грн 1 ноября 2019
Сколько же лет должно пройти, чтобы весь мир узнал об этом чудесном блог сервисе?
Это не акция и не временно. Так было задумано с самого начала. Так будет всегда. Только сумма выплат будет увеличиваться. Как получить деньги: пополнение счета мобильного телефона или перевод денег на карту. По поводу пополнения - если вы из далёких стран, то хйзн. На сайте-пополнялке написано, что можно на 140 стран пополнять счет мобильника, но я не проверял. --- Прочтите несколько слов про обман. --- Пояснение по суммам: начинаю с 50 грн., если Пятница не состоялась, в следующую Пятницу сумма увеличивается на 50 грн. Так (пока что) до 300 грн. После 300 грн, будет 50 грн. Я же не могу бесконечно увеличивать суммы выплат. ---
Если есть Пятничный пользователь, то на следующую Пятницу опять начинаю с 50 грн.
Если что не ясно - спрашивайте.

Навигация: Поиск

Расскажу некоторые особенности использования поиска. Главная особенность: поиск осуществляется с учетом параметров доступа. Если вы создали пост/сообщение с доступом для друзей, то он будет показан в результатах поиска только вашим друзьям. Если вы создали пост/сообщение с доступом только для себя - только для вас он будет показан в результатах поиска. При нажатии, в верхнем меню, на ссылку поиск вы перейдете на страницу поиска постов/сообщений по всему сайту. Поиск осуществляется по заголовкам постов/сообщений. Минимальная длина строки для поиска - три символа. Например, результат поиска
для
, будет такой. Поиск пользователей (минимум два символа). Пример: при поиске
ск
- результат смотрите тут. Сортировка при поиске постов/сообщений осуществляется по дате, а при поиске пользователей - в алфавитном порядке. Поиск групп и пользователей доступен только для залогиненных пользователей. У вас также есть возможность поиска в блоге пользователя. На странице профиля имеется поле для поиска
Если искать
про
в моем блоге - можно найти такие сообщения.

Фотоальбомы, обложка альбома, перемещение картинок, удаление фотоальбома

О том как создать фотоальбом и как вставить картинку в пост рассказано тут. А в этом посте поведаю вам как установить обложку фотоальбома, как перемещать картинки из альбома в альбом, и как удалить альбом.
Установить обложку альбома
Под картинкой жмем
Edit
Отмечаем флажок
Обложка альбома
и нажимаем
save
Переместить
одну картинку
в другой альбом
Выбираем нужный альбом и жмем
save
.
Переместить
все картинки
в другой альбом
Под альбомом нажимаете
Edit
.
Выбираете нужный альбом, нажимаем
save
.
О параметрах доступа рассказано тут.
Удалить картинку или альбом
Удалить картинку можно, нажав на кнопку
Альбомы с картинками нельзя удалить. Если хотите удалить целый фотоальбом, вам сначала нужно переместить все картинки в другой альбом или удалить их из альбома.