Роман Алискин: ч. 1 Вправи для відновлення зору, як відновити зір без операції, гімнастика для покращення зору ᐯ

Це самий перший пост на цьому блогсервісі. Мова піде про відновлення зору. Історія буде з відтінком (чи присмаком) мого вишуканого таланту написання. Я вже давно хотів написати щось таке і відправити в плавання до тирнетів, але руки ніяк не доходили. Сьогодні настав час. Про що тут буде написано?: про те як я за короткий проміжок часу "вбив" свої оченята, а потім відновив зір. Я люблю пописувать всякі цікаві історії, але тому, що я не хочу витрачати час на цікаві історії (вам буде не цікаво), то зараз і перейду до суті цього послання, але все-таки важко втриматись від застосування свого вишуканого таланту написання. Чому і ЯК СИЛЬНО я втратив зір? Втратив я зір через лінощі. Була зима, холодно, темніє в 3 часа дня… Жив я в хаті з двома кімнатами. В одній кімнаті перегоріла лампочка і я перекрутив лампочку із кімнати де був компутер в інші кімнату. Довелося мені деякий час сидіти перед монітором в абсолютно темному приміщенні. Я навіть коли шукав клавіші на клавіатурі то думав, що так можна і очі вбити. Та іще щось сталося з монітором – мабуть змінилась його частота, бо шось зображення стало якесь не чітке. Перевірив я частоту відеоадаптеру – вроді би все правильно. Стоїть 75 Гц. Хренйозна шо трапилось.
Це ось тут я дивився частоту монітора. ДЛЯ ЧОГО це я так детально розказую – нижче дізнаєтесь. І раптом (чи вдруг) настав новий день… Проснувся вранці і вирішив обрізати ножицями свої кігтики. Взяв ножиці… а от нігтів на руках я вже і не бачу!!! Ну злякався трішки, але потрібно було щось робити… Ото тільки після того як я утром не зміг побачити свої нігті я зрозумів, що сталось з монітором. То я вже так увесь світ бачив, бо угрохав оченята. Тепер про Герци. В несучасних моніторах з ЕПТ (электронно-лучевой трубкой – кажись воно так називається) коли ставиш частоту на 50-60 гц – зображення розмите і не чітке – ото я так увесь світ бачив.
Я НАВІТЬ НЕ МІГ З ВІДСТАНІ 2 МЕТРА РОЗДИВИТИСЬ НОМЕР НА АВТОМОБІЛІ!!!
Чому так сталося?: Тому що я постійно лупив беньки в монітор в абсолютно темній кімнаті. І згадав шо колись давно, коли іще у мене був чорнобілий тівілізор, то мені постійно казали що ніззя дивитись тівілізор без світла. Тепер-то я понімать що і до чого. Ну і звісно ж як же тут могло обійтись без моєї найкращої подруги, яку звуть… (та нє-є, ніхто її не зве: вона сама приходить!). Звуть мою подружку Лінь. Я не купив тієї зими лампочку. Бо відітє-лі "зима, холодно, снігг, завірюха, слякоть"… - і за це мене очікувала розплата.
Лірічєскоє отступлєніє:
Я оці дві сторінки вже три тижні ніяк не хочу дописувать. Просто не хочу та і все. Але люди яким я обіцяв надіслати інформацію чекають. Тому знову сів за написання. Із тим хто всрався розібрались. Залишилось питання: Що робити? Коли я дуже сильно втратив зір, то я зайнявся пошуками інформації як відновити зір і мене направили пошукати "Жданов восстановление зрения". Пошукав я і знайшов. Але я подивився лише першу лекцію і все. Багато лекцій є на тиТрубі, але я всі їх не дивився. Для розуміння теорії обов'язково подивіться про що там йдеться мова. Також дуже багато гігабайт відео є тут http://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=Жданов%20зрение , але на трекері треба зареєструватись.
Що робити?
