Активность: посты (новые сверху)

1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

2
0
2
3
-
0
2
-
0
2
д
о
б
а
в
и
л
и
с
ь
о
п
р
о
с
ы

Сообщаю (кому?) о том что сегодня добавились опросы. Об особенностях опросов не хочу рассказывать. + темные темы стали еще темнее. А в светлых темах картинки стали ярче чем раньше. Какие темы?: вот эти темы. + поправил
*
под картинками "используется в ..." + некоторые мелкие изменения, о которых уже писал, на которых не хочу останавливаться подробно. Про всё остальное тоже не хочу писать. Для чего?, для кого? ---
*
- это я для себя написал, чтобы помнить что и когда было сделано.

2
0
2
3
-
0
2
-
0
2
О
б
н
о
в
и
л
с
я
,
н
о
п
о
я
в
и
л
и
с
ь
о
ш
и
б
к
и
.
С
е
г
о
д
н
я
и
л
и
з
а
в
т
р
а
п
о
п
р
а
в
л
ю
.

Ошибки появились в постраничной навигации. Прям сейчас исправить не могу - электричество кончилось. Чуток позже исправлю. А также обнаружены траблы со случайным контентом (это только залогиненным пользователям видно).
Постраничную навигацию уже поправил: БЫЛО:

    } else {  //показ весь контьент юзера
      $this->all_user_content = new $this->all_user_content_obj_from_GET($uid);
      $this->vld->is_numpg_correct_id_pg_sort_ss($this->all_user_content_obj_from_GET);
      $this->view($this->all_user_content);
    }

НУЖНО:

    } else {  //показ весь контьент юзера
      $all_user_content = new $this->all_user_content_obj_from_GET($uid);
      $this->vld->is_numpg_correct_id_pg_sort_ss($all_user_content);
      $this->view($all_user_content);
    }

Осталось случайный контент глянуть... Всё. Порядок. В коде были некоторые отладочные штуки, и я забыл их убрать из кода перед обновлением. Можно двигаться дальше. С шикарным монитором (которого у меня еще нет :( ) будет намного приятнее думать и реализовывать то что я задумал. Вот только я как-бэ чуток волнуюсь за покупку. Кто знает что розетка.юа мне пришлет?

п
о
ч
т
и
к
у
п
и
л
2
3
,
8
и
н
ч
е
в
ы
й
Х
в
и
л
и
п
с

обещают 4 числа отправить. Сейчас не хочу волноваться, напрягаться, злиться... Завтра допишу что и как, блеать :((

Л
ю
д
м
и
л
а
,
я
б
л
а
г
о
д
а
р
с
т
в
у
ю
!

Сьгодні зустрів однокласницю, вона...

бліін, ну і як мені тут написати, щоб було однозначно?:
вона дала мені два кексика?, дві булочки?

Люда пригостила/угостила мене смачними
фінтіплюшками
(довелось деякий час подумати над назвою). Щас фото допроявляється. ааа, ну там тільки обгортка, бо я тільки приїхав додому і бігом-бігом з'їв.
Ну а куди ж без реклами?
Фінтіплюшки добрі, прям нямка.
ДОписую: я згадав що Людмила - стоматолог. Як мені тепер ставитися до солодких подарунків? Може у неї клієнтів недостатньо? Якось все це неоднозначно ;%:)))

Ц
а
р
ч
а
н
ц
і
!
,
й
о
б
е
н
-
п
у
п
е
н
*
,
н
у
ш
о
в
и
я
к
н
і
р
и
б
а
н
і
м
я
с
о
?

