Роман Алискин: посты по тегу
здоровʼя
(новые снизу)

desc
1
2 3 4

ч. 1 Вправи для відновлення зору, як відновити зір без операції, гімнастика для покращення зору

Це самий перший пост на цьому блогсервісі. Мова піде про відновлення зору. Історія буде з відтінком (чи присмаком) мого вишуканого таланту написання. Я вже давно хотів написати щось таке і відправити в плавання до тирнетів, але руки ніяк не доходили. Сьогодні настав час. Про що тут буде написано?: про те як я за короткий проміжок часу "вбив" свої оченята, а потім відновив зір. Я люблю пописувать всякі цікаві історії, але тому, що я не хочу витрачати час на цікаві історії (вам буде не цікаво), то зараз і перейду до суті цього послання, але все-таки важко втриматись від застосування свого вишуканого таланту написання. Чому і ЯК СИЛЬНО я втратив зір? Втратив я зір через лінощі. Була зима, холодно, темніє в 3 часа дня… Жив я в хаті з двома кімнатами. В одній кімнаті перегоріла лампочка і я перекрутив лампочку із кімнати де був компутер в інші кімнату. Довелося мені деякий час сидіти перед монітором в абсолютно темному приміщенні. Я навіть коли шукав клавіші на клавіатурі то думав, що так можна і очі вбити. Та іще щось сталося з монітором – мабуть змінилась його частота, бо шось зображення стало якесь не чітке. Перевірив я частоту відеоадаптеру – вроді би все правильно. Стоїть 75 Гц. Хренйозна шо трапилось.
Це ось тут я дивився частоту монітора. ДЛЯ ЧОГО це я так детально розказую – нижче дізнаєтесь. І раптом (чи вдруг) настав новий день… Проснувся вранці і вирішив обрізати ножицями свої кігтики. Взяв ножиці… а от нігтів на руках я вже і не бачу!!! Ну злякався трішки, але потрібно було щось робити… Ото тільки після того як я утром не зміг побачити свої нігті я зрозумів, що сталось з монітором. То я вже так увесь світ бачив, бо угрохав оченята. Тепер про Герци. В несучасних моніторах з ЕПТ (электронно-лучевой трубкой – кажись воно так називається) коли ставиш частоту на 50-60 гц – зображення розмите і не чітке – ото я так увесь світ бачив.
Я НАВІТЬ НЕ МІГ З ВІДСТАНІ 2 МЕТРА РОЗДИВИТИСЬ НОМЕР НА АВТОМОБІЛІ!!!
Чому так сталося?: Тому що я постійно лупив беньки в монітор в абсолютно темній кімнаті. І згадав шо колись давно, коли іще у мене був чорнобілий тівілізор, то мені постійно казали що ніззя дивитись тівілізор без світла. Тепер-то я понімать що і до чого. Ну і звісно ж як же тут могло обійтись без моєї найкращої подруги, яку звуть… (та нє-є, ніхто її не зве: вона сама приходить!). Звуть мою подружку Лінь. Я не купив тієї зими лампочку. Бо відітє-лі "зима, холодно, снігг, завірюха, слякоть"… - і за це мене очікувала розплата.
Лірічєскоє отступлєніє:
Я оці дві сторінки вже три тижні ніяк не хочу дописувать. Просто не хочу та і все. Але люди яким я обіцяв надіслати інформацію чекають. Тому знову сів за написання. Із тим хто всрався розібрались. Залишилось питання: Що робити? Коли я дуже сильно втратив зір, то я зайнявся пошуками інформації як відновити зір і мене направили пошукати "Жданов восстановление зрения". Пошукав я і знайшов. Але я подивився лише першу лекцію і все. Багато лекцій є на тиТрубі, але я всі їх не дивився. Для розуміння теорії обов'язково подивіться про що там йдеться мова. Також дуже багато гігабайт відео є тут http://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=Жданов%20зрение , але на трекері треба зареєструватись.
Що робити?
