Активность: комментарии к постам (новые сверху), стр 15

Контакты, обратная связь

вместо слова написал именно цифры. И только потом увидел, что писать надо слово. аха-ха. меня там нет, потому и спросил - стоит ли его вообще вести? чем меньше человека в соцсетях, тем больше времени он уделяет реальной жизни. мы с тобой пересекались, моё имя... ааа, понял. Давайте перетянем сюда Семёныча, Марину... (ой, она тут уже есть, но не активничает).
Это же место для опчения на любые темы (+приятный побочный эффект, хоть и маленький, но всё-таки он есть). Ну пока что осваивайтесь, загляните в свой профиль, установите подходящее цветовое оформление... Если вообще ничего не понятно - вспомните когда вы впервые попали на вкантакт или на фб.
Роман Алискин
19 окт 2019, 12:44

Контакты, обратная связь

Когда я регистрировался, я сначала там где цифры капча, вместо слова написал именно цифры. И только потом увидел, что писать надо слово. Насчёт телеграмма, меня там нет, потому и спросил - стоит ли его вообще вести? Я админ форума - rubel.9bb.ru , мы с тобой пересекались, моё имя Владимир Дот.
User57
19 окт 2019, 12:15

Контакты, обратная связь

Я был в\на телеграмме только на время выборов. Чтобы посмотреть на телеграмм изнутри и немножко за определенными новостями следить.
Как вам регистрация? Нормально или не очень? %)
Роман Алискин
18 окт 2019, 12:10

Контакты, обратная связь

Привет Алискин! А что ты пишешь у себя на телеграмм канале?
User57
18 окт 2019, 11:15

Іноді дарує-радує Київстар

Ось, доречі, сьогодні - трохи краще
CyberStranger
17 окт 2019, 21:46

Іноді дарує-радує Київстар

1. Для інтернету я користуюсь смартфоном не тому, що це круто, а тому, що не маю інтернету комп'ютерного 2. Зараз я користуюсь інтернетом, який Київстар мені ПОДАРУВАВ , тобто дав без оплати. А такі подарунки рідко бувають без підлянок. Ото була одна з них. І такі підлянки ніякою додатковою антеною не виправити 3. Індикаторів мережі у мене два, бо сім-карти дві. І перша сім-карта дає доступ до інтернету 3дж, але там уже вичерпаний трафік, і грошей немає А до чого тут сраки? Велика і та, на яку хтось впав?
CyberStranger
17 окт 2019, 21:25

Іноді дарує-радує Київстар

Та мало, звичайно А ще й швидкості немає
Та "дарованому коню в зуби не заглядають
CyberStranger
16 окт 2019, 19:17

Іноді дарує-радує Київстар

Київстрар 2ж. Все. Водафон в дворі дуже погано ловить, а в будинку взагалі відсутній зв'язок. У фейсбуках мене нема.
Роман Алискин
16 окт 2019, 17:01

Іноді дарує-радує Київстар

ееех, я вже давно думаю "куди б мені втекти з/від укртелекому?".
Роман Алискин
16 окт 2019, 11:49

Хлєб і зрєліща (релігія, село і люди)

у мене вже є написання про 1000 грн за один день. Пару днів назад я бухав* із сусідом. І він якось сказав: "зеленський щас 7 президент... а коли буде 8 - то тоді все в усіх буде хорошо". Я відповів: "Я знаю. Так і буде, тому що я буду 8 президентом..." - йо..., точно! Будеш! І я за тебе проголосую. Возьмеш мене помошником.... - аж закричав він. - та не буду я президентом! не буду і не хочу! І не настане "всім хорошо" ні після 7, ні після 27 президента. Справа не тільки в президенті і його поганому чи хорошому оточенні... - і далі я став детальніше пояснювати що до чого. --- Вам (всім користувачам сайту) не хочу пояснювати що і до чого, і для чого. Самі знаєте що і як. --- *- я сиджу, майже засинаю, а сусід "потягує горячітєльниє напіткі" і розказує, і розказує... Я для нього "завжди вільні вуха".
Роман Алискин
15 окт 2019, 11:06