uspih: посты, стр 7, (новые снизу)

1 2 3 4 5 6 7 8

Труднощі перекладу

Цікаво переглянути цілу низку з серії передач як дуже відомий діяч Росії, експериментом, провів круїз по Україні в конфліктні часи. Він же мер, депутат, і комунальник в Росії, згодом не витримав і зїхав в глибинку Росії, та став блогером і критиком. В Україну його привезли як друга, аби зважити, що він чує про Україну в Росії, і що побачить на власні очі, його враження...

Юейнет рейтинги

Ледь не сказав Рунет, так це ж віртуал Росії. Значить Юанет. Для статистики нехай візьму найбільший портал в Україні i.ua, хто вважає, що в он-лайн України, все так погано то скажу цей портал ще 11 років тому, значився як найбільший в Україні але тоді не часто побачиш там укр. мову, я перший почав там писати укр. мовою, згадую як метеляли мене рейтингом то вниз то вгору, а потім пішло вгору і вгору, а потім все більше людей почало відповідати укр. мовою, а сьогодні там багато блогових заміток укр. мовою. Ну глянемо
Дуже довгий час, на перших шпальтах, висів гурт по сексу і еротиці, оце диво... наразі впало помітно нижче місцем, очевидно клубнічка захворіла, та я тоді ще турбувався про її здоровя та і досі турбуюсь. За прогнозами вона таки захворіла. Вони дуже глузували коли в цьому гурті я розпочав курс, а в кінці, мене викинули з гурту за борт.
Хто турбується про життя не пізно глянути сюди BBN Отже на першому місці у нас палілка, так розумію почався перерозподіл на... кімнати за інтересами. До речі за цього хлопця я проголосував, його задумка, навіть десь мене насмішила

10 числа, Ютуб змінить політику

Читаємо які правила змінились10 грудня 2019 р. набувають чинності нові Умови використання. Чи правильно я зрозумів, що коментарі не будуть тепер вічними і мабуть зникатимуть як в чаті? Чи правильно я зрозумів, що більше не можна вставляти відео на інших сайтах? Можливо мої замітки стануть битими курсом на Ютуб. Які ще цікаві зміни я не помітив?

Три кращих способи заробити в он-лайн

Що писати як не те чим займаємось? Зайнявся темою оптимізації по управлінню фінансами, на сьогодні мої топові способи Це вже говорив він на третьому місці, на оф-сайті мої відгуки
тестуємо разом на Віндовс і Андроід. Цей спосіб на сьогодні у мене друге місце по ефективності. Ремонт монітора, обійшовся в половину дешевше, на скрині перші результаті
тестуємо разом. Концепція в тому, що ми допомагаємо молодим проектам або хто хоче. Сайт легко приведе нових людей на "Блог Сервіс" для цього він і є, щоб брати на буксир, витягувати молоді не розкручені проекти, і не тільки. Нам платять за участь. На перше місце ставлю новий проект бо на ньому за місяць, заробимо 300 грн. а то й від 3000 грн. Тестуємо разом. Ближчими днями, виведу перший результат, чи вдасться це зробити... Концепція мені подобається, компанія створили, площадку де тестуються на серйозність "Інвест проекти", ми можемо знати чи виконують вони обовязки чи обманюють. За участь в Експерт - проекті, нам виплачують не погані бонуси. Наразі, заробляти може кожен.

Когда ударят первые минус 20: синоптик дал точный прогноз

Он рассказал, что январь будет морозным месяцем, а в феврале будет еще холоднее, чем в январе. "Морозы будут достигать 18-20 градусов. Ожидаются также обильные снегопады. Больших периодов оттепели не предвидится. Практически вся зима будет очень снежной", - отметил он. Напомним, что прогноз погоды на зиму дала и заместитель начальника отдела метеопрогнозов Украинского гидрометцентра Наталья Голеня. По ее словам, со временем дожди будут меняться мокрым снегом, а уже в начале ноября начнутся заморозки до – 3 градусов по Цельсию. Повний прогноз в журналі Глобус Безкоштовний журнал який платить за читання.

