Посты uspih с тегом
явища

Вересень, бачиться аномальним(нові явища на відео)

По-перше я люблю Вересень, бо він любить мене я народився в цьому місяці. 13 число, я вважаю це число унікальним, за ним відкриваються таємниці і навіть диявол його боїться бо це число викриття. Цей місяць я вважаю продовженням літа, теплий, легкий і приємний. Однак за прогнозами у першій половині очікується навіть спека(прогнози не мої, а синоптиків). Даю відео з каналу, що кожен місяць, викладає нам явища зі всієї планети, вперше освітили "Вогненний торнадо" це неймовірно і в кінці нам говорять, що в стратосфері почались аномальні підвищення температур з цим можливі нові явища на Землі у Вересні. Тож пильнуйте, і кожного часу моліться, щоб змогли ви уникнути всього того, що має відбутись, та стати перед Сином Людським! (Лук.21:36) По ходу даю де можна цілком вивчити цю Євангелію https://www.youtube.com/watch?v=Rl3IP6qbkrw&t=964s

Зміна клімату - шлях до Дня Господнього

Підтверджую, що кожен рік, мій вентилятор все більше часу напрацьовує за літній квартал, буквально по десять днів без вимикання. Ми також почули, що десь у стратосфері, південної кулі, почались аномально завищення температури це нове явище, прогнозує поновлення явищ на нашій планеті. Не можу не показати чи ретранслювати цей показ але ж мало хто його бачив.

Все частіше вчені, повязують явища на Землі з явищами в Космосі

Як дивився це відео, на небі у нас о 18:00 хмари так затягнулись, що стало темно в кімнаті. Десь з поточної дати, починається "Бабине літо" і ближчими днями грози. Не надто пізно для гроз? Відео не можу пропустити беру в закладки, читайте перші хвилини про зміни і явища всієї сонячної системи, а не тільки Землі та події до сліз.
Враження, що ми зробили Інтернет, аби за цим спостерігати, на воді і щепках вже нічого немає, цивілізація, спарувалась в он-лайні. І на память приходять ці слова(нижче поясню) 25 І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль, 26 коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться. (Лук.21:25,26) Автор цих слів, євангелист Лука, як один з тих, що розширено передав нам це бачення в майбутньому, і він же один з видатних вчених того часу. Мій основний викладач Біблії, яку я почав вивчати з юнацтва, дає на Ютубі, повну лекцію по цій книзі До речі цей вчитель, проживає в Іспанії
Знайшов ще одни зручний канал по темі подій на планеті
Також скромно аби не спамити в стрічці, вставляю посилання тут, запрошую в мою команду https://globus-inter.com/ru/land/people?invite=7159097 Реєструємось за посиланням, скачуємо додаток(тільки для Віндовс або Андроід) входимо в додаток тими даними, що на сайт. І заробляємо на перегляді оголошень, для України зручно. Перед установкою додатку, тестуйте вашими системами безпеки у мене проблем не знайдено.