Роман Алискин: посты, стр 9, (новые сверху)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>>

ч2 Аффицеры продолжаются. Синий платочек в Украине.

Діти поскаржилися, що на уроці дивилися відео з Путіним. У черкаській школі стався скандал
Інцидент стався на одному з уроків музики в 4-му класі Учителька черкаської гімназії, яка на уроці музики використала радянські пісні «Катюша», «Синий платочек» і «Вставай, страна огромная», після скандалу в соціальних мережах та ЗМІ звільнилася. При цьому в департаменті освіти міськради не бачать з її боку серйозних порушень, повідомив у Facebook директор департаменту, свободівець Сергій Воронов. За словами Воронова, департамент уважно перевірив інформацію із застосуванням відеокамер і збиранням пояснень учителів і дітей. Як з’ясувалося, на одному з уроків музики в 4-му класі вчитель після того, як, відповідно до програми, прозвучали українські пісні, поставила й кілька радянських пісень із Youtube, присвячених перемозі у Другій світовій війні. Після завершення однієї з пісень Youtube подав відео із президентом Росії Володимиром Путіним. Це викликало обурення батьків, яким діти повідомили, що, мовляв, на уроці вони дивилися відео з Путіним.
Діти та батьки звернулися до директора гімназії, який створив для розслідування інциденту спеціальну комісію. «Учитель, із яким ми говорили, визнав свою помилку. У розмові з ним не було помічено жодної антиукраїнської риторики. Учитель повністю поділяє патріотичні напрямки розвитку педагогічної освіти. Але, розуміючи, що сталася така помилка, написав заяву про звільнення, яку директор підписав», – повідомив Воронов. Він звернувся до педагогів із проханням дуже уважно ставитися до імпровізацій під час уроку, щоб уникнути подібних негативних наслідків, і ретельно перевіряти інформацію, яка надається дітям. За словами Воронова, у даному випадку в гімназії сталася помилка, від якої ніхто не застрахований.
- - - - - - - - - - -

Мені цікаво чи 9 травня якось каратимуть
ветернів за програвання чи прослухування
"День победы"?

Firefox отключились все дополнения. Фаерфокс включить активировать дополнения отключились

В браузере Firefox отключились почти все дополнения. Как снова включить, активировать дополнения. Отключение почти всех дополнений в Firefox связано с каким-то багом. Почему это случилось я сам точно не разбирался, но что делать чтобы снова все было заипись, сейчас подскажу. Можете сходить сюда и сделать то, что там написано. Но если вы хотите прям здесь и сейчас подремонтировать ваш любимый браузер, то... Идем в
Настройки => Приватность и защита
. Прокручиваем страницу до "
Сбор и использование данных Firefox
" и отмечаем там все галочки.
Ну в принципе и всё. Осталось подождать несколько минут или даже может быть часов, не закрывая браузер. Оно само станет на свои места. Почему так, я не разбирался. По приведенным выше ссылкам можно узнать подробности. После исправления на странице
about:studies
у меня вот что показывается.
ДО этого у меня там такого не было. После исправления ситуации можно снять галочки в Настройках (в разделе ""
Сбор и использование данных Firefox
)
ВСЁ
ДОписываю: Как оказалось, нужно просто перезапустить браузер и всё.

ПриватБанк забезпечив рекордний прибуток за рахунок збільшення комісійних доходів

ПриватБанк не всь0? Фіг зрозумієш шо до чого.
За минулий рік ПриватБанк збільшив чистий комісійний дохід, тобто прибуток від надання послуг та проведення банківських транзакцій, у півтора раза – до 15,2 млрд грн. Такі дані наведено в підтвердженому аудиторською компанією E&Y річному звіті банку. «Збільшення кількості активних клієнтів на 10% та зростання обсягів транзакцій як у відділеннях, так і в онлайн-каналах дозволили досягти збільшення чистого комісійного доходу на 49% порівняно з 2017 роком», – зазначено в документі.
Згідно з річним звітом ПриватБанку зростання чистих комісійних доходів за умов збільшення порівняно з 2017 роком операційних витрат усього на 14,7% забезпечило банку отримання рекордного за підсумками 2018 року прибутку в розмірі 12,8 млрд грн. «Комісії формують значну частину прибутку банку та є важливим фактором стійкості бізнесової моделі: чистий комісійний прибуток банку на 109% покриває адміністративні витрати», – зазначається у звітності банку. При цьому за підсумками 2018 року ПриватБанк виявився одним з найкращих серед українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що становив 45%. Нагадаємо, за даними НБУ, ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій в Україні та забезпечує надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

смотреть Фильм скачать Достучаться до Небес На небе только и разговоров, что о море 1997

Достучаться до Небес (1997 г.)
(Эта версия перевода мне не нравится. Есть другой перевод - он веселей.)
- - -

Приходила тільки що одна хороша бабуся з подарунками.

Приходила тільки що одна хороша бабуся з подарунками. Була послана на... і в .... Бонусом отримала відро на голову і обкидання салом.
Отакі хороші люди, отакий поганий я.

Якщо ваші діти лазять у соціальних мережах: вони вам не діти, і ви їм не батьки.

Якщо ваші діти лазять у соціальних мережах: вони вам не діти, і ви їм не батьки.
Що я не так написав?

На сайте есть глюк с сортировкой.

На сайте есть глюк с сортировкой. На безопасность это никак не влияет.
Просто пока что этот баг есть и я знаю о нём. В будующем уберу.

Детектор ошибок, работа мозга, с помощью мозга познать мозг?, творчество.

...бессовестных людей не бывает. Бывают люди у которых матрица "Что такое правильно" искажена. Например, для первобытного человека, убивать детей врага - это абсолютно необходимая вещь. Просто они вырастут - они его убьют... Это не означает что они бессовестные. Это означает что у них другая мораль, другие понятия "что такое правильно"... ...вся наша цивилизация построена на скрытии своих мыслей и на какой-то той или иной форме обмана окружающих... ...ребенок, познавая мир, должен делать гадости... ...ребенок должен нарушать правила...
Я всего еще не дослушал, но это интересно!
Вторая часть не интересная :(
285 x 150
285 x 150
285 x 150