Случайное: комментарии

Контакты, обратная связь

Ты нормально относишься к критике? Если да, то напишу некоторые моменты, котоорые мне показались неудобными. Если нет - то извини. 1 - Почему аватарка идёт после сообщения. Обычно она идёт до, и это помогает понять от кого сообщение. 2 - Слова send, edit, save - очень непривычно. Всё таки хотелось бы видеть русские слова. 3 - Очень странное переключение между страницами, вместо стр.1,2,3 - answ 1393 1398 Насчёт ютуба - прошу в гости. Как и на сайт тоже. Общение - это всегда хорошо.
User57
20 окт 2019, 14:13

Тема для балачок, питань, і всякого такого

1) переведи, все вкладки на английском 2) вот пишу тебе и не могу вставить скрин...
Анонимус
26 янв 2018, 13:13

У нас є 5жо. А у вас?

це я збільшив, щоб було видно новітні технології
Роман Алискин
10 июл 2019, 19:44

НБУ відмовляється від дрібних монет: як заокруглюватимуть решту

Монети убирають, а 2 грн зробили з металу )))
Фан ДМ
27 июн 2018, 09:37

Якщо Вам пощастить і буде правильний час

дякую за цінну пораду - поправив допис - так краще? і дякую за привітання на сайті - насправді жадних проблем не виникало при реєстрації - наче все доступно зроблено (ІМХО)
Borys
24 май 2018, 17:58

А тут знаходяться мої художества

У мене такі бувають, щось мелять, мелять, а потім виявляється що хотіли зовсім не те що писали
Фан ДМ
20 июн 2018, 18:18

2018-06-29, 50 грн

Borys
31 авг 2018, 10:08

Глюки сайту tbs-mbs.net

мені Аркадій ще не писав :) ... можливо забагато фоток підгружав?
Borys
20 июн 2018, 14:43

Как получить деньги? Что такое Пятница? Кто получает выплаты?

Так твій сайт з тегами для пошукових систем працює? А взагалі то треба по різних ворумах покидати посилання. Будуть звичайно приходити за грошима, але все одно почнеться якийсь рух. Просто треба час та налаштувати СЕО теги
Фан ДМ
19 июн 2018, 23:20

Злий я на VODAFONE безмежно

тому що її іще нема. Але вона вам вже не потрібна. Зараз я напишу фотокомент під вашою картинкою. І завантажу якусь картинку. У верхньому меню все буде видно. --- але довідку треба написати.
Роман Алискин
26 май 2018, 15:52

Вирішив запитати стосовно реклами

Цікаво хто і як оцінює корисність контенту?
Роман Алискин
18 апр 2022, 22:57

Лекция «Информационные автократии»

вам понравилось видео?
Весёлый котэ
28 ноя 2019, 14:18

Пост про те, як хлопчик с Мароко вивів з ладу сайт Міненерго...

Список сайтів, які також зламали на сьогоднішній день — GhostBin Для тих, кому ліньки йти на сторінку Папишева)
Tony
26 апр 2018, 14:08

Гей-парад в Киеве

Я живих геїв не бачив (та і мертвих також не бачив), але "Як можна дивитись на вусатого мужика, який..." - то дійсно противно. Але, але... Нехай вони у себе дома все що завгодно роблять - вони ж все рівно вимруть. Але якщо проводять "пряйди" та на державному рівні це підтримується то це хвороба і держави і суспільства (якщо можна відокремити поняття "держава" і "суспільство"). Іще одне "але": Але всі розуміють (або НЕ всі розуміють) навіщо такі "пряйди" проводяться і до якої сім’ї* Україна приєднується. --- * приєднується чи повертається в родину до Європейської сім’ї - це постійно можна почути від того хто вже більше року прощається з нє митою Росієй та повторює своє "остаточне прощавай". Повторююсь: геї геями - хоч комусь противно і хтось сприймає їх за грішників, виродженців, але хай вони існують. Довго вони не проіснують. А коли піарять такий спосіб життя - то я категорично проти такої агітації. Стосовно того що на людях вони займаються неподобством - для мене також трішки неприйнятно, коли в людних місцях відверто лижуться і лапаються особи протилежної статі. Можливо у мене виховання іще із совєцьких часів, де сексу не було, але таке моє відношення, такі думки про все це.
Роман Алискин
18 июн 2018, 19:52

Тут на сайті якісь трабли з двигунцем.