1. Потрібно робити зарядку для оченят два, три рази в день. Скільки разів кожну вправу робити? Ну ось наприклад зробіть безперервно 10 поглядів вліво-вправо? Відчуття в очах не зміниться. Тобто нічого ви не відчуєте в очах якщо 10 раз швидко будете переводити погляд вліво-вправо. А якщо зробите 200 разів вліво-вправо, то відчуття в очах будуть трішки схожі на відчуття в ногах, після 200 присідань. Так от по скільки разів потрібно виконувати кожну вправу… Ну 10 то буде дуже мало. 200 то буде забагато. В середньому потрібно виконувати по 20 або 40 або 60 або 80 раз. Перший тиждень робите по 20 раз, другий тиждень по 40 раз, наступний по 60 раз кожну вправу. Тобто в перший тиждень 20 поглядів вниз-вгору, 20 поглядів вправо-вліво, і всі інші вправи також по 20 раз. Другий тиждень по 40 раз, і так далі, але не робіть більше 100 разів! При виконанні вправ ніяких різких рухів не повинно бути. Робіть вправи без перенапруження! 2. Що саме треба робити?: Нижче я схематично нам0лував шо і як робити. Кожну вправу потрібно робити 20-80 разів, (АЛЕ ви можете додати свої вправи: Можете описувати очима коло, можете "малювати" квадрат, робити напівкола зверху і знизу, проявіть фантазію тільки пам’ятайте, шо якщо ви робите кругові рухи оченятами в одну сторону, ТО ОБОВ’ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ ТАК САМО І В ІНШУ СТОРОНУ). Після кожної вправи ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно швидко-швидко поморгати. Так швидко як метелик махає крилами. Скільки часу потрібно моргати? Приблизно 20-60 секунд, але це тільки приблизно. Ви ж не будете засікати із сукєндомєром тривалість моргання.
3. Наступну вправу я придумав сам!: Що потрібно? Потрібно білий лист А4, олівець і лінійка, нитка або дріт (1 метр), 2 кнопки або 2 гвіздка. Малюємо наступний малюнок. Обов'язково лінії повинні бути такої товщини як на малюнку. Ну не точно такої товщини, а обов’язково одна сторона тоненька, інше товстіша, і іще одна товста. Посередині хрестик. Чому потрібні лінії різної товщини – далі розповім. Хоча ви і самі зрозумієте, під час виконання цієї вправи.
4. Розміщуєте цей листок з трикутником на стіні або на дверях. А до стелі прикріплюєте нитку чи дріт. УВАГА!: словами важкувато пояснити, тому на фото і на схематичному малюнку буде зрозуміліше. Але спочатку спробую словами описати. Якщо ви будете виконувати вправу сидячи на стільці, то розміщуйте листок на рівні голови. Нитку прикріплюйте так щоб хрестик на малюнку, нитка і ваше будь-яке око утворювали пряму лінію. Дивіться схематичний малюнок нижче. Нитку або дріт прикріпити необхідно на відстані 3-5 або більше метрів від намальованого трикутника. Якої товщини підібрати нитку або дріт? Товщина повинна бути такою щоб ви могли на відстані 7-10 см бачити нитку або дріт.
Якщо ви не бачите всіх трьох ліній і хрестика на листі з відстані 3-4 метрів, то зробіть лінії товстішими. Тільки обов’язково треба домалювати так щоб одна була тоненька, друга товстіша і третя ще товстіша. Після приготувань влаштовуєтесь навпроти малюнка, ОБОВ’ЯЗКОВО ТАК ЩОБ ХРЕСТИК В ТРИКУТНИКУ, НИТКА І ОКО УТВОРЮВАЛИ ОДНУ ЛІНІЮ, і закривши рукою одне око, фокусуєте погляд на хрестику в трикутнику. Потім швидко-швидко фокусуєте погляд на звисаючій нитці. І так 20-80 разів для одного ока. Потім іншим оком. У кого тільки одне око – всі вправи можна одним оком робити. Зробили ви 20-80 разів для одного і іншого ока, можете іще раз повторити таке фокусування погляду. Зауваження: при виконанні цієї вправи намагайтеся розміщуватись так, щоб вам в очі не світило джерело світла. Якщо лампочка буде світити прямо в очі, то завісьте її або якось по іншому причепіть лист з малюнком. Можливо на іншу стіну. Коли ви зробите фокусування одним оком 20-80 раз, то можете швидко-швидко поморгати 1 хвилинку. Потім виконувати фокусування іншим оком. На фото видно як фокусування буде виглядати. Спочатку дивимось на нитку. Увесь інший фон буде видно дуже розпливчато.
Потім на малюнок з трикутником. Нитка при цьому буде двоїтися, троїтися і може взагалі зникати. Намагаємось фокусувати зір на хрестику в трикутнику. Повторюю: дивимось одним оком – інше закриваємо рукою.
Для того щоб нитка не теліпалась і висіла вертикально можете на її нижній кінець прив’язати якийсь грузик.
Ось як я затулив лампочку, щоб вона не заважала.
5. ...
view 3
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
сохранил себе. да, при выключенном свете и плохом мониторе, если долго по-многу сидеть, запросто. попробуйте, Роман, еще смотреть на солнышко, утром оно не такое яркое, может быть заметите улучшение. но, здесь осторожно надо.
Весёлый котэ
20 ноя 2019, 06:37
Для добавления комментариев выполните вход на сайт