Активность: посты (новые сверху), стр 2

1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

С
а
м
ы
й
п
о
с
е
щ
а
е
м
ы
й
с
а
й
т
:
)
)

Самый посещаемый сайт - везде по нулях, но мне это даже не фиолетово, а вообще аж никак.

И
д
и
о
т
ы
в
В
а
р
у
с
е

За нецензурщину извинятся не буду!
В селе есть супермаркет Варус. Какие-то идиоты решили сделать перестановку товаров. Все постоянные покупатели до сих пор вспоминают руководителей "нэ добрым и не тыхым словом" руководство этого магазина, блеать. Я тоже не один раз "згадав". Захожу я по подсолнечное масло, прям на входе смотрю, а там собачьи шампуни и всякое дерьмо стоит на полках - пошел в атб, купил масло. Захожу по сахар - сахара на привычном месте нет - в атб купил сахар. Забегаю купить чай, а там вместо чая - горох, пшено и др крупы. Я разворачиваюсь, НЕ замечаю чай, который рядом, и иду в атб покупать чай. Долбоибические менеджеры не знают и не понимают покупателей. Я же не на экскурсию пришел, и не собираюсь играть в квесты по нахождению нужного товара. Я, блеать, самый главный персонаж в их грьобанном бизнесе. Я Покупатель. Я оставляю этим долбо?бам свои деньги, как и тысячи других Покупателей! Лучше бы эти варусные идиоты таблички на длинных ножках поцепили (чтобы было сразу видно, что где): ЧАЙ/КОФЕ, ПРИПРАВЫ/КЕТЧУПЫ..., КРУПЫ, МЯСО/КОЛБАСЫ... Так и постоянным покупателям будет легче ориентироваться, и новые покупатели будут благодарны. Перестановка с целью заставить Покупателя ходить, искать товары???... Это может только для сельского быдла сработает. Селюки даже представить не могут что что-то может быть по другому. Щас я сообщу в главные офисы Варуса, пусть таблички цепляют. А тех долю?бов, которые придумали перестановку сделать, пусть на хер увольняют. Вже відправив, але табличок не буде!

У
к
р
а
ї
н
а
н
а
й
д
є
м
р
о
к
р
а
т
и
ч
н
і
ш
а
д
е
р
ж
а
в
а

Вчора надумав залізти в інтернет. Туди-сюди, майже все недоступно. Спочатку подумав що це у мене щось не так... Але... Але потім стало зрозуміло що до чого: --- In 2017, we launched Proton VPN because there was no trustworthy, reliable, and freely available VPN service. Our motivation was simple. Because our services, such as Proton Mail, play a crucial role in ensuring freedom and privacy worldwide, we knew authoritarian governments would eventually try to block them. But with Proton VPN, people can bypass those blocks and continue using Proton Mail. Over the past few years, Proton VPN has become an essential tool, helping ensure the free flow of information for tens of millions of people during crises and wars around the world.
 
В 2017 году мы запустили Proton VPN, потому что не было заслуживающего доверия, надежного и бесплатно доступного VPN-сервиса. Наша мотивация была проста. Поскольку наши сервисы, такие как Proton Mail, играют решающую роль в обеспечении свободы и конфиденциальности во всем мире, мы знали, что авторитарные правительства в конечном итоге попытаются их заблокировать. Но с Proton VPN люди могут обходить эти блокировки и продолжать использовать Proton Mail. За последние несколько лет Proton VPN стал важным инструментом, помогающим обеспечить свободный поток информации для десятков миллионов людей во время кризисов и войн по всему миру.
---
Вже і VPN-сервіси блокують. Скоро залишиться тільки "українська правда" та іще кілька газет-вонючок. Буде так як і з телеефіром - один канал на всю країну. Мабуть скоро сайт буде недоступний з території України.
Все правильно українська влада робить. Україні не потрібні росіянські змі, вплив Росії на Україну нє нуж0н. Підтримую українську владу. Зеленський молодець - скоро нам всім...

М
о
л
о
д
ц
і
,
б
р
а
в
о
!
В
с
и
м
р
а
й
о
н
о
м
з
а
т
к
н
у
л
и
А
л
і
с
к
і
н
а
.

Написав я дещо про аптеку і про зоомагазин, закинув у фубук. Публікації повидаляли. Видалила не адміністрація фубука, а адміністратори груп. В описі груп (категорія груп) написано "Активісти, Захист прав людини". Ну, еее, те що мені продали, а я, придурок, купив - то одна справа. Інша річ у тому, що правда нікому і нах непотрібна. "Дехто" попросив щоб публікації видалили (бо адміни і олігархічні структури давні і хороші друзі), і публікації видалили. От тепер думайте де ви сидите і що читаєте, грьобані dahi. Думав я продовжити боротьбу... але передумав. Нах кому це потрібно. Ото коли хтось здохне - тоді вже без мене будуть розбиратись хто що для чого і навіщо.

Т
о
й
с
а
м
и
й
м
а
г
а
з
и
н
,
а
л
е
ш
у
т
є
є
ч
к
а
і
н
ш
о
г
о
р
і
в
н
я
.
П
о
р
в
а
н
и
й
Т
ю
х
т
і
й
.

Знову поїхав я по мясо. Але спочатку в один магазин, потім в "я вип'ю, потом вспомню". Коли виходив з "я вип'ю, потом вспомню" я почув "у вас задничина є?"
Ну це не дуже і смішно. Рівень Петросяна.
 
Але я про цю шутєєчку (що в магазині почув) чуть не забув, бо додому газував так шо спалив дінамку, порвав штани,
порвав тормоза у Тюхтія.
Ну а м'ясо вже там де треба.
Приготується якраз в той час коли до мене прийде "моє кохання" і почне мені мозок іпати.

І
н
о
п
л
а
н
є
т
я
н
є
у
ж
е
т
у
т

Вчора прибирав біля двору і згадав що у мене уже є фото прибульців з інших світів. Давно-давно мені було цікаво шо то за фігня в кінці літа починає вилазити на траві
Був малим, боявся підходити до цієї форми життя. Ну фіг йо зна шо воно таке: чи рослина, чи тварина, чи може взагалі залетіло з інших планет. Трогав його паличками, дивися, придивлявся... Може воно і на людей стрибає та обплутує їх...
Ні серця, ні коріння нема.
Інтернетів в ті часи і близько не було. ось тут розказують і показують шо воно таке.

В
ч
о
р
а
ш
о
с
ь
р
о
б
и
в
б
і
л
я
д
в
о
р
у
і
з
г
а
д
а
в

Вчора шось робив біля двору...
я ж х0зяін, вже більше 10 років ніяк руки не дійдуть щоб поправити оцю фігню
і згадав про іноплунєтнє життя...

А
н
д
р
е
й
Д
е
р
ж
а
в
и
н
-
Н
е
п
л
а
ч
ь
,
А
л
и
с
а
!

Вже кілька днів у мене на повторі звучить тільки одна пісня.

З
а
ч
е
м
м
н
е
п
у
с
т
а
я
б
у
т
ы
л
о
ч
к
а
и
з
-
п
о
д
с
п
и
р
т
а
в
о
з
л
е
к
о
м
п
у
т
е
р
а
?

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?
1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>