1. Потрібно робити зарядку для оченят два, три рази в день. Скільки разів кожну вправу робити? Ну ось наприклад зробіть безперервно 10 поглядів вліво-вправо? Відчуття в очах не зміниться. Тобто нічого ви не відчуєте в очах якщо 10 раз швидко будете переводити погляд вліво-вправо. А якщо зробите 200 разів вліво-вправо, то відчуття в очах будуть трішки схожі на відчуття в ногах, після 200 присідань. Так от по скільки разів потрібно виконувати кожну вправу… Ну 10 то буде дуже мало. 200 то буде забагато. В середньому потрібно виконувати по 20 або 40 або 60 або 80 раз. Перший тиждень робите по 20 раз, другий тиждень по 40 раз, наступний по 60 раз кожну вправу. Тобто в перший тиждень 20 поглядів вниз-вгору, 20 поглядів вправо-вліво, і всі інші вправи також по 20 раз. Другий тиждень по 40 раз, і так далі, але не робіть більше 100 разів! При виконанні вправ ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! 2. Що саме треба робити?: Нижче я схематично нам0лував шо і як робити. Кожну вправу потрібно робити 20-80 разів, (АЛЕ ви можете додати свої вправи: Можете описувати очима коло, можете "малювати" квадрат, робити напівкола зверху і знизу, проявіть фантазію тільки пам’ятайте, шо якщо ви робите кругові рухи оченятами в одну сторону, ТО ОБОВ’ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ ТАК САМО І В ІНШУ СТОРОНУ). Після кожної вправи ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно швидко-швидко поморгати. Так швидко як метелик махає крилами. Скільки часу потрібно моргати? Приблизно 20-60 секунд, але це тільки приблизно. Ви ж не будете засікати із сукєндомєром тривалість моргання.
3. Наступну вправу я придумав сам!: Що потрібно? Потрібно білий лист А4, олівець і лінійка, нитка або дріт (1 метр), 2 кнопки або 2 гвіздка. Малюємо наступний малюнок. Обов'язково лінії повинні бути такої товщини як на малюнку. Ну не точно такої товщини, а обов’язково одна сторона тоненька, інше товстіша, і іще одна товста. Посередині хрестик. Чому потрібні лінії різної товщини – далі розповім. Хоча ви і самі зрозумієте, під час виконання цієї вправи.
4. Розміщуєте цей листок з трикутником на стіні або на дверях. А до стелі прикріплюєте нитку чи дріт. УВАГА!: словами важкувато пояснити, тому на фото і на схематичному малюнку буде зрозуміліше. Але спочатку спробую словами описати. Якщо ви будете виконувати вправу сидячи на стільці, то розміщуйте листок на рівні голови. Нитку прикріплюйте так щоб хрестик на малюнку, нитка і ваше будь-яке око утворювали пряму лінію. Дивіться схематичний малюнок нижче. Нитку або дріт прикріпити необхідно на відстані 3-5 або більше метрів від намальованого трикутника. Якої товщини підібрати нитку або дріт? Товщина повинна бути такою щоб ви могли на відстані 7-10 см бачити нитку або дріт.
Якщо ви не бачите всіх трьох ліній і хрестика на листі з відстані 3-4 метрів, то зробіть лінії товстішими. Тільки обов’язково треба домалювати так щоб одна була тоненька, друга товстіша і третя ще товстіша. Після приготувань влаштовуєтесь навпроти малюнка, ОБОВ’ЯЗКОВО ТАК ЩОБ ХРЕСТИК В ТРИКУТНИКУ, НИТКА І ОКО УТВОРЮВАЛИ ОДНУ ЛІНІЮ, і закривши рукою одне око, фокусуєте погляд на хрестику в трикутнику. Потім швидко-швидко фокусуєте погляд на звисаючій нитці. І так 20-80 разів для одного ока. Потім іншим оком. У кого тільки одне око – всі вправи можна одним оком робити. Зробили ви 20-80 разів для одного і іншого ока, можете іще раз повторити таке фокусування погляду. Зауваження: при виконанні цієї вправи намагайтеся розміщуватись так, щоб вам в очі не світило джерело світла. Якщо лампочка буде світити прямо в очі, то завісьте її або якось по іншому причепіть лист з малюнком. Можливо на іншу стіну. Коли ви зробите фокусування одним оком 20-80 раз, то можете швидко-швидко поморгати 1 хвилинку. Потім виконувати фокусування іншим оком. На фото видно як фокусування буде виглядати. Спочатку дивимось на нитку. Увесь інший фон буде видно дуже розпливчато.
Потім на малюнок з трикутником. Нитка при цьому буде двоїтися, троїтися і може взагалі зникати. Намагаємось фокусувати зір на хрестику в трикутнику. Повторюю: дивимось одним оком – інше закриваємо рукою.
Для того щоб нитка не теліпалась і висіла вертикально можете на її нижній кінець прив’язати якийсь грузик.
Ось як я затулив лампочку, щоб вона не заважала.
5. ...