Тому іще раз спробую пояснити (щоб остаточно всіх заплутати і розлякати ;%:))): Наприклад: 1 - для того щоб ВІД ТЕБЕ було +1 у пост ІНШОГО користувача, тобі потрібно написати (цифри тільки для прикладу) 10 постів, 20 коментарів, і бути зареєстрованим на сайті більше 2 тижнів. 2 - Для того щоб ТОБІ було +1 до перегляду поста (якщо твій пост буде переглядати ІНШИЙ зареєстрований і залогінений користувач), потрібно щоб цей користувач відповідав умовам 1 пункту і щоб у тебе також була певна кількість постів, коментарів, і минув деякий час від дня реєстрації. Якщо дуже просто сказати, то користувач який написав 1 пост, 1 коментар, і зареєструвався вчора - не матиме репутації для того щоб від нього було +1 іншим користувачам. І якщо цей користувач створив 1 пост, написав 1 коментар і з моменту його реєстрації пройшло мало часу - він не потрапить вна П'ятницю. --- Якщо іще простіше пояснити, то... Зимою два Користувачі потрапили вна П'ятницю. Ну один іще нічого. Він хоч щось написав і прокоментував. Заробив 235 грн. А інший користувач створив всього лише один цікавий (дуже цікавий) пост. І потрапив вна П'ятницю. Ото тоді я вирішив що так воно не дуже годиться. Інші пишуть, коментують... А тут опанькі - 1 пост і вже 300 грн. --- Але той користувач не отримав гроші. Бо мене уникає і ховається. То знайомий користувач, майже сусід %;)). Але можливо я все-таки змушу його взяти оті 300 грн.
Роман Алискин
17 мар 2019, 06:31

Костянтин Расін вигадав атомну міні-бомбу

ооо, ви перший хто прикріпив файл у пост. Такого іще ніхто не робив. --- А картинку мабуть краще* по центру розмістити, або якщо вставляєте багато картинок по посиланню то всі їх "візьміть" у тег [LEFT] або [RIGHT]. І обов'язково картинки (якщо їх багато) обгорніть в тег
[img]
, а не [bimg]. Потім побачите результат. Про розширене редагування (використання тегів) я не писав іще нічого. Мабуть потрібно про це написати? --- що по темі?: Завтра детально почитаю, хоча... "шото мєня тєрзают смутниє сомненйя", з приводу міні-бомби. --- На сьогодні у мене все. --- * - не знаю: як хоче, так і пишіть. Шо хочете те і пишіть - для цього і створені блогсервіси. Але цей блогсервіс -
особливий
.
Роман Алискин
24 май 2018, 20:02

Не знаю, як додати зображення в коментарі

Я з осені сайтом НЕ займаюсь. Ну тобто дома переписую, але в інтернет нічого не вивантажую. Помилка про "Увікніть куки" майже постійно з'являється в усих. У мене також. Щоб повідомлення зникло потрібно всього лише оновити сторінку. Але якщо в браузері користувач сам спеціальншо відключив куки, то він не зможе залогінитись до сайту (на сайт). Я чекаю тепла... бо зараз через холодну погоду я не можу посилено займатись сайтом.
Роман Алискин
23 янв 2019, 18:17

Глюки сайту tbs-mbs.net

Я підправив Аркадія. Поки що я взагалі
відключив флуд-контроль
. Попередження рахуються тільки за добу. Тобто якщо у вас вчора було два попередження, то сьогодні також може бути два попередження і вас аркадій НЕ заблокує. А якщо за добу у вас буде три попередження, то на четвертий раз (на протязі цієї ж доби), то буде автоблокування.
Роман Алискин
20 июн 2018, 15:35
случайный контент
а я тижнями не заглядаю в телефон
Роман Алискин
05 июн 2018, 03:51