Посты Роман Алискин с тегом
почти личное майже особисте

1 2 3 4 5

’’Дибіл, плять’’

Приїхав я тільки що з магазину. Підходжу до дверей, хотів дістати ключі із карманів... Туди-сюди... а ключів нема. Глянувши на двері, побачив, що я ключі забув в дверях. Тому і промовив в голос назву цього поста.

Про варення і мед. Чому люди обманюють? (+ пропажа России)

Дуже коротко: Колись я випадково зустрів Сергія Ч. Спочатку він мені хотів дати одну баночку варення, але потім вручив аж дві баночки. Додому я довіз одну баночку.
Іншу баночку варення я не розбив і не загубив. Я її віддав іншим людям. І лише тільки після того як я приїхав додому, я зрозумів навіщо він мені дав мені дві банки варення. Мабуть він хотів щоб я поділився добром з кимось іншим? Але такого він не казав! Приїхав я додому, відкрив... (не хочу повторюватись. на скріншоті все можна прочитати), але основне напишу:
"Я навіть трішки зрадів, тому що віддав добріше варення іншим хорошим людям"
.
Вся ця історія відбулась зимою. А нещодавно раптово і несподівано в історії з’явилось продовження: Після закінчення другої частини експерименту, ідучи додому з новими трусєлями в карманах, зустрів я Когось. - ооо, здраствуй. - здрасті - мені одна жіночка сказала, що вона тобі хотіла дати банку меду. Но вона передумала, того шо колись вона тобі давала варення, а ти в якихсь соціальних сєтях написав, шо воно тобі не понравилось. Вона сказала шо у неї мед дуже хороший, добрий. Бо вона його бере прям у пчіловодів з харошою репутацією. Но вона побоялась тобі його давати, бо ти опять шось видумаєш і напишеш. Від того що я почув, мої вуха до сих пір то квадратіють, то округляються і не хочуть вірити почутому. Питання: чому? ЧОМУ люди вигадують таке? Якщо телеканал 1+1 бреше, бо робота в них така, то чому всі інші постійно обманюють?
... і багато іншого такого повно в соц мережах та засобах масової дезінформації. Ну а варення я всяке люблю.
Хочу розмістити це у вкантакі. Знову люди будуть щось вигадувати, додумувати. Ну звісно є такі, що все для них - брєд.

Почистив рибу (одну вкрали)

Почистив дві Поки повернувся-розвернувся...
Сусідський кіт спундюкав одну рибину. Мені залишилась тільки одна.

Я думаю чи варто писати про особливих користувачів із соц мереж?

Уже минуло кілька днів після моєї стопідісятої реєстрації в/на фейсбуці. Чомусь мене поки що не заблокували. Думаю що скоро заблокують або я сам видалюсь. Робити мені там нічого. Там така сама аудиторія, як і вкантахті. І вже дещо цікаво-нецікаве там відбулось. От не знаю чи варто про це писати? Мабуть треба написати. еее, ну слова треба я не люблю. Я хочу написати. вже написав https://tbs-mbs.net/post-167-pg1/

Тупею с каждым днем. Преодолеть = Подолати.

Сегодня бегал и пришло мне в голову слово "преодолеть". Начал згадувати як воно звучить на українській мові... Так і не зміг його перекласти :( Только добравшись домой, вспомнил об этом. Забывать что-то - это еще пол беды, а забывать о том что забываешь - це вже катастрофа. Якби я не сидів біля компутера - то вже отупів би до нормального рівня. Став би таким як більшість, що мене оточує.

Ходит ко мне Горпына Чорнорота

Сплю... Слышу кто-то стучит в дверь. Открываю, смотрю и понимаю, что я чё-то не понимаю. Стоит мал... ааа, стоп! Нужно вначале сказать что это было или в час ночи или в полдвенадцатого. Стоит маленькая девочка, лет 11, и говорит человеческим голосом: "Дай цыгарку". Я сначала не понял, но потом ко мне дошло. Есть у нас в селе Горпына Чорнорота. Сделала она трех детей, с мужем развелась, подала на алименты, живет у матери мужа и .... И заявляет что дом ее и никуда она не пойдет. Ее свекровь (мать ее мужа) вроде-бы через суд выгоняют\выселяют ее из дома. Пишем далее... Через постоянные скандалы Горпына бОльшую часть времени шляется по селу и тащит за собой детей. Вернемся к ночи: Горпына спряталась за дверью, выставив перед дверью дочь и заставла ее клянчить "цыгарку". . До этого и после этого ночного происшествия пару раз они ко мне уже приходили. И каждый раз Оксана (так зовут Горпыну) приходит с детьми. Я ей сказал: - Оксана, якшо ты шось хочеш вид мэнэ, прыходь бэз дитэй - гы-гы, дай цыгарку и став кофэ - Ты шо, тупа? чы шо? Ходыш-шляешсяпо всьому сэлу. Та ище й дочку за собою тягяеш... Якый прыклад ты для Саши подаеш? Скоро з нею буде те шо з тобою. Будэ бэремэнна в 14 рокив. - Моя дочка! Так шо ты нэ возникай, а дай цыгарку и став кофэ... Еще один случай: Это было уже в доме. Пустил я эту Оксану к компу. На руках она держит младшего. Смотрит видеоклипы. Малой, Юра, крутится-ворочается, хочет слезть с рук. Говорит: - мама-а, я додому хочу... - ну ищэ оце подывымось и пидэм додому - эээ, я додому хочу - уже почти плачет маленький Юра Оксана лупашыть его и орёт: - а ну цыть! Сыды и нэ крутысь. Щас пидэм. Юра еще больше орёт. Оксана делает музыку громче и качает головой в такт музыке, что-то напевая... Я из другой комнаты смотрю на это всё и немножко офигеваю.
Сделал фото, но оно, кажись, не сохранилось.

Ремонт. Некогда сайтом заниматься.

А пропал я на месяц, благодаря укртиликому.

уху-ху... Два дні я буду з компутером і інтернетами, а потім ... хз

Спочатку кончився інтернет: якась, скоріш всього дуже не хороша бабуся спалила стовп. Є фотодоказ! Майже місяць ніхто нічого не хотів справляти - укртелеком намагається прокладати оптоволокно у центрі, там де цивілізація. А на всих інших абанєнтів їм нас*ать. Потім поліімівся у мене компутер, через кілька днів якось його склаяли. Пропрацював він у мене приблизно днів 4-6. І знову я пропава на місяць. Вчора ніби-то відремонтували, але якщо його не доремонотувати до кінця, то знову через тиждень буде гаплик.
та я сам в шокє від таких подій
Ну то все фігня. Сьогодні іще шось напишу, мабуть, про Горпину Хитропопу. Не про Чорнороту, а іншу - Хитропопу. А іще, завдяки відсутності компутера, відбулась еволюція мого мислення. А іще... А іще я хотів розіслати "спам" коритсувачам. Приблизно такого змісту: "Ви що боїтесь що я обіднію на 50 чи 200 грн? Шось ви всі затихли, чекаєте шмерті сайту?" Але передумав, тому що мені абсолютно пофіг на активність, відвідуванність, не популярність цього блог сервісу. Я займаюсь тим що мені подобається. Про інше пізніше напишу, ЯКЩО знову компутер не почне капризувати.