ч. 2 Вправи для відновлення зору, як відновити зір без операції, гімнастика для покращення зору

Початок тут
6. Тепер можна відпочити 1-2 хвилинки. І знову повторити всі рухові вправи, АЛЕ їх потрібно робити попередньо закривши очі долонями. АЛЕ закривати потрібно так щоб долоні не торкалися очей. Ось посилання на техніку закривання очей - називається ПАЛЬМІНГ. На відео показано і розказано як його виконувати. Від себе додам: Потрібно дуже добре закривати долонями очі, щоб світло взагалі не проникало! І в перервах між вправами швидко-швидко моргати з закритими очима. Е-е-е… "моргати із закритими очима"… - я щас поясню: Всі рухові вправи ви робите так само як і з відкритими очима, тільки зараз ви повинні щільно затулити очі долонями. Я називаю це "прогрівання очей" – чому прогрівання? – самі зрозумієте. Після того як зробите "8 на боку" і поморгаєте швидко-швидко, можете відкрити очі (тобто прибрати долоні). Залишилось іще раз зробити фокусування (вправа з ниткою) і корекцію кольоросприйняття (повороти). Про корекцію кольоросприйняття (п 5) я тут не розповів. Ви хоча б спочатку спробуйте виконувати всі перераховані вправи. 7. В принципі оце і все. Все оце потрібно виконувати два-три рази в день: ранок, обід, вечір. Або двічі на день. Не робіть вправи більше трьох разів на день! Якщо виконувати більше трьох разів, то буде боліти голова і очі – я це вже перевірив на собі. 8. Іще одне: Коли ви вже зібрались спати, то з заплющеними очима пробуйте робити рухові вправи: вгору-вниз, вліво-вправо, 8 на боку, кругові рухи, можете описувати квадрат, трикутник… Вправи з заплющеними очима перед сном не враховуються в кількість виконання вправ. Тобто можете виконувати вправи три рази (але не більше) і перед сном зробіть тільки рухові вправи із заплющеними очима. 9. Про лінії різної товщини: Коли ви будете виконувати фокусування одним оком, то помітите що якимсь оком ви не бачите тонкої лінії і хрестика. Коли ви дивитесь обома очима на малюнок то з двох зображень складається картинка і ви не помічаєте, що якесь одне (ліве чи праве) око працює гірше. В такому випадку нічого домальовувати не потрібно. Просто виконуйте вправи і ви через деякий час будете бачити чітко і лінії і хрестик в трикутнику. Я вище писав "якщо лінії погано видно, то їх потрібно зробити товстішими" – я мав на увазі: якщо взагалі не видно ліній – то тільки тоді їх треба зробити товстішими. 10.
"Позитивні ознаки" або "Як побачити та зрозуміти, що я бачу краще" або "Як переконатись в тому що дійсно все це працює"?
Ідете ви біля заправки – подивіться на ціни, запам’ятайте де конкретно ви стояли чи проходили і як бачили цихри. Через два-три дні знову відправтесь туди і подивіться знову – чи є різниця? У кого є настінний календар – можете періодично дивитись на нього з однакової відстані. Я відчув результат через чотири дні. На п’ятий день я вже заспокоївся! Продовжив далі відновлювати оченята. Але позаймавшись всього днів 8-10 (вісім-десять) я перестав займатися очима. Не тому що став бачити как Арьол, а тому що я дружу з подружкою... Звуть її Лінь. Вона не японка і не китаянка. Вона просто Лінь. Зараз коли я пересиджу біля компутера, то у мене буває погіршення зору. Але я вже НІКОЛИ НЕ СИДЖУ ПЕРЕД МОНІТОРОМ В ТЕМНІЙ АБО ПОГАНО ОСВІТЛЕНІЙ КІМНАТІ! Про відчуття легкості в очах я не пишу, і про те що в сонячний день біль* в очах зникне також не пишу – все це станеться після двох-трьох днів виконання моїх рекомендацій. Про біль в очах в сонячний день – у мене таке було. Коли на дворі сонце – то дивитись на навколишній світ неприємно. Болять очі і освітлені предмети здаються занадто освітленими і коли на них дивишся то болять очі. Точно словами важко пояснити, але я надіюсь, що ви мене зрозумієте. 11. ПРОТИПОКАЗАННЯ: 1 – Якщо менше ніж півроку назад було проведено хірургічне втручання. 2 – Якщо вже є відшарування сітківки (отслоение сетчатки). 3 – Якщо людина вже повністю незряча. 4 – Якщо є механічні пошкодження ока або паразити в оці (незн. можливо я багато передивився Доктора Хауса, але якщо хтось живе в оці то вправами такої проблеми не вирішити).
12. ВСІ ВПРАВИ РОБЛЯТЬСЯ БЕЗ ОКУЛЯРІВ, БЕЗ ЛІНЗ. НА ПЕРІОД ЗАНЯТЬ (а потім назавжди) ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ОКУЛЯРІВ І\АБО ЛІНЗ. В ПРОТИЛЕЖНОМУ ВИПАДКУ НЕМА НІЯКОГО СЕНСУ РОБИТИ ВСІ ЦІ ВПРАВИ.
13. Підсумок: Спочатку робите рухові вправи по 20-80 разів кожну. Ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! Це я вдруге повторюю. В перервах між вправами моргаєте. Потім виконуєте фокусування – в перерві також можна поморгати. І корекція кольоросприйняття (повороти). Потім знову рухові вправи АЛЕ під пальмінгом, тобто "з прогріваням", іще раз фокусування і корекція кольоросприйняття. Два-три рази на день. Не робіть більше трьох разів на день. Вечером перед засинанням з заплющеними очима зробіть рухові вправи. 14. Що далі?: Після того як ви відновите зір, ви можете іще більше покращити зір. Для цього продовжуйте виконувати вправи, АЛЕ збільшіть відстань між собою і намальованим трикутником. Наприклад ви сиділи на відстані 4 метри від листка з трикутником. Відсядьте на 7 метрів і продовжуйте виконувати вправи. А іще через деякий час можете аж на 10 метрів збільшити відстань між вами і листком з трикутником. А можете покращити зір і сказати собі: "Ну я вже бачу краще ніж раніше але не ідеально, але так як у мене нема часу – то для мене і цього покращення вистачить. Поки що більше не хочу займатися своїм зором. Можливо колись… потім… коли знову стану погано бачити – я займусь цими вправами іще раз". 15. Напослєдок: ...
Поширюйте цю інформацію! Для когось вона дуже важлива.
16. Вкінці кінця я не скажу і не напишу, те що обично кажуть певні свідки чогось-там %), і не побажаю здаровья, успєхов, і всіго наілутччєго. Напишу ось що:
Ніякий х… не буде виконувати роботу замість вас.
Ви самі можете прямо зараз почати відновлювати власний зір.
Це все було написано 2015-06-квітня.