Царчанці!, йобен-пупен
*
, ну шо ви як ні риба ні м'ясо? Сидите в фубуках, лупите беньки на всякі фоточки, споживаєте непотрібну рекламу... і ніхто вам за це гроші не платить. Самі подумайте: переглядаєте ви фубучну стрічку новин, одна новина від вашого друга, інша від того на кого ви підписані..., а далі новини з якихось невідомих і нецікавих груп/сторінок. Потім новини від ваших друзів і знову рекламний непотріб. Та то понятно шо можна пролистати і не звертати уваги (хулі там дєлов, пару секунд і знову новини від ваших друзів), але якщо згребти всі оті "пару секунд" до купи, то... виходить що в сумі не так вже й мало. Я розумію що ви не зможете жити без фубуків. Витягти вас, без вашого бажання, ніхто і ніяк не зможе. Я іще ось що розумію: дуже тупо рекламувати одну соцмережу з 2-3 користувачами в іншій соцмережі з мільйонами користувачів (це я про фубук). Щазз :) розкажу чому з'явився цей пост, і що я хочу від/з під вас. Коли я бігав як пердя без солі
**
з плакатом щоб пофоткаться і хоч якось заявити (прорекламувати БлогСервіс) про себе (були якісь пости на фубуках чи в інстограмах), то була деяка активність сайту. Через пару днів всі забули :( Доведеться знову потурбувати деяких людей, щоб про мене нагадали. Та зрозуміло що у мене тут нема нічого цікавого... А хіба ви не хочете щось опублікувати, прокоментувати? Чи боїтесь вказувати електронну адресу при реєстрації? хм-м..., дивно. Я колись бачив вкантах/одноксл/фубуках реальні адреси реальних користувачів. +до цього: ваш улюблений фубук слудкує за кожним вашим лайком, за кожним репостом, за кожним словом в коментарях. У мене такого нема. У мене взагалі реклами нема. Я думаю що така найпростіша простота БлогСервісу відлякує користувачів. Тут все елементарно просто. Ось відгуки про сайт.
"велкам ту зе ко мнє"
. Реєструйтесь. Реєстрація сама по собі прикольна, тобто не реєстрація, а КАПЧА. Розкажіть друзям про цей ЧудоБлогСервіс. ааа, ну а про які гроші я згадував на початку? Якщо користувач публікує контент (а інші користувачі переглядають, читають, вивчають, коментують...), то до перегляду додається
+1
. І таким чином в П'ятницю той користувач у якого за тиждень буде найбільша кількість переглядів, отримує виплату 100 грн або 400 грн. Для тестування "криптовалюти" потрібні активні користувачі. Про "криптовалюту" прям зараз (в тч і завтра) не хочу коротко і доступно пояснювати. Сенсу нема ніякого. Користувачів тут - я і Робот Аркадій. Ось сьогоднішня новина від мене. ---
*
- ніхто точно не знає що воно таке
**
- ніхто точно не знає хто такий Пердя і як він бігає без солі або з сіллю

А
Д
М
И
Н
П
Р
И
Б
О
Л
Е
Л
.
З
А
В
Т
Р
А
В
Б
О
Л
Ь
Н
И
Ч
К
У
.
Н
Е
З
Н
А
Ю
К
О
Г
Д
А
Б
У
Д
У
.

Переел много шоколада и апельсинов с мандаринам, немножко обсыпало... Самолечение помогло на два дня. Но... Наверное лекари немножко-множко ох...фигеют от того что увидят. Дожить бы до завтрашнего дня.
Вылечусь - обновлюсь. Хочу чтобы этот мой пост не был последним. --- ДОписываю: Произошло Чудо!, обошлось без больниц. Сам в ах... шокках. Позже расскажу и даже покажу(!).
Вот фото
А позже расскажу что к чему и почему. Было страшно, но сейчас уже больше смешно чем страшно.

В
с
ё
т
е
ж
е
?
?
?
н
а
м
а
н
е
ж
е
(
в
о
л
к
з
а
я
ц
з
а
е
ц
б
е
л
к
а
к
о
л
о
б
о
к
)

Качество такое как есть
Я не знаю это прошлая белка, или другая? Вроде бы похожа на другую. Одна рыжая прибегает, а другая сероватая. Сегодня серая прискакала. А может эта та самая, что раньше была? Я хз... Что-то она мне ворчала-фуфукала-пыхтела, но я не понимаю их языка.
волк заяц заец белка колобок
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>