Погляди в часі. Як змінюються погляди через час.

Продовжую гортати сторінки журналу який за читання платить та його нариси: Пять лет назад у 56-летнего Коломойского были другие взгляды. На фоне российской атаки миллиардер согласился стать главой администрации Днепропетровской области, расположенной рядом с линией фронта. Он финансировал проправительственные батальоны, которые держали линию обороны, пока регулярная армия не смогла перебросить достаточные силы, чтобы сдерживать боевиков. Теперь Коломойский настаивает, что он до сих пор не любит Россию, вспоминая Голодомор 1930-х годов как одну из трагедий, которая постигла Украину из-за союза с Москвой. Но он сказал New York Times, что Запад потерял Украину, потому что не дал ей достаточно денег и не открыл существенно свои рынки. Вместо этого США просто используют Украину для ослабления своего геополитического соперника. «Война против России до последнего украинца», - сказал он. Наскільки я зрозумів, Коломойський, пропонує завершити війну торгами: хто більше дасть грошей США чи Росія? Повні новини транслюються тут До речі програма українського видавництва, запрошую до мого кола читачів.

Мифы о вреде чая. Чай и здоровье. Азбука Чая

Переношу відео яке вийшло ближчим часом, а також копіюю мій залишений там коментар Роман Соломаха Ну раз такая демократия то я тоже подброшу пучок мифов так как я применяю Чай, лет тридцать: дешевые и особенно ДЕШЕВЫЕ чаи, если пить на голодный желудок, не редко вызывают рвоту. Не все сорта не знаю почему но одни хорошо влияют на пищеварение, а другие мне вызывают серьезные запоры как например подвиды Ганпаудеров. Есть слухи, что Чай, меняет пищеварение в сторону скисления организма то есть обмен веществ, а это ухудшает зрение, отлаживает соли в суставах, и делает уязвимым к вирусам. Интересный фактор к половой системе у многих из нас не все корректно в половой системе, а Чай дает такое возбуждение, что вызывает тахикардию. Если не заниматься половой системою то Чай, плохо отдаст в гормональную сторону человека, а то и его поведение и психику. То есть вы верно подметили, что Чай не лекарство. Но может и лекарство если совместить с терапией в ту сторону где Чай, вызывает раздражение в этом случае Чай как индикатор. А вот Киприй, дает совсем обратный Чаю, эффект, и может служить даже лекарством.

Новий конкурс на місяць

Отже ми провели два топ тести на кращий спосіб заробітку в он-лайн, і кращий Чай, що можна купити он-лайн. Протягом місяця у мене нове захоплююче завдання: заробити 5 долари, і є магазин який підтримує "Інтеркаса" в такий спосіб, магазин приймає оплату, будь-якою валютою. По-перше я не користувався ще Інтеркасою, буду опановувати цю тему. Завершуваний етап це купити Чай, за 5 долари, які маю заробити он-лайн. На таку інтелектуальну гру, потратити часу можна.

Чайник обламали

До речі є китайське повір'я, що коли у вас появився Чайник... ну так розумію ісинський, то в дім приходить щастя. Обламали мене на тему Чайника, виявляється існує ствердження, що глиняний Чайник, за різними сортами Чаю, дає не однаковий результат, під спір підпадає саме зелені сорти Чаю. Все ж я вважаю, що Чайник буде кращим, зелений Чай, свіжий після розпакування 3-4 дні, нехай ми відчуємо свіжість у Гайвані, але коли Чай, почне застарюватись бо ми хочемо випити 100 г. за 30-40 днів, то Гайвань, передасть нам саме смак, зіпсованого Чаю. В той час як ісинська глина у Чайнику, буде утримувати зелений Чай, в якомусь умудреному стані. Це як юнак мудрий не за роками, або люди які швидко дорослішають, так чудовим способом ісинська глина, робить зелений Чай. Тому я все ж даю перевагу Чайнику з глини, над Гайванем.