Тупею с каждым днем. Преодолеть = Подолати.

Сегодня бегал и пришло мне в голову слово "преодолеть". Начал згадувати як воно звучить на українській мові... Так і не зміг його перекласти :( Только добравшись домой, вспомнил об этом. Забывать что-то - это еще полбеды, а забывать о том что забываешь - це вже катастрофа. Якби я не сидів біля компутера - то вже отупів би до нормального рівня. Став би таким як більшість.

Стоматология, проктология, хирургия, патологоанатомия, психиатрия

Как думаете, психически здоровый человек сможет ковыряться в трупах?, или резать людей?, или заглядывать в 5 точку другому человеку??? Проходят ли эти специалисты детальное обследование у психиатров? И как часто? Я хочу обратиться к стоматологу (впервые в жизни), но как-то страшнякувато.

Firefox Firelux Зрение Программа дополнение для защиты зрения

Без больших лирических вступлений/отступлений
При длительной работе за копмом, убиваются глаза. Особенно напряжение и дискомфорт ощущается если работать в темной или плохо освещенной комнате. К чему это приводит, можете прочесть в самом первом посте на этом волшебном блог сервисе. Если в темной комнате постоянно таращить глаза вна монитор, то эффект можно сравнить с электросваркой. бла-бла-бла и т п и т д... Для уменьшение такого убийственного влияние излучения от монитора я рекомендую установить дополнение Firelux
А также есть
программа
для всей системы.
И для айФонов, и для Вадроидов, и для виндовсов, и для Линуксов. Я не рекомендую работать за компом в темной или плохо освещенной комнате. Но если вам абсолютно нас*ать на ваше здоровье, то флаг вам руки и *** в ***.

Firefox Dark Reader Как я смотрю в интернет Зрение Программа дополнение для защиты зрения

Это продолжение этого поста.
При длительной работе за копмом, убиваются глаза. Особенно напряжение и дискомфорт ощущается если работать в темной или плохо освещенной комнате. К чему это приводит, можете прочесть в самом первом посте на этом волшебном блог сервисе. Если в темной комнате постоянно таращить глаза вна монитор, то эффект можно сравнить с электросваркой. бла-бла-бла и т п и т д...
Я не рекомендую работать за компом в темной или плохо освещенной комнате.

