uspih: посты, стр 6, (новые снизу)

1 2 3 4 5 6 7 8

Впевнений, друзі й досі не вміють користуватись Чайником.

Якщо ви вмієте робити яєчню то не вмієте робити грінки по французски, чи запікати яйця в духовці. Чайний магазин, виманив зробити покупку, щоб я дав їм можливість привітати мене з днем народження. Отже заварюю я Чай в чашечці ніби бомжовий формат, а заварюю грамотно. І надумався я купити глиняний чайник, якість глини на сумління магазину бо й в цьому існують певні завалинки. Між тим глина не наша з грунту, а гірська, її дрібнять, і виходить виріб ніби з каменю, китайська глина для посуду. Ну так я на слухався, вже після покупки аби розібратись, що ж у мене в руках. Важко сказати наскільки він дешевий але не дорогий, хоч і виглядає дещо оздоблено. Вперше з переглянутих матеріалів я зрозумів, що справжні гурмани, заварюють Чай, тільки в глиняному посуді, бо такий чайник, набирає в свої стінки властивості Чаю, і передає їх наступній заварці, що звісно робить напій, ароматнішим. Наслухався і таких пліток, ніби подібні чайники якщо працюють десятки років, стають дорожчими і китайці, свої чада, продають на аукціонах.

Правильний чайник глиняний

Ось наш новонароджений, тема "Гілка" Тема цікава: якщо людина привита до Бога, то приносить плід. Безплідна гілка, зрізається, і...
А от який гатунок цього виробу не знаю, напевно тут є підказка

Пити чи не пити Чай в простуду?

З дня на день, починаємо топити Газом. Промерз до кісток, аж відчуваю простуженість(легеньку), випити Соду(шукаємо мої теми) і дасть результат але тестую Іван Чай(ризикую). Відома приказка: пий побільше Чаю... Стоп. З інфи, що у мене назбиралась: це китайський Чай, скислює кров, а кисле середовище як субтропіки, ідеально для життя вірусам. На відчуття китайський Чай, хороший влітку... А в холод він не гріє, більше пий, слабнеш на вірус. Якщо то підправте цей погляд. А ось Іван Чай, злужує кров, більше пий, вірус жити в цьому не може, он до чого та приказка. Іван Чай на моє відчуття, добре зігріває і дає позитивні результати. За Вересень не хворіли. Хочу довести, що Іван Чай, може замінити Соду. Між тим, заради справедливості, показую знахідки, про ці напої, розгорнуто і чесно
Здивував чесністю цей російський блогер:

Вчимось користуватись радіо. Тест мого Інтернету з модему.

Недолік модему ZTE MF669 , що без карти памяті, може зависати ПК, при перезавантаженні системи та можливі періодичні збої СМС, залежність модему від якісного сигналу, так без антени, Інтернету може не бути або часті пропадання звязку. Між тим з дешевих серій, ця модель чи не найкраща та дає середню швидекість в сучасному розумінні. На відео, мої результати під саморобну антенку Харченко, і не дуже хорошу погоду туман. Тестуємо провайдера Лайфеселл.

Як Лінукс, звідомила про оплату Блогового сервісу

Я вже хотів не світити факт виплати за минулу Пятницю бо боюсь прокаркаю весь сир, своїм хизуванням, але: нижче я писав, що модель мого модему, не рідко глючить в режимі СМС, але інколи й не глючить. Вмикаю ПК, і спливає вікно про новий СМС, відкриваємо зміст:

А як Бологовий Сервіс, виглядає з Віндовс 7?

Вперше відкрив з Віндовс, і здивувався як гидко все виглядає. В запису краще, текст збільшився. Навіть ось пишу, і шрифт, чомусь рваний. З Віндовс, цей сайт, нагадує як ніби школьник крейдою по дошці на раз і зробив сайт.

Кажуть Закон не працює? Мій приклад з енергетики.

Робимо висновки: Реєстрував я на офіційному сайті по електропостачанню, облік як споживача, кожного першого числа, заношу точні показання лічильника, сплачуємо в перших числах прозоро через веб-сервіси. Отже я в законі, і тепер... маю право на захист. Сталась невеличка аварія(ну ви знаєте вже не один священник а також алкаші, згоріли від неполадок електрики) - я звернувся про захист, тобто технічне обслуговування за виїздом спец. служби енергетики, доба, діла нема. Дзвоню знову і кажу, що обслуговування по магістралі, вони виконують бездоганно, а ось приватні точки я не бачу результату, але ми тепер сплачуємо кожного місяця за постачання і окремо за обслуговування. Чоловік в телефоні сказав: я розберусь. На ранок, приїхали і вирішили проблему. Так закони ПРАЦЮЮТЬ? Так, працюють, після слова - тепер! Закон не буде працювати якщо ми його самі не дотримуємось - тепер. А щоб дотриматись закону я дотримався цього "якщо здобудеш дорогоцінне з нікчемного то будеш" цитата з Біблії.

Качаємо переможця - Брейв проти Файрефокс

Ставимо переможця https://brave.com/smf929 Перемога безумовна!

Не стало сына Пугачевой и Киркорова

Ще одна іграшка якою можна монетизувати свій ПК, раніше я оговорився а тепер мої враження: крім оголошення про всякі новинки ринку, програма працює як джерело новин, корисних порад і т. п. За перегляд інформації, нараховуються долі центу. Погодьтесь, що прочитати подібні новини та ще й заробити за перегляд не погано: Пугачева не могла смириться с тем, что врачи в один голос говорят ей о том, что она никогда не сможет родить. И в 49 лет, когда она была замужем за артистом Филиппом Киркоровым, ей удалось забеременеть. Возраст Аллы Борисовны существенно осложнял ситуация, поэтому Примадонне пришлось обратиться за помощью к врачам и сделать искусственное оплодотворение. https://znaj.ua Повне посилання дуже довге я скоротив. Стосовно новин тут цікаво, що наскільки я знаю їй зробили ультросучасну терапію за чутками Алла, зберегла яйцеклітину для зачаття в майбутньому, і ось її активував обранець, ноухао виявилось невдалим. Експеримент і наслідки по собі, будуть корисними для нас. Життя не іграшки воно вчить Божому страху. А ось як виглядає в програмі ці оголошення не хочу ставити скрин в альбом https://i.paste.pics/6YKD2.png Якщо скрин не дивляться більше півроку він стане не активний. А це лінк в мою команду чим більша команда тим краще платить програма за розширення її афіш Тільки для Віндовс і Андроід https://globus-inter.com/uk/land/people?invite=7159097

3G USB модем ZTE mf669 обзор

Перше відео моє, провів тест на саморобну антену Харченко
Друге відео знайшов, він ближче покаже цей пристрій