Активность: посты (новые сверху), стр 6

1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 > >> >>>

П
о
з
д
р
а
в
л
я
ю
с
е
б
я
с
Д
н
е
м
р
о
ж
д
е
н
и
я
(
к
а
к
о
й
с
м
ы
с
л
.
.
.
?
,
н
а
х
ф
и
г
а
.
.
.
?
)

Чё себе пожелать... ??? та хз шо.
Хочу узнать и понять зачем/для чего/для кого я живу? И еще пара вопросов у меня есть, но ответов наверное никто не знает. Например, я хочу знать и понимать Что такое время? Почему оно течет, движется только в одном направлении? Или в других реальностях оно может быть всяким: и вперед и назад, и вверх, и вниз... ??? Та вообще, существует ли ответ на этот\эти вопрос\ы?
 
--- Однажды я спросил кого-то: "никто не знает что такое время... где оно началось\откуда и когда появилось? Или оно было всегда?" Кто-то стал отвечать "ну в Египте сначала были солнечные часы, потом песочные..." Я не стал слушать, сказал "это всё понятно. Это история того как человечество изобрело/придумало единицы измерения времени, но вопрос "что такое время этим не объясняется"".
 
Ах, да, чуть не забыл, ДОписываю: Я не люблю День рождения и Новый год.

Х
о
ч
у
з
а
п
и
т
а
.
.
.
З
а
п
и
т
у
ю
!
Ч
и
м
п
о
г
а
н
и
й
?
,
ч
и
м
х
о
р
о
ш
и
й
ц
е
й
б
л
о
г
с
е
р
в
і
с
?

Запитую (у двох з половиною користувачів):
Чим поганий цей блогсервіс? Чим хороший блогсервіс? Що подобається?, що не подобається? Що треба змінити?, що не зрозуміло? Те що тут майже нема ніхто - я і так знаю. Пʼятниця актуальна, хоч я і прибрав суми виплат на 2023 рік. Не хочу щоб тут зарабативалі дєньгі. Виплати - то побічний ефект, а не заробляння грошей. і ето... Ви знаєте що є можливість створювати опитування?

А
п
о
т
о
м
б
у
д
е
м
п
і
с
ю
с
о
с
а
т
ь

Був у мене сту... хм-м... а чому був?, і чому у мене? Навчався я десь і якось, одногрупник, Паша Церковний (таке прізвище у нього) готовив студєнчєскій кампот. Я такого раніше ніколи не робив і не пив. Набравши в чашку води з під крана він бахнув туди одну ложку варення, потім іще одну...розколотив, спробував, іще одну ложку варення додав, а потім іще одну набирає в банці... А я і кажу: "Паша, а не багато буде? Треба ж якось економити. Бо сьогодні-завтра і все. Варення
*
кончиться, шо потом будем робити?"
"А потом будем пісю сосать" - відповів він.
 
Я під час студєнчєства дізнався, що чай можна заварюбвати в чашці і пити його з чаїнками, періодично попльовуючи. Інший ригатєльний пост із студєнчєскіх лєт пізніше напишу. ---
*
- варення було не моє, а його.

Г
о
т
о
в
и
м
ш
о
Н
и
б
у
д
ь
в
м
е
с
т
е
с
Р
о
м
а
н
о
м
А
л
и
с
к
и
н
ы
м
8

З лимоном!!!
Сухуваті получились, мабуть тому що першу партію я зробив з м'яса на якому не було ніякого жиру. Друга партія з шматочками жиру, буде в самий раз. --- Даа-а..., получилась нямка!

К
а
к
с
м
о
т
р
е
т
ь
п
л
е
й
л
и
с
т
н
а
ю
т
у
б
е
в
р
е
в
е
р
с
н
о
м
р
е
ж
и
м
е
,
с
н
и
з
у
в
в
е
р
х
?

Как смотреть плейлист на ютубе в реверсном режиме, снизу вверх?
Как смотреть плейлист на ютубе в обратном порядке? Зачем такое нужно - не хочу объяснять.
Есть такой сайт playlist.toolsВводите адрес плейлиста...
и смотрите в обратном порядке.

