Посты uspih с тегом
інтернет

Відкрити власну справу в два кліки мишкою для України

Завжди стараюсь описати те, що повязано з моїми справами. Такі годинники є музейними https://kabanchik.ua/advert/82414-remont-restavratsiia-godinnikiv виробництво закрите як технологія. Разок провів експеримент і реставрував годинник за 1972 рік(знаменна дата чи не ті роки коли вперше супутник СССР, висадили на Марс, і він відразу зник, та й досі там). Для реставрації, не аби яка дипломатія, довелось купувати його частинами в трьох містах України, і ось мій камінний годинник вже працює майже два роки... Ще реставрував подібний за 1984 рік, це більш вдосконалена модель, сучасна батарейка, витримує понад два чи більше років. Замовників нема, а продають на дошках оголошення без кінця не знаю кому... Хочете відкрити свою справу, ось сюди https://kabanchik.ua/registration/performer?promo_code=u414986 Суперечок про зручність такого сервісу не мало але чомусь думаю від тих хто хоче швидко заробити, попадаються на всякі хитрощі від замовників або хитрують самі. А це та сама моя легендарна робота

Бонус з сайту отримав, і деякі новини від Лайфу

Спробую вкласти виписку провайдера в файл, що воно вийде. Отже за минулий тиждень від Пятниці, я отримав на баланс мобільного ще 45 грн. А ви знаєте, що у Лайфеселл є якась акція(хоча не знаю чи не закінчилась) з певним інтервалом, розігрується 1000 грн. на тих абонентів які найчастіше поповнювали баланс якщо не помиляюсь від 30 грн. Саме під ці поповнення не зайвим буде і мені виграти... Також дізнався, що Лайфеселл, відкрили послугу всього за 20 грн. на місяць, дається Інтернет 2 Дж, на швидкості до 256 кб.с. але ж стандартно до 128 кб.с. і ця послуга безлімітна. Потрясаюче! Що потрясаюче: не всім доступно 3 Дж, і 4 Дж, а 2 Дж все ж доступно майже всім. Виділивши кращу швидкість, Лайф, обскакали Водафон у 2 Дж.

Третій поспіль приз на сайті

Три рази, ще мабуть ніхто не діставав призу з цього сайту, а ми продовжуємо висвічувати наскільки компанія проекту, здатна дотриматись обов'язків. Отже за скрином, провайдер Інтернету, показує порядок виплат і на поточну дату. Спасибі за компанію, не лінуємось працювати, і в Україну будуть вливатись кошти тим чи іншим способом, та новим учасникам також це ж сайт міжнародного плану. Збираємось на сайті, ділимось різними поглядами, спостереженнями, відкриттями, даємо раду один одному, і виграваймо ще більше.
Зі своєї сторони я спробую лайкнути сайт не мишкою а чим дозволяє мені браузер, і винагороджуємо найкращий контент в он-лайн.

You’re invited to our 15-day Crypto Countdown Challenge

Підказую, що всі хто наважився чи хотів би спробувати оптимізувати рекламу в он-лайн, під ресурси свого компютера чи смартфону та ще й заробити на цьому і взяти на себе аби підтримувати творців контенту як наприклад цей сайт або канали на Ютуб, тобто впливати на зміст своїми винагородами. Навіть припускаю, що винагороджуючи блоговий сервіс всі разом ми можемо пришвидшити оптимізацію виплат бо наші винагороди заміщують рекламу на сайті якої ще нема, цим самим в центр подій, стануть не реклами а наші публікації. Але новина в іншому не знаю якого чи просто щоб привабити до проекту: з 28 Серпня на 15 днів, розпочатий розіграш 50 доларів, хто протягом цих кожних днів, зможе вгадати валюту яка стоїть на цей день, тобто нам треба її вгадати і на неї поставити ось тут https://uphold.com/en/crypto-giveaway/ Валют там багато і думаю це не просто, я спробував і пише наступне: Ви здогадалися про "..........." ! Повторіть завтра, щоб побачити, яка валюта запущена, і здогадайтесь, яка валюта наступна! Щоб отримати право на приз в розмірі 50 доларів, вам потрібно буде мати підтверджений обліковий запис. У вас немає? You've spoken, we’ve listened. Starting from Wednesday, August 28, we're adding 15 new digital currencies - one per day - that together represent some of the most exciting projects in the blockchain industry. You can earn $50 worth of free crypto every day for three weeks simply by guessing the next currency to list each day. Good luck and get guessing! І браузер з якого все це здійснюється https://brave.com/smf929

3G USB модем ZTE mf669 обзор

Перше відео моє, провів тест на саморобну антену Харченко
Друге відео знайшов, він ближче покаже цей пристрій