Посты uspih с тегом
тест

Тестуємо політику конфіденційності блогового сервісу

До речі хто хоче підтримати сайт, своєю мовою, зробіть як я або краще

Все частіше вчені, повязують явища на Землі з явищами в Космосі

Як дивився це відео, на небі у нас о 18:00 хмари так затягнулись, що стало темно в кімнаті. Десь з поточної дати, починається "Бабине літо" і ближчими днями грози. Не надто пізно для гроз? Відео не можу пропустити беру в закладки, читайте перші хвилини про зміни і явища всієї сонячної системи, а не тільки Землі та події до сліз.
Враження, що ми зробили Інтернет, аби за цим спостерігати, на воді і щепках вже нічого немає, цивілізація, спарувалась в он-лайні. І на память приходять ці слова(нижче поясню) 25 І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль, 26 коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться. (Лук.21:25,26) Автор цих слів, євангелист Лука, як один з тих, що розширено передав нам це бачення в майбутньому, і він же один з видатних вчених того часу. Мій основний викладач Біблії, яку я почав вивчати з юнацтва, дає на Ютубі, повну лекцію по цій книзі До речі цей вчитель, проживає в Іспанії
Знайшов ще одни зручний канал по темі подій на планеті
Також скромно аби не спамити в стрічці, вставляю посилання тут, запрошую в мою команду https://globus-inter.com/ru/land/people?invite=7159097 Реєструємось за посиланням, скачуємо додаток(тільки для Віндовс або Андроід) входимо в додаток тими даними, що на сайт. І заробляємо на перегляді оголошень, для України зручно. Перед установкою додатку, тестуйте вашими системами безпеки у мене проблем не знайдено.

Вчимось користуватись радіо. Тест мого Інтернету з модему.

Недолік модему ZTE MF669 , що без карти памяті, може зависати ПК, при перезавантаженні системи та можливі періодичні збої СМС, залежність модему від якісного сигналу, так без антени, Інтернету може не бути або часті пропадання звязку. Між тим з дешевих серій, ця модель чи не найкраща та дає середню швидекість в сучасному розумінні. На відео, мої результати під саморобну антенку Харченко, і не дуже хорошу погоду туман. Тестуємо провайдера Лайфеселл.

Як Лінукс, звідомила про оплату Блогового сервісу

Я вже хотів не світити факт виплати за минулу Пятницю бо боюсь прокаркаю весь сир, своїм хизуванням, але: нижче я писав, що модель мого модему, не рідко глючить в режимі СМС, але інколи й не глючить. Вмикаю ПК, і спливає вікно про новий СМС, відкриваємо зміст:

А як Бологовий Сервіс, виглядає з Віндовс 7?

Вперше відкрив з Віндовс, і здивувався як гидко все виглядає. В запису краще, текст збільшився. Навіть ось пишу, і шрифт, чомусь рваний. З Віндовс, цей сайт, нагадує як ніби школьник крейдою по дошці на раз і зробив сайт.

Качаємо переможця - Брейв проти Файрефокс

Ставимо переможця https://brave.com/smf929 Перемога безумовна!

3G USB модем ZTE mf669 обзор

Перше відео моє, провів тест на саморобну антену Харченко
Друге відео знайшов, він ближче покаже цей пристрій