Взадметки нИпрагромиста

Кажись у меня шото с краткосрочной памятью не так, наверное, профф болезня всех программистов и нИпрагргомистов. Бывает такое: забываю что происходило одну, две, три минуты назад. Я использую программку для записи идей, проблем, задач и всего такого... Можете взглянуть на мои взадметки, жописки, заметки, записки. Но там такое... Я и сам уже не всё помню, и не всё понимаю что тама понаписювано :;). Идею, проблему, ошибку, задачу ЗАПИСАЛ, РЕШИЛ И ЗАБЫЛ, "пошел" далее.

Почему такие таблетки ... ?

Почему иногда покупаю такие тИблэтки?
Покупаю мясо... пока домой доберусь, пока его приготовлю... ... пышэм дали: дома перед приготовлением почти половину сырого съедаю. И вода у меня не артезианская. Та и вообще для профилактики полезно.

валєра мене покусав ч1

Я з 20хх якогось року бігаю (бігаВ) з весни до осені. Бігав я по лісах-полях, щоб жити без татупєдського пуза, щоб бути без зайвих жирів.
Але чомусь весною 2021 року придумалось мені, перед початком сезону, залізти в інтернети і глянути на те-і-на-се. Ну може я неправильно бігаю, або неправильно дихаю, чого потрібно остерігатись в лісах і полях... Ну і попав я на цікаву і корисну інформацію про... (ну ви вже здогадались про яких валєр йдеться мова?) кліщів. Начитався, надивився... Ну, думаю, нічого страшного - я ж якось уже кілька років бігаю... Коли я минулі роки бігав то я навіть і не думав про клішів. Головне, коли перепочиваю, не сісти/не лягти на мурашник, бо мурашки будуть і в носі, і в вухах, і штанах/шортах, і там-і-сям. Пам'ятаю один раз видрав кліща з голови, і кілька разів падали на мене прям з дерев. Я навіть особливої уваги не звертав - струсив їх і біжу далі. Але весною 2021 року сталось дещо. Почав я бігати в кінці квітня. Починати завжди важко - так кожного разу. Потім декілька днів я не бігав, були дощі, похолодання. 9 травня 2021 року були "гробики", "красная горка", "вспоминки" - не знаю як правильно це дійство (чи традиція) зветься. Ну от... 8 числа я попер на кладбише доприбирати та навести якісь порядки. Вечером 8 травня я відчув що у мене щось з опою не так. Ну шо тут розказОВУВАть... Покусав валєра праву частину ***. Я його намагався витягти сам, але покусав мене валєра в такому місці, що туди добратись ніяк. Ніч я не спав. І 9 травня, кажись в неділю, поїхав я у лікарню... Але перед тим як доїхати до лікарні, я заїжджав кудись поближче, щоб там витягли кліща, але довелось все-таки звернутись в лікарню. В лікарні шось стукали, свердлили, пиляли, відтягували... - витягли. В лікарню поїхав без шампанських, без шоколадок, без кафетів..., тому коли виходив із "швидкої" сказав "пасіба, пасіба" і все. Але я двом медсестрам приготував деякі подарунки. Краще я про це і не згадував би (какова хр мені себе хвалити?), вже пройшло більше року, а подарунки іще до сих пір у мене. Думаю на днях з'їздити в лікарню, віддати подарунки і сказати "пасіба за валєру". От тільки побоююсь що тих медсестер там нема... Нє, ну понятно шо на смєні
*
можуть бути інші. Я побоююсь що вони там вже не працюють.
 
Ну витягли-і-витягли. І шо із цього всього? Ха!, я після цього МІСЯЦЬ спокійно спати не міг, постійно скрізь і у всьому бачив тих грьобаних кліщів, особливо після того, як я в середині травня хотів продовжити бігання... Тільки на мить зупиняюсь під деревом - падають прямо на голову, на плечі... Тільки зупинився серед поля - глянув на траву, на стежку - бачу тільки кліщів. Вітер дмухне - всі ноги, руки в кліщах. Пробігся я так раз і все. Кончилось бігання: ( А про татупєдське пузо пізніше напишу - я ж бігав, щоб бути без зайвих жирів.
*
- зміні

защитан ИЛИ засчитан

защитан ИЛИ засчитан
Ну хоть сомнения в правильности написания есть. И возможность проверить тоже имеется. Этот пост о том, что со временем память/знания уже не те. Или так и раньше было, но я не обращал на это внимания?
1
2 3 4