Сообщения Роман Алискин с тегом
video

1 2 3 4 5 6
СБУ накрыла ферму криптовалют, Как CБУ выдумала кр... (0)
>>>
2018-Feb-02, 01:01
Вирішення проблем (не)оплати житлово-комунальних п... (1)
Комунальні (газовщщики, електрики, жеки, беки і всі інші) служби в платіжках, рахунках пишуть "якщо ви не сплатите, ми вам відключимо, перекриємо, заблокуємо..., ви потрапите до списку боржників, список буде надруковано в газеті, список буде розклеяний по під’їздаї вашого дому, по вашій вулиці на стовпах та парканах..., ми звернемось в суд - ви сплатите борг і надодачу якусь-там грошову компенсацію, всі судові витрати будуть стягнуті з вас". Ціль цих "пісєм счастія" - залякати і принизити споживача. Атавізм який, мабуть, залишився іще із совєцкага саюза. АЛЕ ЯКБИ ЦІ РЕКІТЬОРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ КЕРУВАЛИСЯ Людми, ЯКІ МАЮТЬ ХОЧ ТРІШКИ МОСКУ і думали б про покращення, ТО, наприклад: можна зробити акцію
"Вчасно сплати рахунок і отримай знижку Х відсотків для наступного платежу"
АБО іншу акцію (для населення всієї України!)
"Три рази підряд вчасно сплатіть за послуги і отримайте приз: мікрохвильовка, праска, пральна машина, міксер, скутер, ..."
- може бути що завгодно. Я ВПЕВНЕНИЙ НА 100% ЩО В ТАКОМУ ВИПАДКУ ОПЛАТА ПЛАТЕЖІВ БУДЕ ВЧАСНОЮ І СТОСУНКИ МІЖ СПОЖИВАЧЕМ І ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ПОСЛУГ БУДУТЬ ПРЕЧУДОВІ. Але згадайте де ми живемо? Всім плятським керівникам монополістичних організацій потрібно тримати населення в страху, щоб всі платили-і-платили, бо вони відключать, перекриють, відріжуть, заберуть... --- Надіюсь я зрозуміло написав. Школярі не зрозуміють. Та вони взагалі читати не вміють. --- В Президенти я не збираюсь. Бо людина що не вміє управляти собою, не може іншими управляти. Якщо якесь б... використає цю ідею в своїй передвиборчій програмі - НЕ вірте! То брехня! ЧОМУ НІХТО ПРО ЦІ ПРОСТІ РЕЧІ, СТОСОВНО ПЛАТЕЖІВ, НІКОЛИ НЕ ГОВОРИВ, НЕ ПИСАВ??? Дописую:
>>>
2018-Feb-22, 20:38
Grisly Faye - Хвилями (музика музыка відео видео)... (0)
Незвична музика, але така творчість довго не протримається. Думаю що до літа2018 все закінчиться.
>>>
2018-Mar-01, 22:43
OM Project (музыка музика)... (1)
>>>
2018-Mar-09, 07:35
Сказочный долбо*об. Порошенко.... (0)
Что тут еще можно добавить? >>>
2018-Mar-24, 02:41
Sharliz x FULLER Танцы на стеклах (музика музыка)... (0)
>>>
2018-Mar-27, 04:48
ч1 Послушал не правильную песню - отправляйся в АТ... (0)
Поліцейські, відпочиваючи в ресторані/кафе м. Тернопіль , станцювали під пісню О. Газманова "Офицеры".
Що сталось псля цього, вам розкажуть з тівілізорів. У Тернополі розпочали службове розслідування щодо неетичної поведінки працівників поліції. Про це повідомив головний поліцейський області Олександр Богомол. У одному із закладів Тернополя полісмени танцювали під російського Газманова, незважаючи на те, що офіційно його пісні у місті заборонені міською радою. Як повідомив Богомол, полісмени помилку зрозуміли і відправляються в АТО. — Справді неприємний випадок. За фактом неетичної поведінки працівників поліції проводиться службове розслідування. За попередньою інформацією під час святкування дня народження одна із гостей замовила українську версію пісні, а коли почалась композиція получився конфуз. Люди деколи помиляються. Працівники, які до речі є учасниками АТО, достойно не вийшли з ситуації та не вирішили конфлікт. Працівники зрозуміли свою помилку та 31.03.2018 разом із зведеним загоном їдуть на два місяці в зону АТО для несення служби, — повідомив Богомол.
>>>
2018-Mar-30, 18:27
Armin van Buuren - Orbion (музыка видео)... (0)
>>>
2018-Apr-02, 05:37
Zlata Bakeeva – Растаю (музыка видео)... (0)
Песня и видео не очень, но смотреть
можно.
>>>
2018-Apr-09, 17:08
Пекло (про мультфильм)... (2)
Случайно я посмотрел полнометражный мультфильм под названием "Пекло." Суть этого мульта: Далёкое будущее, Солнце скоро погаснет. К Солнцу отправляется экспедиция с ядерным зарядом для того чтобы "взорвать" звезду и спасти человечество. Эта экспедиция пропала, была утрачена связь. С Земли отправили еще один космический корабль, с еще одной бомбой, которую сделали из последних ядерных запасов Земли. На подлете к Солнцу, вторая экспедиция обнаруживает первый корабль. Потом что-то происходит и команда со второго корабля вынуждена была перебраться в/на корабль первой экспедиции. Но оказалось что на том (первом) корабле кто-то выжил, и этот "кто-то" хочет убить всех членов экипажа второго звездолета. Экипаж второго корабля перебирается на свой корабль и решает лететь прямо на Солнце, принеся себя в жертву ради человечества. Во время когда один астронавт "перепрыгивал" на свой корабль, тот "кто-то" с первого звездолета без скафандра, без кислорода не заметно "перепрыгивает" на корабль второй экспедиции. В конце мульта удалось "завести" Солнце. Земля спасена. Ура!
--- Бредовый мульт - я его целиком не смотрел. Но странный вопрос у меня появился, после того как "кто-то" с первого корабля "перепрыгнул" на второй корабль. Понятно что это мультик, и в реале, нахождение в космосе без защиты, это 100% смерть для человека.
Вопрос: Сколько животных умерло, в результате космических экспериментов, во время полетов людей в космос? Имею в виду недалекое прошлое и нынешнее время. По любому были эксперименты с мелкими животными - их просто выкидывали в открытый космос и наблюдали что произойдет. >>>
2018-May-02, 04:59
285 x 80
285 x 150
285 x 150
285 x 150