Активность: все открытые посты по тегу
Tesla
(новые сверху)

Вперед в минуле або чим наДИхався Ілон Маск: історія виникнення електромобілів

Виявляється, що ідея авто на електрорушійній силі не така нова як хтось міг подумати і герой на фото вище в цьому аж ніяк не першопроходець. Отож зробимо з вами, шановні читачі, екскурс в історію електрокарів. Виявляється на початку ХХ століття близько 30% тодішніх авто в США працювали на електриці і саме електрокари були першими самохідними екіпажами, які лише за декілька десятиліть витіснили машини на спирті та бензині. Трохи цифр в датах
ХІХ, 1832 рік
Перші досліди з "самохідними екіпажами" робив англієць Роберт Андерсон. Саме йому належить пальма першості з винайдення "воза на електричних батареях". Нажаль, історія не зберігла для нас світлин цієї диво-машини. Наступного разу "електричний залізний кінь" виходить на арену 1899 року вже на справжніх автоперегонах.
На фото бельгієць Каміль Женатці, на електромобілі La Jamais Contente вперше розігнався до швидкості 100 км/год. Автомобіль був ним спроектований самотужки, "з нуля". Кажуть, що після такого тріумфу певний час містами Європи їздили перші електротаксі.
ХХ, 1900-1910 рр
Близько третини автівок на дорогах США працюють від електричних батарей. Такі машини були розраховані в першу чергу (як це не дивно) на жіночу аудиторію, прикрашалися квітами, дорогою обшивкою та годинниками ))) Велетні тодішньої промисловості та науки Генрі Форд та Томас Едісон працюють практичним та недорогим електрокаром, що мав би запас ходу 160 км. Але на той час їм не вдалося втілити цю ідею в життя, вони припинили всю дослідницьку діяльність в цій галузі, про електрокари було забуто на 50 років.
1959 рік
Зоряний час електромобілів в 20-му сторіччі минув, а до 21-го століття було ще далеко та деякі спроби зробити екологічне авто мали місце і тоді "У 1959 році фірма National Union Electric Corp. переробляє сотню моделей Renault Dauphine, обладнавши їх батареями. Серія отримала назву Henney Kilowatts: всього продали 47 машин, більшу частину було продано енергетичним компаніям. У 1960 роках, зважаючи на зростаюче занепокоєння щодо забруднення повітря і погіршення екології в мегаполісах, дослідні зразки представляють і інші гіганти індустрії, наприклад, General Motors."
Renault Dauphine
1990 роки
Висунення більш жорстких вимог до викидів парникових газів змусило автовиробників знову задуматися про машини на альтернативному паливі. У 1997 році General Motors представила EV1: в цілому компанія випустила більше тисячі одиниць цього електрокара, надавши їх в оренду жителям Каліфорнії і Південного Заходу США в рамках ринкового дослідження. Тоді ж у продаж надходять перші гібриди Toyota Prius і Honda Insight, а Nissan влаштовує презентацію фургона Altra EV, який в рух приводили літій-іонні батареї.
EV1
А Tesla Motors з`являється на білий світ лише в 2003 році, так би мовити на плечах гігантів, як колись писав Ньютон. Ось така в мене сьогодні вийшла історія, бажаю всім приємно провести час в Мережі!
За матеріалами видавництва Bloomberg
случайный контент

Как создать пост Как создать фотоальбом Новый пост Новый фотоальбом

Нуууу, эээ, а не скажу. Кто разберется - тот будет шмеяться над теми кто этого не понимает.

Пассажиры (фильм, 2008) - рекомендую посмотреть

Психотерапевт Клэр Саммерс просыпается ночью от телефонного звонка, ей сообщают, что она назначена куратором у группы людей, выживших в авиакатастрофе. Один из выживших пассажиров Эрик отказывается от сеансов групповой терапии и пытается полностью изменить свой образ жизни. Клэр считает, что это последствия авиакатастрофы и Эрик просто хочет избежать тех чувств, которые ощущают другие пассажиры после такой трагедии. Чтобы помочь Эрику, Клэр соглашается вести с ним сеанс лично, но эти сеансы приводят к взаимной симпатии между ними. В это время с сеансов групповой терапии один за другим пропадают выжившие пациенты, что приводит девушку к мысли о том, что авиакомпания убирает свидетелей, скрывая истинные причины крушения. Пытаясь выяснить, что происходит, Клэр собирает информацию об авиакомпании и узнает, что это уже не первый случай на их счету, случаи взрывов были и в прошлом, а это значит, что на этот раз авиакомпании грозит закрытие. Психотерапевт встречается с представителем авиалиний Аркином, который дает простое объяснение — самолет упал из-за человеческого фактора, пилот в тот день просто переутомился. Версия Аркина Клэр не устраивает и она продолжает расследование, но в итоге замечает, что авиакомпания теперь преследует и её тоже....