uspih: посты (новые сверху)

1 2 3 4 5 6 7 8

Он чому ідіоти люблять Файрефокс

Ідіотами я називаю тих хто сидить на Віндовс, і вважає дебілами всіх хто любить ІЕ11, і не куштував красавчика Файрефокса. Виявляється розумними вважаються ті, хто сидить на Лінукс, і полюблює запускати Файрефокс, для мене це новина, негайно міняю у Віндовс 7, Файрефокс на цей: В наши дни, Firefox благодаря своей точности и безопасности один из самых качественных веб-браузеров. Однако, этот браузер не обеспечивает всю свою мощь в Windows, потому что он разработан специально для пользователей Linux. По этой причине мы ознакомились с Pale Moon. Новым веб-браузером, основанном на Firefox и оптимизированном для более быстрой работы в Windows. В Pale Moon есть все возможности, которые сделали Firefox настолько хорошим, а те из них, которые замедляли работу оригинального браузера в Windows, разработчики решили не включать. Если вы думаете, что Firefox работает неправильно, дайте шанс Pale Moon и решите сами. Техническая информация Офіційний сайт

Розгадую таємницю глюку компютера вже два роки

Блоки живлення ПК, що коштують декілька сотень, складаються із шлейфів товщиною менше разів в чотири, ніж дорожчих або старіших моделей, крім того дріт під ізоляцією не лужений на кінцівки тобто конектори, дріт не припаюється а зажимається. Отже окиси і подальше зростання опору не луженого контакту, дає нагрівання і деградує контакт, і можемо спостерігати плавне спадання напруги на материнці а саме 3.3В, 5В, 12В, відстежуємо утилітами чи не перевищує поріг 5%. Вирішив так: зрізав конектор з якісного старого БЖ, зрізав несправний, і напаяв на його місце хороший, ну ніби трансплантація(24 ніжки) але ж замінні шлейфи є тільки у дорогих екземплярах. Так що БЖ, можна реставрувати, але чи зможе майстер оновити шлейфи... Не забуваємо також старий конектор очистити від пилу для цього є спеціальні спреї як промивка так і очистка від окису. Та регулярно тестувати ПК, по всім параметрам для цього під Віндовс є не мало програм. Біда з цими БЖ, 4-6 років і хана, треба купувати по дорожче.

Краєм, згадав Блог Сервіс

Ви би чесно сказали, що не вмієте копійку тобто талант, множити на мільйон. Так само на одному платному блозі, ніхто не хотів працювати бо винагорода 50 грн. всі бастували. А коли я там цінуючи талант, заробив 1500 грн. обовдурі, почали бастувати проти мене. От тоді я їм пояснив, чому вони бідняки. Вам дають один цент на добу, хто цінує свій талант, зробить з центу, тисячу доларів. Як ви сам сказав в іншій темі: щоб заробляти, треба працювати. Можливо і тема буде цікава і коментарі

ПИТЕРСКИЙ ФИЛАНТРОП - мошенничество в Telegram

Наступив на кізяк, тепер друзі не наступлять Тут моя пригода Це відгуки на Ютуб

Генієм можна зробити тільки мишку

То у мене столовий набір від фірми "Геній" а саме: мишка, клавіатура, динаміки(динаміки реставрував власноруч). Як часто батьки наівно з дітей роблять геніїв. Так мого племінника, відправили вчитись грати гітарою. Сьогодні він в армії, кажу йому: пора запускати навички, шли нам, армійські пісні. Геній не вийшов, не хоче не може не бажає, і мабуть забувся як вчився. Тоді я показав йому зразок
А це чергова новина з журналу 5 имен мужчин, из которых получаются мамины сынки Підписуємось в коло моїх читачів, журнал читаємо, журнал нам платить за читання.

