Посты Роман Алискин с тегом
газ

1 2

Вирішення проблем (не)оплати житлово-комунальних послуг

Комунальні (газовщщики, електрики, жеки, беки і всі інші) служби в платіжках, рахунках пишуть "якщо ви не сплатите, ми вам відключимо, перекриємо, заблокуємо..., ви потрапите до списку боржників, список буде надруковано в газеті, список буде розклеяний по під’їздаї вашого дому, по вашій вулиці на стовпах та парканах..., ми звернемось в суд - ви сплатите борг і надодачу якусь-там грошову компенсацію, всі судові витрати будуть стягнуті з вас". Ціль цих "пісєм счастія" - залякати і принизити споживача. Атавізм який, мабуть, залишився іще із совєцкага саюза. АЛЕ ЯКБИ ЦІ РЕКІТЬОРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ КЕРУВАЛИСЯ Людми, ЯКІ МАЮТЬ ХОЧ ТРІШКИ МОСКУ і думали б про покращення, ТО, наприклад: можна зробити акцію
"Вчасно сплати рахунок і отримай знижку Х відсотків для наступного платежу"
АБО іншу акцію (для населення всієї України!)
"Три рази підряд вчасно сплатіть за послуги і отримайте приз: мікрохвильовка, праска, пральна машина, міксер, скутер, ..."
- може бути що завгодно. Я ВПЕВНЕНИЙ НА 100% ЩО В ТАКОМУ ВИПАДКУ ОПЛАТА ПЛАТЕЖІВ БУДЕ ВЧАСНОЮ І СТОСУНКИ МІЖ СПОЖИВАЧЕМ І ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ПОСЛУГ БУДУТЬ ПРЕЧУДОВІ. Але згадайте де ми живемо? Всім плятським керівникам монополістичних організацій потрібно тримати населення в страху, щоб всі платили-і-платили, бо вони відключать, перекриють, відріжуть, заберуть... --- Надіюсь я зрозуміло написав. Школярі не зрозуміють. Та вони взагалі читати не вміють. --- В Президенти я не збираюсь. Бо людина що не вміє управляти собою, не може іншими управляти. Якщо якесь б... використає цю ідею в своїй передвиборчій програмі - НЕ вірте! То брехня! ЧОМУ НІХТО ПРО ЦІ ПРОСТІ РЕЧІ, СТОСОВНО ПЛАТЕЖІВ, НІКОЛИ НЕ ГОВОРИВ, НЕ ПИСАВ??? Дописую:

Пив каву з димком

Згоріла електроплитка. Тен вже ніде було куити. Всі магазини вже всьо - позакривались. Тільки кава така гидотна виявилась: без сцукеру, без пампушок, та іще на гойодний жєлудок
*
.
*
- голодні шлунки

Газ подешевшав?

Тільки я не вникав і не хочу вникати в розрахунок ціни на газ. Мені воно навіть не фіолетово, а взагалі ніяк. Все інше знаю і розумію: чим вища ціна, тим більше витрат на виробництво, і тим вищі ціни... Але мене, як НЕ споживача газу, ціна газу не цікавить. А ціни ніхто не збирався знижувати, і не знизить.

У липні ціна на газ для населення зменшиться на 10,4 відсотків

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.
Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус наголосив, що на енергетичних ринках України існує проблема монополізації, що не дозволяє споживачам та українській економіці користуватися конкурентною ціною на відповідні ресурси. Але є випадки, коли споживачі виграють від тенденцій конкурентних ринків. Як приклад він навів нещодавню ситуацію з нафтопродуктами: «Ми провели моніторинг цін і побачили, що оптові ціни суттєво знизилися, а АЗС не відреагували. Ми звернули на це увагу, АЗС дослухалися і зменшили ціну приблизно на 1 грн. Тобто 7 млн автомобілістів отримали зниження вартості, і це економія близько 1 млрд грн на місяць на нафтопродуктах». Водночас актуальним питанням для споживачів залишається ціна на газ та електроенергію. За словами Андрія Геруса, за останні місяці відбулося зниження ціни на газ і є передумови для подальшого здешевлення вже в липні, а сумарне зменшення ціни газу за травень – липень становитиме близько 21%. Присутній на зустрічі керівник інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України» Андрій Фаворов повідомив, що нині на європейському газовому ринку збільшився обсяг газу за рахунок пропозиції російського та американського скрапленого палива, що сприяє зниженню оптових цін. І, відповідно, Україна збільшила закупівлю цього енергоресурсу, який закачує у підземні сховища, – вже є 14,2 млрд куб. м, а на початок опалювального сезону планується вийти на 19-20 млрд куб. м. «У липні ми знизимо ціну для населення на 10,4%», – повідомив він і підписав відповідне розпорядження. Андрій Фаворов також зауважив, що зниження ціни не суперечить умовам співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки є реакцією на ситуацію на газовому ринку.
Заступник керівника Офісу Президента Олексій Гончарук звернув увагу, що вплинути на вартість газу може збільшення Україною власного видобутку. На його переконання, потенціал для цього є перш за все у стимулюванні використання вже отриманих ліцензій на видобуток корисних копалин. «Цей напрям має бути пріоритетним. Також потрібно докладати максимум зусиль для залучення у цю сферу стратегічних інвесторів. Для цього ми створимо прозорі, належним чином підготовлені аукціони, щоб у інвестора було достатньо часу для надання якісної пропозиції», – наголосив Олексій Гончарук. За словами заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Михайла Близнюка, нещодавно завершилися конкурси щодо дев’яти ділянок для видобутку газу, внаслідок чого очікується 430 млн доларів інвестицій у збільшення газовидобутку від канадських, американських та українських інвесторів. У зустрічі також взяла участь голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Оксана Кривенко, яка поінформувала про поточну ситуацію з тарифами газотранспортних компаній та можливості для іноземних компаній щодо зберігання газу в Україні.