С
ч
е
г
о
в
с
ё
н
а
ч
а
л
о
с
ь
А
в
т
о
м
а
т
и
з
а
ц
и
я
б
и
з
н
е
с
-
п
р
о
ц
е
с
с
о
в
0

Тут правильніше сказати не "З чого все почалось", а "Чому це ТОДІ не почалось?" Коли я работав на компуктері
*
в колхозі,
то одного разу підходить до мене начальник і каже: - а ну Роман, давай будем список людей робити... - який список? для чого? шо в ньому буде? - список людей в алфавітному порядку на видачу паїв - ааа, ну це понятно. а шо потом з цим списком буде проісходить? - запитав я, бо я хотів (бо дурний був!) якось автоматизувати деяку паперову хрєнь і продовжив: - список можна напечатать в блокноті, в текстовому редакторі, в програмі для роботи з електронними таблицями. А потом можн... - ти багато балакаєш. Ось список, давай работай!
 
Після цього я зрозумів що мої знання і вміння в колхозі не потрібні. Це було більше 20 років назад. З тих часів мало що змінилось. Я нікого ніяк не обзиваю (хоча міг би пожостчє виразитись). Як було 20 років назад так все і залишилось. В Залупівці якщо хтось може у ms word створити якусь таблицю - це вже спіціаліст, а якщо щось кумекаєш і вмієш в квадратиках (ms exсel) - то це вже суперспіціаліст. Про ms access мало хто щось знає. Я освоював ms access сам: 5 книга знизу в лівій стопці
Те що в аккадємії вчили - то якось не воно. І навіть з 1с в аккадємії я стикався лише пару разів. Толком так і не розібрався. Потім колись ставив собі якусь версію з сд-диску, щоб пощупати, поклацати, але навіть тоді не зрозумів що до чого. Шото мене не в ту степь поперло... Так оот, шо там з колхозом...? Я, бл., не один раз вносив зміни у той список пайовиків (чи пайщиків), бо!!! виявляється є люди які краще за комп'ютер вміють розставляти людей в алфавітному порядку. Як це так? Список був складений людиною і потрібно було, щоб він був не в алфавітному порядку, а саме так як його склали. Сперечатись з ними, доводити що після букфи "бе" іде букфа "ве" я не міг, бо вони краще знають алфавіт. На завершення: З тих часів я ніколи сам нікуди не ліз з своїми пропозиціями і новаторськими ідеями/рішеннями. А недавно захотів допомогти, але!!! мене ніхто не просив про допомогу. Не хочу сильно нав'язуватись, бо тоді все це буде виглядати по дурному, неадекватно. ---
*
- то в селі так балакали: - а де ваш Роман работає? - работає в колхозі на компуктері - так він спеціально десь учився? - ага, учився і вивчився.

А
в
т
о
м
а
т
и
з
а
ц
и
я
б
и
з
н
е
с
-
п
р
о
ц
е
с
с
о
в
1

Щас занят созданием полезной штуки.
Недавно зашел к однокласснице в магазин, у нее три магазина (три точки продаж). Глянул как она делает приемку товара и вспомнил что я что-то знаю и умею. Вместо того чтобы руками и калькулятором по несколько минут делать начисления, можно все это сделать за полсекунды.
Это я только приемку товара сделал. А если всё-всё перевести из бумаги, калькулятора и ручки на КОМПУТЕРНЫЕ РЕЛЬСЫ?

Г
о
т
о
в
и
м
ш
о
Н
и
б
у
д
ь
в
м
е
с
т
е
с
Р
о
м
а
н
о
м
А
л
и
с
к
и
н
ы
м
7

У меня есть
... ааа, ну и соль тоже есть. Костер щас будет... Думаю, вопросов нет "шо мы будем готовить?", или кто-то сомневается? Жаль лимона в магазине не взял. Следующий раз буду с лимоном готовить
... и это... еще полкастрюли сырого есть. Думал не получится. Получилось!, но с лимоном было бы вкуснее. Замачивать следующий раз буду не на час, а на ночь. Дописываю: Я уже наелся, но через пару минут доготовится еще одна порция. Оставлю на завтра или... на ночь :) - смотря какой аппетит будет. Если бы кто-то из местных олухов читал бы мои пописывания, то может я с ним и поделился. А еще если бы был лимончик... мм-м... мням! А так придется самому есть ночью или аж завтра утром.
 
Щас пойду гляну, может уже собакены сожрали...

О
ш
и
б
к
и
в
П
о
п
у
л
я
р
н
о
м
с
К
а
р
т
и
н
к
а
м
и
и
з
к
о
м
м
е
н
т
а
р
и
е
в

Или я не обновил код или еще не исправил ошибки.
Буду разбираться.
1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 > >> >>>