Чайник обламали

До речі є китайське повір'я, що коли у вас появився Чайник... ну так розумію ісинський, то в дім приходить щастя. Обламали мене на тему Чайника, виявляється існує ствердження, що глиняний Чайник, за різними сортами Чаю, дає не однаковий результат, під спір підпадає саме зелені сорти Чаю. Все ж я вважаю, що Чайник буде кращим, зелений Чай, свіжий після розпакування 3-4 дні, нехай ми відчуємо свіжість у Гайвані, але коли Чай, почне застарюватись бо ми хочемо випити 100 г. за 30-40 днів, то Гайвань, передасть нам саме смак, зіпсованого Чаю. В той час як ісинська глина у Чайнику, буде утримувати зелений Чай, в якомусь умудреному стані. Це як юнак мудрий не за роками, або люди які швидко дорослішають, так чудовим способом ісинська глина, робить зелений Чай. Тому я все ж даю перевагу Чайнику з глини, над Гайванем.

Новий конкурс на місяць

Отже ми провели два топ тести на кращий спосіб заробітку в он-лайн, і кращий Чай, що можна купити он-лайн. Протягом місяця у мене нове захоплююче завдання: заробити 5 долари, і є магазин який підтримує "Інтеркаса" в такий спосіб, магазин приймає оплату, будь-якою валютою. По-перше я не користувався ще Інтеркасою, буду опановувати цю тему. Завершуваний етап це купити Чай, за 5 долари, які маю заробити он-лайн. На таку інтелектуальну гру, потратити часу можна.

Мифы о вреде чая. Чай и здоровье. Азбука Чая

Переношу відео яке вийшло ближчим часом, а також копіюю мій залишений там коментар Роман Соломаха Ну раз такая демократия то я тоже подброшу пучок мифов так как я применяю Чай, лет тридцать: дешевые и особенно ДЕШЕВЫЕ чаи, если пить на голодный желудок, не редко вызывают рвоту. Не все сорта не знаю почему но одни хорошо влияют на пищеварение, а другие мне вызывают серьезные запоры как например подвиды Ганпаудеров. Есть слухи, что Чай, меняет пищеварение в сторону скисления организма то есть обмен веществ, а это ухудшает зрение, отлаживает соли в суставах, и делает уязвимым к вирусам. Интересный фактор к половой системе у многих из нас не все корректно в половой системе, а Чай дает такое возбуждение, что вызывает тахикардию. Если не заниматься половой системою то Чай, плохо отдаст в гормональную сторону человека, а то и его поведение и психику. То есть вы верно подметили, что Чай не лекарство. Но может и лекарство если совместить с терапией в ту сторону где Чай, вызывает раздражение в этом случае Чай как индикатор. А вот Киприй, дает совсем обратный Чаю, эффект, и может служить даже лекарством.

Погляди в часі. Як змінюються погляди через час.

Продовжую гортати сторінки журналу який за читання платить та його нариси: Пять лет назад у 56-летнего Коломойского были другие взгляды. На фоне российской атаки миллиардер согласился стать главой администрации Днепропетровской области, расположенной рядом с линией фронта. Он финансировал проправительственные батальоны, которые держали линию обороны, пока регулярная армия не смогла перебросить достаточные силы, чтобы сдерживать боевиков. Теперь Коломойский настаивает, что он до сих пор не любит Россию, вспоминая Голодомор 1930-х годов как одну из трагедий, которая постигла Украину из-за союза с Москвой. Но он сказал New York Times, что Запад потерял Украину, потому что не дал ей достаточно денег и не открыл существенно свои рынки. Вместо этого США просто используют Украину для ослабления своего геополитического соперника. «Война против России до последнего украинца», - сказал он. Наскільки я зрозумів, Коломойський, пропонує завершити війну торгами: хто більше дасть грошей США чи Росія? Повні новини транслюються тут До речі програма українського видавництва, запрошую до мого кола читачів.

Когда ударят первые минус 20: синоптик дал точный прогноз

Он рассказал, что январь будет морозным месяцем, а в феврале будет еще холоднее, чем в январе. "Морозы будут достигать 18-20 градусов. Ожидаются также обильные снегопады. Больших периодов оттепели не предвидится. Практически вся зима будет очень снежной", - отметил он. Напомним, что прогноз погоды на зиму дала и заместитель начальника отдела метеопрогнозов Украинского гидрометцентра Наталья Голеня. По ее словам, со временем дожди будут меняться мокрым снегом, а уже в начале ноября начнутся заморозки до – 3 градусов по Цельсию. Повний прогноз в журналі Глобус Безкоштовний журнал який платить за читання.