Нафтогаз знижує ціну газу для споживачів за ПСО в липні на 11,7 відсотків

НАК «Нафтогаз України» розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО, що діятиме в липні. Нова ціна розрахована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 № 293 "Деякі питання діяльності акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 485, яка застосовується з 01.06.2019). Відтак, ціна газу, за якою Нафтогаз продає його у липні газзбутам та постачає споживачам за ПСО, визначена на рівні 4 905,67 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ та транспортних витрат). Порівняно з червнем вартість газу зменшиться на 648 грн, або на 11,7%. Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну. Це вже друге поспіль зниження вартості газу Нафтогазом: у червні вартість газу була знижена на 436 грн, або на 7,3% порівняно з травнем. Постанова Уряду №485 передбачає, що Нафтогаз для визначення ціни газу за ПСО аналізує 4 показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, та ціну за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року – компанія обирає з них найнижчу. Найменшою виявилася ціна на Українській енергетичній біржі – за нею і була визначена вартість газу на липень.
Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Анекдот про Вакарчука (даже не анекдот, а реальная история). +цена на газ

У нас в селе есть ферма (ну еще как-то сохранилась, не всё разворовали). На ферме есть отдельные загородки для молочных коров, для мясных, для свиней, для малых свиней, для больших свиней. И недельку назад привезли туда бычка для осеменения. Ну бычок такой шо аж ого-го. такой как трахтер. Огромный, с большущими яйцами Определили его к таким же расплодным осеменительным бычкам. Он (тот что приехал не давно) на фоне других выглядит как гэракл. Мощный, мясистый, с большим ***, с большущими яйцыми. Остальные бычки обращаются к нему - давай знакомится, как тебя зовут? - называйте меня Святослав-Яйцеслав. Через пару дней у нас в селе был дождь, гром, молнии, сильный ветер. Бычки которые паслись на поле в панике стали бегать туда-сюда... И в этой суматохе Святослав-Яйцеслав, перепрыгивая через забор, оставил там свои причандалы. А они у него были такие огромные, блестящие, ну прям золотые... Перевели его к мясным породам бычков. А он такой большой, мощный, но уже без причандалов. Мясные бычки спрашивают его: - ты кто такой?, откуда взялся?, как тебя зовут? - называйте меня просто Славик. - вздыхая, проговорил бывший Святослав-Яйцеслав. (анекдот старый, бородатый, но возможно кто-то улыбнётся). +цена на газ

Зниження ціни газу на 25 відсотків

Виходячи із динаміки формування ціни газу на ринку України, і враховуючи дані Української енергетичної біржі – станом на сьогодні 4 643 грн без ПДВ за 1 тис. куб. м , та НАК «Нафтогаз України» – 4 640 грн для промисловості без ПДВ, кінцева ціна газу для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5%, у порівнянні із липневою ціною, та становитиме не більше 4 640 без ПДВ за 1 тис. куб. м. Коментуючи це, Глава Уряду Володимир Гройсман відзначив, що загалом – завдяки наполегливим і послідовним діям Уряду - ціна газу для населення знизиться на 25%. «Незважаючи на спротив монополіста, ми знайшли рішення і змусили Нафтогаз продавати населенню газ дешевше. Ціна на блакитне паливо для населення загалом за три місяці знизилася із 5 803 до 4 640 грн без ПДВ. В результаті дії урядової постанови ціна на газ впала на 25%», – заявляє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №293 і зобов’язав Нафтогаз з червня продавати для населення газ дешевше. Рішення Уряду унеможливлює спекуляції Нафтогазу з цінами на газ.
А хто ж розказував про справедливі ціни на газ?, про нєзалєжніть від аххрессора??? Гросічка, ти голівкою вдарився?, чи шо?, га?

Газ со скидкой: Россия поставила Украине условие (знову Зрада, чи ні???)

Газпром подтвердил готовность предоставить Украине скидку на газ
Президент РФ Владимир Путин на встрече с главой Газпрома Алексеем Миллером обсудили вопрос поставки газа иностранным клиентам. Об этом передает Газета.ru. По словам Миллера, по завершению встречи детально обговаривался вопрос того, будет ли Украина покупать российский газ по прямому контракту. «Поскольку ответ на этот вопрос – это ответ также на вопрос, какие газотранспортные мощности с российской стороны Газпром должен гарантировать для подачи газа в сторону Украины. Но все же первоочередной вопрос: готова ли Украина покупать российский газ по прямому контракту?», – сказал он. Глава Газпрома считает, что ответ на этот вопрос даст понимание того, сколько будет стоит газ для конечного потребителя на Украине. По оценкам корпорации, если сторонам удастся договориться о прямом контракте, то стоимость может быть на 25% ниже текущей.

Герус: в сентябре снизят цену на газ для населения (ну прям чудеса какие-то)

В сентябре цены на газ для населения снизят на 115 гривен за тысячу кубометров по сравнению с ценой в августе. Об этом заявил глава комитета парламента по вопросам энергетики и жилищно-коммунальных услуг Андрей Герус на согласительном совете в ВР. «Таким образом, за последние пять месяцев снижение цены на газ для населения составляет примерно 30%. Поэтому в этом сентябре газ для населения будет дешевле, чем он был в сентябре прошлого года», – сказал он.