uspih: посты, стр 5, (новые снизу)

1 2 3 4 5 6 7 8

Вікіпедія заблокована в Україні?

Ні. Блокує цей ресурс Турція, і Росія Я в Україні, заходжу і помилка... Заходжу через Тор, і відкривається сайт. Тобто блокування очевидне. А секрет виявився у плагіні браузера, мабуть він переплутав де я живу(плагін від Бітдефендер). Вимкнув плагін, Вікі відкрилась... увімкнув плагін і глючити перестало. Вікіпедія знову працює в Україні!

Перекручуємо компютер з Віндовс на Лінукс

Зібраний мій ПК то для Віндовс, на Віндовс 10 вже не сповна сумісний, отже першу вимогу яку поставила мені Лінукс(принаймні не ті легкі які глючать через раз, а стабільна і якісна) це розширити память для роботи з браузером. 3 Гб, стягувало свапу понад 1Гб! Поставив ще 2Гб. Вважаю свап не є чимось функціональним він скоріше протиаварійний на критичний момент коли бракує оперативної памяті, система не повинна позичати свапу, а паче так багато аж 1Гб, це напевно скидає швидкодію.

Зміна клімату - шлях до Дня Господнього

Підтверджую, що кожен рік, мій вентилятор все більше часу напрацьовує за літній квартал, буквально по десять днів без вимикання. Ми також почули, що десь у стратосфері, південної кулі, почались аномально завищення температури це нове явище, прогнозує поновлення явищ на нашій планеті. Не можу не показати чи ретранслювати цей показ але ж мало хто його бачив.

Питали як пару клацаннями, донатувати сайти і Ютуб, без особливих вимог? Моє відео

Останнім часом, з плагінами браузерів, борються як з вірусом, заходжу а сайти пишуть, що мій браузер блокує рекламу, а вона на сайті єдине джерело прибутку, отже вимкни плагін або тобі обмежать доступ. І справді так я втратив сайт з прогнозами погоди та інше. Але нові технології, оптимізували це непорозуміння і я показую як. Спробуємо донатувати блоговий сервіс. Посилання на додаток https://brave.com/smf929

Тестуємо політику конфіденційності блогового сервісу

До речі хто хоче підтримати сайт, своєю мовою, зробіть як я або краще

50 слів про Іван Чай, та відео

Не критикую зелений китайський Чай, я вживаю його, років двадцять в основному для зняти стрес, після напруженої мозкової праці. Але взявся тестувати "Іван Чай" і він мене захоплює не перший раз. Вдуматись: зелений чай, схильний окислювати кров, а це комфортне середовище для вірусу, отже... а також на практиці я відчуваю та розумію, що при епідеміях грипу, краще китайський Чай, нехай почекає та й зручно його пити влітку, ось тут і жагу і втому від спеки, знімає чудово. Іван Чай, навпаки робить кров лужною, а цього віруси не стерплять. Взимку та при простудах, відразу відчувається як оті 37.2С спадають та приємний піт, полегшення і розслаблення. Тепер же без подробиць але почув, що Іван Чай, ще й бориться з Герпес, часто і не знаю чому, ця гадка проблемка, трапляється хто зайнятий атлетикою, а так у мене й сталось. Осінь і весна, розсадник, цього недугу, та поки сезонного загострення не відчув. А нехай відео перелічить, що таке Іван Чай

Все частіше вчені, повязують явища на Землі з явищами в Космосі

Як дивився це відео, на небі у нас о 18:00 хмари так затягнулись, що стало темно в кімнаті. Десь з поточної дати, починається "Бабине літо" і ближчими днями грози. Не надто пізно для гроз? Відео не можу пропустити беру в закладки, читайте перші хвилини про зміни і явища всієї сонячної системи, а не тільки Землі та події до сліз.
Враження, що ми зробили Інтернет, аби за цим спостерігати, на воді і щепках вже нічого немає, цивілізація, спарувалась в он-лайні. І на память приходять ці слова(нижче поясню) 25 І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль, 26 коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться. (Лук.21:25,26) Автор цих слів, євангелист Лука, як один з тих, що розширено передав нам це бачення в майбутньому, і він же один з видатних вчених того часу. Мій основний викладач Біблії, яку я почав вивчати з юнацтва, дає на Ютубі, повну лекцію по цій книзі До речі цей вчитель, проживає в Іспанії
Знайшов ще одни зручний канал по темі подій на планеті
Також скромно аби не спамити в стрічці, вставляю посилання тут, запрошую в мою команду https://globus-inter.com/ru/land/people?invite=7159097 Реєструємось за посиланням, скачуємо додаток(тільки для Віндовс або Андроід) входимо в додаток тими даними, що на сайт. І заробляємо на перегляді оголошень, для України зручно. Перед установкою додатку, тестуйте вашими системами безпеки у мене проблем не знайдено.

Як користуватись сервісом VirusTotal

Є думка як сайт має шифрування то подібне сканування не буде прозорим, переважно це підходить для простих сайтів. Але якщо сайт в негативних списках антивірусів то напевно сигнал буде.