360x50

Сообщения Роман Алискин с тегом
video

1 2 3
СБУ накрыла ферму криптовалют, Как CБУ выдумала кр... (0)
>>>
2018-Feb-02, 01:01
Як українці гріються без газу... (1)
Через подорожчання газу дедалі більше українських сімей опалюють будинки альтернативним паливом - дровами, паливними гранулами, пелетами або електрикою. За останні чотири роки газ для українського населення подорожчав всередньому в 6,5 разу. Частково, через падіння гривні, частково через те, що уряд підвищує ціни для домогосподарств до ринкового рівня. При цьому майже половина сімей отримують державні субсидії на газ. Протягом останніх двох років Україна не купує це паливо у Росії.
9 лютого 2018
Серія № 2:
1 березня 2018
>>>
2018-Feb-10, 17:02
Вирішення проблем (не)оплати житлово-комунальних п... (1)
Комунальні (газовщщики, електрики, жеки, беки і всі інші) служби в платіжках, рахунках пишуть "якщо ви не сплатите, ми вам відключимо, перекриємо, заблокуємо..., ви потрапите до списку боржників, список буде надруковано в газеті, список буде розклеяний по під’їздаї вашого дому, по вашій вулиці на стовпах та парканах..., ми звернемось в суд - ви сплатите борг і надодачу якусь-там грошову компенсацію, всі судові витрати будуть стягнуті з вас". Ціль цих "пісєм счастія" - залякати і принизити споживача. Атавізм який, мабуть, залишився іще із совєцкага саюза. АЛЕ ЯКБИ ЦІ РЕКІТЬОРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ КЕРУВАЛИСЯ Людми, ЯКІ МАЮТЬ ХОЧ ТРІШКИ МОСКУ і думали б про покращення, ТО, наприклад: можна зробити акцію
"Вчасно сплати рахунок і отримай знижку Х відсотків для наступного платежу"
АБО іншу акцію (для населення всієї України!)
"Три рази підряд вчасно сплатіть за послуги і отримайте приз: мікрохвильовка, праска, пральна машина, міксер, скутер, ..."
- може бути що завгодно. Я ВПЕВНЕНИЙ НА 100% ЩО В ТАКОМУ ВИПАДКУ ОПЛАТА ПЛАТЕЖІВ БУДЕ ВЧАСНОЮ І СТОСУНКИ МІЖ СПОЖИВАЧЕМ І ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ПОСЛУГ БУДУТЬ ПРЕЧУДОВІ. Але згадайте де ми живемо? Всім плятським керівникам монополістичних організацій потрібно тримати населення в страху, щоб всі платили-і-платили, бо вони відключать, перекриють, відріжуть, заберуть... --- Надіюсь я зрозуміло написав. Школярі не зрозуміють. Та вони взагалі читати не вміють. --- В Президенти я не збираюсь. Бо людина що не вміє управляти собою, не може іншими управляти. Якщо якесь б... використає цю ідею в своїй передвиборчій програмі - НЕ вірте! То брехня! ЧОМУ НІХТО ПРО ЦІ ПРОСТІ РЕЧІ, СТОСОВНО ПЛАТЕЖІВ, НІКОЛИ НЕ ГОВОРИВ, НЕ ПИСАВ??? Дописую:
>>>
2018-Feb-22, 20:38
Grisly Faye - Хвилями (музика музыка відео видео)... (0)
Незвична музика, але така творчість довго не протримається. Думаю що до літа2018 все закінчиться.
>>>
2018-Mar-01, 22:43
Скачать полную версию книги Цветы для Элджернона... (1)
Я не вправе отнимать у тебя жизнь. Кто сказал, что мой свет лучше твоей тьмы?
Ссылка внизу, но она уже НЕ РАБОЧАЯ. Халява кончилась. Ищите на торрентах или в иных местах.
Случайно нашел сайт где можно скачать полную версию книги Цветы для Элджернона. Скачать полную версию книги Цветы для Элджернона можно тут (ссылка в конце поста).
Есть несколько фильмов, снятых по этому произведению, но я думаю что книга лучше фильма (хотя фильм я еще не смотрел). Посмотрю после прочтения книги. Почему я считаю, что книга лучше чем фильм? Потому что ??йдожєственные фильмы не могут отобразить/передать все точно, так как в книгах. Часто фильмы вообще не имеют ничего общего с книгами (только названия могут быть одинаковыми и все). Вспомните "Алису в стране Чудес". Что в книге? И что в фильме? Какая битва? Какой на хрэн Бармаглот?
Фильм не хочу смотреть. Посмотрю после прочтения книги. Посмотрел я фильм Цветы для Элджернона - ахинея, бред и полный ипец. Читайте книги! - они в миллионы раз лучше. А кино... ну посмотрите вы бредятину, впустую потратите полтора часа. Чтение книги, в данном случае, Цветы для Элджернона (наверное я слишком много раз упомянул название книги :)?), не отнимет у вас время, вы не потратите время впустую! Вы не сможете оторваться, пока не дочитаете до конца, вы попадете во многие миры, вы будете одновременно читать, размышлять, анализировать персонажей, события , отношения, дружбу, любовь, ВАШЕ прошлое, ВАШЕ настоящее, будущее. Когда будете читать книгу с вами что-то произойдет, даже возможно вы не заметите этого, но всё равно что-то произойдет. Люди, поступки, дружба, любовь, боль, знания... Ничего нового о книге я не напишу. Все прочитавшие книгу, говорят: После прочтения книги Цветы для Элджернона ваш мир уже никогда не станет прежним.
"Цветы для Элджернона" - лучшее что читал.
Чтение книги это не просмотр полуторачасового фильма с тарелкой хавчика перед монитором или тивилизором. >>>
2018-Mar-09, 00:55
OM Project (музыка музика)... (1)
>>>
2018-Mar-09, 07:35
Сказочный долбо*об. Порошенко.... (0)
Что тут еще можно добавить? >>>
2018-Mar-24, 02:41
Sharliz x FULLER Танцы на стеклах (музика музыка)... (0)
>>>
2018-Mar-27, 04:48
Послушал не правильную песню - отправляйся в АТО... (0)
Поліцейські, відпочиваючи в ресторані/кафе м. Тернопіль , станцювали під пісню О. Газманова "Офицеры".
Що сталось псля цього, вам розкажуть з тівілізорів. У Тернополі розпочали службове розслідування щодо неетичної поведінки працівників поліції. Про це повідомив головний поліцейський області Олександр Богомол. У одному із закладів Тернополя полісмени танцювали під російського Газманова, незважаючи на те, що офіційно його пісні у місті заборонені міською радою. Як повідомив Богомол, полісмени помилку зрозуміли і відправляються в АТО. — Справді неприємний випадок. За фактом неетичної поведінки працівників поліції проводиться службове розслідування. За попередньою інформацією під час святкування дня народження одна із гостей замовила українську версію пісні, а коли почалась композиція получився конфуз. Люди деколи помиляються. Працівники, які до речі є учасниками АТО, достойно не вийшли з ситуації та не вирішили конфлікт. Працівники зрозуміли свою помилку та 31.03.2018 разом із зведеним загоном їдуть на два місяці в зону АТО для несення служби, — повідомив Богомол.
>>>
2018-Mar-30, 18:27
Armin van Buuren - Orbion (музыка видео)... (0)
>>>
2018-Apr-02, 05:37
285 x 80
285 x 80
285 x 80
285 x 150
285 x 150
285 x 150
Активность Статистика Пятница